Regliyken denize girmek

melek karman

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
187
85
28
Hanımlar birkaç gün sonra tatile gideceğiz. Regl tarihimi hesaba katmadan rezervasyon yaptık aceleye geldi maalesef. İki gün sonra da regl olacağım şimdiden sancim şişkinliğim var. Regliyken denize girilir mi? Bunun için özel birsey var mı? ozel dediğim ped gibi. Girsem bir zarar olur mu enfeksiyon gibi? Hiç girmeyeyim mi yoksa

Tampon kullanabilirsin. Ama sık sık değiştirmen gerekir.

Regl bikinisi var ama asiri mantiksiz bir urun.
Tampon en iyisi en bilineni, en kullanislisi.

Bence olabilir bi ilaç var adını verebiliyormuyum bilmiyorum eczanede mevcut eğer hemen başlarsan gelmez durur tatilinin son günü bırakırsın sonra gelir
Eşimle cocuk istiyoruz. Uzun zamandır olmuyor. Tedavi görüyoruz. Geciktiriciler regl düzenimi bozar diye korkuyorum.

Regl cupları var bir de onlarla da giriliyor sanırım. Tampon ve ondan bir tane edinin hangisiyle rahat ediyorsanız deneyin.

Tampon kullanırsınız bir sorun olmaz

Bir ilaç var (adını diyemem doktora sorun) O geciktiriyor ama ilk regl çok ağrılı geçiyor. Ben, çift koruma ile oğluma hamile kaldım o dönem. O ilaç yapabiliryormuş (düşük tehlikesi vs olanlar kullanıyor) Dr. Sapanla uçak vurmuşsun dedi. Artı olarak çektiğim sancı ve adet düzensizliği yaptı diye düşünüp, hamilelik şokunu yaşadım.

İlaçlar riskli biraz. Adet kabı daha ideal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…