Renkli nemlendirici önerileri

• Konu Sahibi GaydiricubbatCemilem
url

Kızlar bu nasıl setle geldi evde varda ???

canım ışıltı açısından çok güzel ama nemlendirme oranı biraz fazla olduğu için sivilcelenme yada küçük beyaz sivilcelerden yapabiliormuş..cildiniz yağlıysa kullanmamanız daha iyi olur...

güneş koruyucusunu bilmiorm canım ama murad çok iyi bi marka,çok kaliteli bence gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ben de bu yaz ondan almayı düşünüorm:)

murattada tek ton varmış ya anca netten alırım ondada deneme durumu yok maleswef

canım benm ten ürünleeri için bence denemeden hiç bişeyi alma..ya oralarda deneyebileceğin bişey al,yada senin için deneyecek birine denet öle al,çünkü koyu çıkarsa ne olacak kullanamazsın,açık hadi birnevi kullanılır ama verdiğin paraya yazık olur...

canım benm ten ürünleeri için bence denemeden hiç bişeyi alma..ya oralarda deneyebileceğin bişey al,yada senin için deneyecek birine denet öle al,çünkü koyu çıkarsa ne olacak kullanamazsın,açık hadi birnevi kullanılır ama verdiğin paraya yazık olur...

doğru diyosn benim yerime baksana canım :1hug: muratınkine varsa tabi oralarda

pazartesi günü bi çıkıcam canım ben alıcağım şler var on da bakarım çıktığımda iyce öğrenir yazarım sana :)

bugün gittim murad ' a bakmaya ama malesef kalmamıştısenağlama
ama shiseido 'yu denedim ve aşık oldum:asigim:
kadifemsi ve pembemsi:asigim:
çok ışıl ışıl değil ama kapatıcılık ve kalıcılık süper:kahve:

param olunca alıp denemek isterim tam benlik bi ürün şuan sivilce tedavisi görüorum alnım acaip kuru nemlendirici sürmeme rağmen soyuluyor hangi marka bana göre acaba bilgin varmı cnm?

kayru canım geçmiş olsun öncelikle inş. cildin hemencik toparlanırzemuszemus
eğer aşırı kuru ve pullanan bi cilt tipine sahipseniz ben stila,laura mercier 'i öneririm çünkü bu ürünlerin nemlendiricilik oranları diğerlerine göre daha yüksek ama bunlar tr de yok malesef straw.dan edinebilirsiniz ama yok ben int. den istemem almak derseniz,dior 'u öneririm..çok iyi bi üründür ve nemlendiriciliği de gayet yerindedir zemuszemus

kayru canım geçmiş olsun öncelikle inş. cildin hemencik toparlanırzemuszemus
eğer aşırı kuru ve pullanan bi cilt tipine sahipseniz ben stila,laura mercier 'i öneririm çünkü bu ürünlerin nemlendiricilik oranları diğerlerine göre daha yüksek ama bunlar tr de yok malesef straw.dan edinebilirsiniz ama yok ben int. den istemem almak derseniz,dior 'u öneririm..çok iyi bi üründür ve nemlendiriciliği de gayet yerindedir zemuszemus

Teşekkür ederim canım inş.. benimde istediğim o mafoldumben
normalde cilt tipim karma fakat alın bölgem için tedavi gördüğümden beri ilaçlar fena kuruttu internetten alışveriş yapmıorum canım ben ozaman tekin acarda fln olur çok teşekkür ederimm zemuszemus

evet canım tekin acardan,sevilden,douglastan ürünleri bulabilirsin :)

bugün gittim murad ' a bakmaya ama malesef kalmamıştısenağlama
ama shiseido 'yu denedim ve aşık oldum:asigim:
kadifemsi ve pembemsi:asigim:
çok ışıl ışıl değil ama kapatıcılık ve kalıcılık süper:kahve:

renk seçeneği varmı açık ton

hiç bi tonu falan yoktu ondan bakamadım :çok üzgünüm:
ama murad dermatolojik bi ürün olduğu için pek sanmıorm çok açık tonları olacağını açıkçası...
ama bak bugün shiseido aldım en açık tonunu,çok beğendim,tavsiye ederim:içelim:

hiç bi tonu falan yoktu ondan bakamadım :çok üzgünüm:
ama murad dermatolojik bi ürün olduğu için pek sanmıorm çok açık tonları olacağını açıkçası...
ama bak bugün shiseido aldım en açık tonunu,çok beğendim,tavsiye ederim:içelim:

hmm yağ oranı nası peki ve fiyat

allah seni inandırsın renkli nemlendirici alıcaktımkaydirigubbakcemile3
çok güzel anlatmışsın pericikimhihoyyyt
bende alınca paylaşırım burdakaydirigubbakcemile2

ilk sayfaya yazmamışsın peri, şiseydoyu kaça aldın?

minikcik peri ayy cok tatlısın yaaa hepsini tek tek göstermis ayırmıs
hepsini toplayasım geldi suan almak istiyorum bende ya ama fiyatları biraz pahalı
sanırım tonlarıda var bunların tek renk değil ?
ben fondoten kullanmaktan sıkıldım artık
yüzümde bişey kapatsın diyede kullanmıyorum hani daha bi hoş görünüyor ya oyüzden
acaba su fondoten isini bırakıp bitane alsammı biras indirime girmelerinide beklemem gerek
:sinifsinif:

X