Renkli nemlendirici önerileri

• Konu Sahibi GaydiricubbatCemilem
tanrıçam alınca hemen sen de yorumarını paylaş bizle,senin yorumların çok önemliopuyorumnanaktan
decembarcım shiseidoyu 75 aldım canım kaydirigubbakcemile5
akitram çok teşekkür ederim sen de çok tatlısınn opuyorumnanaktan ama valla bu renkli nemlendirici sorun haline gelmişti çoğumuz için ben de paylaşım dedim opuyorumnanaktan canım fond. gibi bununda tonları var ışıltılısı var matı var,denemek gerekiyor,dediğin gibi hoş bi görüntü oluor hafif parlak,canlı..kapatıcılığı da var çok pratik bi ürün..indirim döneminde düşüor baya fiyatları sevgililer gününe indirim yaparlar sositososito inşallahdelikafadulden

hiiiih ozaman indirim olsa ne güzel olur yaa
bende alırım ısıltılısından bekliciiiiim

benim yanaklar kupkuru t bölgesi yağlı clinique mi alsam?????

clinique de olur canım,shiseido da olur ..diğerleri biraz daha nemlikaydirigubbakcemile5

kesinlikle en kısa zamanda bi tane alcam aslında clinique alıcaktım ama cildim yağlı değil mat istemiyorum buğday tenliyim shisedo alıcam sanırım

yeterki al bayanssulusmile
çünkü çantada olması gereken bi ürünopuyorumnanaktan
ben çok memnun kaldım shiseidomdanbayanssulusmile

yeterki al bayanssulusmile
çünkü çantada olması gereken bi ürünopuyorumnanaktan
ben çok memnun kaldım shiseidomdanbayanssulusmile

canım ben kararsız kaldım yasence alayımıı shisieidoyu?

canım ben al derim çok memnun kaldım..
ama senin neleri baz aldığını zevkini bilmiorm ve ilk kez aldığın bi ürünse denemeden görmeden almamalısın...

bu bi japon markasıymış ama dier ürünlerine de aşık oldumm:asigim:neyse eğer beyaz tenliyseniz (benim gibi) ve cildinizde renk tonlarını dengelesin ama ten rengini koyulaştırmasın istiyorsanız (benim gibi) ve biraz daha pembemsilik,daha fazla kapatıcılık,kalıcılık ve kadifemsilik istiyorsanız (benim gibi) eminim pişman olmazsınız :)

exminicikperim senin tavsiyeni dinleyip shiseido aldım gayet hoş memnunum ayrıca küçük gibi görünüyor ama gayette büyük çoook teşekkür ederimkaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmileopuyorumnanaktan

ben olayin renkli nemlendiricisini almıştım sadece 2 renk seçeneği olması kötü 2si de benim ten rengime uymuyo
koyusunu almıştım yine de kardeşime verdim o esmer,nemlendirici özelliği iyi ,kapatıcı olarak da idare eder

lunacım iyi günlerde kullan,ben de çok memnunumopuyorumnanaktan
petitecim shiseidoyu gerçekten öneririz kaydirigubbakcemile5

kızlar ssihedo yağlımı açık renk olmasından dolayı çok beğendim cildim sivilceye meyilli çok yağlımı yani ciltte parlama yapıomu

orta seviyede yağlı,parlama yapabilir...

ben bugün body shopu denedim hiç bir işe yaramıyo gibi geldi yaaa offf

canım zaten çok bi kapatıcılık sağlamıor,sadece biraz ışıltı verip,renk tonunu biraz dengeliyor,çok sorunlu bi cildin yoksa günlük kullanımda uygun oluor ...

YA KIZLAR ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ BU ÜRÜN..BEN CİLDİMİN PARLAK VE CANLI GÖZÜKMESİNİ İSTİYORUM AMA fontoten filan kullanmak istemiyorum..sorunlu bir cildim yok sadece nemlendirici sürüp çıkabilirim rahatlıkla..bu ürün tam olarak ne işe yarıyor..ay böyle canlı canlı parlak gözüksün istiyorum ..cildim kuru..hangisini almalıyım sizce..birde ne dicem cosmostoreye gittiğimde yani bu ürünü nasıl anlatıcam

canım cildin sorunsuz falansa bunu rahat kullanabilirsin,zaten dediğin gibi ışıltı,parlaklık,canlılık veriri cilde,az kapatıcılık sağlar,ben çok memnunum...
cildin kuruysa estee,dior ve shiseido kullanmanı önerebilirim,hem nemlendirir,hem güneşten korur,hem de ışıltı vs...benim de kuru shiseido kullanıorm,dior ve estee de kullandım hepsinden memnun kaldım...
gittiğinde renkli nemlendirici dersen verirler zemuszemus:)

çok sağol canım çok açıklayıcı bir anlatım olmuş gerçekten çok teşekkürler
birde ben güneşte sıcakta ve soğukta çok kızarıyorum
beyaz tenli olduğum için ve bu kızarıklıktan nefret ediyorum
bu kızarıklığıda önlermi sence canım
aslında güneş koruyucu alıcaktım ama onun yerine bundan alsam aynı işlevi görürmü ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…