Renkli nemlendirici önerileri

• Konu Sahibi GaydiricubbatCemilem
kızlar bşi sorcm ben. öğrenci oldgm için cildme gzel gtmicek bi ürüne okadar para vermek istemyorum. numune alıp bi deniyim diyorum ama sevil falan var burda. oraya idip numune istesem ayıp olurmu ya verirlermi sizce? :kedi:

canım bu zarar vermez cilde daha güzel yapar,ben de öğrenciyim zaten,bi git iste ben pek sanmıorm vericeklerini birsürü alışveriş yapınca bile zorla veriyorlar...

cilt tpim karma. hangisini önerirsiniz?
açıkcası dior fln kullanmayı çok isterim ama şuan 80 ona veremem. bide zaten üniv. snavlarına grcem busene,pek süse vaktm yk açıkcası ama arada dersaneye gderken fln kullanym die istyorum..
bide nasıl makyaj gbi mi yani akşam temzlemek gerekiyomu yksa bildgmz nemlendirici mi?

buarada bu ürünlerin dönem dönem indirimleri oluyo demişsn sanrm cnm. shiseidonunki anladgm kadaryla baya ii çk gsel anlatmşsn valla hemen alasım geldii kaydirigubbakcemile2
ondada indirimler oluomu nerden ögrenebilrm?? ahh bi indirim denk gelse ne gseL olur hemen alırım vallaa hihoyyyt

bende tester istemeyi düşündüm gidip bi şansımı denicem valla..
dior almak istemiyorum diaor diyince tüylerim diken di,ken oluyo
geçen sene pudrasına 98 ytl verdim ve hiç kullanamadım
yüzümü kaşndırdı hep hiç rahat edemedim o yüzümdeyken
kardeşime verdi o kullandı ama o memnundu
o yüzden diora karşı bi iticiliğim var
clinque yi denemek istiyorum
pudrasınıda kullanıyorum çok memnunum ve onun fiyatlarıda uygun oluyor
dün denicektim gidip ama üşendim
hafta içi artık uğrucam bi cosmoya

evet clinique indirim yaptığında cidden çok uygun fiyatları oluor,ben kullandım menun kalmadım o ayrı ama cildin karmaysa clinique olur benim kuru olduğu için olmadı,o da 55-65 arası değişior,tazeleme falan yok,sür çık cinsinden:)

kıvılcım ben diora aşık bir insanım,bi çok şeyim diordur,ama bu konuda benim tercihim belli artıkın:)

yaa canım benim cildimde çok kuru sayılmaz ama y,ne de kuru .. hay allah ya clinque aklımdaydı hep bak şimdi olmadı ama =(

şimdi bak normalse kullanabilirsin ama kuruluk varsa kullanamazsın en aznından ben kullanamadım,çünkü mat bir yapısı var,benim isteklerimi karşılamadı,ben de anneme verdim,onun cildi yağlı,rahatlıkla kullanıor,matlaştırıcı özelliği var ,ama yinede bi bak ben öle diorm die karar verbe,benim düşüncem bu yönde bebeğim :)

canım bugün gittim ve este larudel aldım 95 ytl ye.. ama ben renksiz olanından aldım..tonları vardı fakat onlar bana sanki fontoten gibi geldi turuncu gibilerde en güzeli beyaz olan renkszi olandı ve onu aldım..yanına da küçükyeşil bir şişede gözenek sıkılaştırıcı bir serum verdiler hediye olarak..bakalım onu denicem bir hafta boyunca..ya aslında ben eser stila alıcaktım ama aklımda en iyisi este lauder diye kalmış cnm ya inşallah memnun kalırım

tabiki kalırsın canım,ben kullanmıştım estee çok memnundum,umarım sende memnun kalırsın,onlar fond. gibi duruo ama pek renk vermezdi zaten, ama sen biirsin tabii,iyi günlerde kullanbayanssulusmile

sağol cnm..akşam yatarken o verdikleri serumu kullandım..cildimi nasıl ipeksi yaptı anlatamam dokunmaya doyamadım resmen..ilk günden cildim ışıl ışıl.gerçekten bu ürünler çok fark yaratıyor ciltte..bu arada dün ben bu ürürünü denemeye giderken yüzümde clinquenin oudrası vardı çok az..onun üzerine sürmüştüm testerı yani, renkli nemlendiriciyi ve çok güzel parlamıştı cildim..şimdi ben bunu dışarı çıkarken önce nemlendiriciyi sonrada pudrayı sürsem yine o ışıltıyı sağlarmıyım acaba cnm ?

ya kızlar bu nemlendirici bend erenk değişikliği yapıuyor..renksiz olanından aldım ama resmen esmer yapıyo ya çok sinir oldum =(

ben alıcam ama hangisi hangisi diye düşünüyorum...mac almalıyım sanırım...ama estteyi de merak ettm..

Bobbi brown alınacaklar listesinde, merak ediyorum.

yaz geldi terleme dönemim başladı napsam.güneş koruyucu istiyorum ama renkli tere dayanıklı lsun istiyorum yağlı olmasın sivilce yapmasın istiyorum.mini cnm hamiltonu duydunmu yada gördünmü sen yağlı ciltler içinmş hem mat gösteriyomş hemde güneş koruyucu ama rengi nasıl bilmiyorum açık renk lazım bana

hhoooooppp konumu hortlatıormm tekrar delikafadulden

biraz önce ebay'den bb cream denilen mucize gibi bir krem aldım sevgili arkadaşlar , 15 dolar , tl ile 25 oluor , free geldi , 1 haftada ,
asyalı cilt tipine uygun bir renkli nem. ama renk. nem. daha kapatıcı , kalıcı , tedavi edci özelliği varmış,
sadece 2 rengi, var , bendeki en açık rengi ,
ilk önce , sanki açık renkmiş gibi gelior ama bi süre sonra , ciltle uyum sağlayıp rengi dönüor ,alkisalkisalkis
2223.jpg

swatchını çekmemişim , çekince koyarım :nazar:

kızlar ciltteki renk farklılığı tam olarak nasıl oluyor? sanırım bende de var... =(((

merhaba mini ben de senin tavsiyen üzerine aynı ürünü aynı satıcıdan 3-4 gün önce sipariş verdim.gönderdiğini ve 15-20 gün içinde ulaşacağını söyledi.ama merak ettiğim bişey var cevaplarsan sevinirim,bu ürün hangi firma ile ulaşacak bana??[/COLOR]

canım ptt ile gelior , ebayden mi aldın ? hangi satıcıdan ?
bellogirl ise , o öle diyor , sen onun öle dediğine bakma haftaya gelir .

Mac renkli nemlendiriciyi kullanan var mı? hakkında pek yorum yok..

X