Regliyken denize girmek

Arkadaşların söz ettiği ilacı kullanabilirsiniz. Bazı kişilerde yan etkiler olmuş ama ben hiç bir sorun yaşamadım. Yine de bu kişiden kişiye değişecektir tabii. İlaç size uymazsa ben de tampon tavsiye ederim ancak rahat etmeden önce yerleştirmeyi birkaç kez denemeniz gerekebilir.

Tampon kullanırsanız sık sık değiştirin. Ben biraz süreyi uzun tutmuştum mide bulantısı yaptı. Çıkarttığım gibi düzeldim o nedenle tampondan olduğuna eminim dikkat edin

Sağlık ocağına gidip ilacı isteyecekseniz bi gebelik testi yaptırıp hamile olmadığınızdan emin olmanızı öneririm. Ben de hayatımda hiç tampon kullanmadım tatile gitsem ilaç kullanırdım.

tampon alın en rahatı .regl kapları var ama hiç kullanmadıysanız alışması takması çıkarması uğraştırabilir.

Tampon kullanabilirsiniz yoğunluğuna göre boyutları var.Fakat iyi yerleştirmek ve sudan çıkar çıkmaz kontrol etmek şart.Ben ilk kullanımda çok rahatsız olmuştum.
Onun harici ilaçta var bıraktığın zaman regl oluyorsunuz fakat ben bir sonraki ay olamamıştım düzenimi 50 gün sarsmıştı ama ağrı vs.yapmadı bende,kişiye göre değişebilir.

O dönemde enfeksiyonlara açık oluyormuş deniz kirliyse mikrop kapılabilirmiş

Ben tatile denk geleceği zaman hep ilaç kullandım arkadaşların bahsettiği gibi. İlk reglin biraz sancılı ve yoğun oluyor söylenene göre, benim zaten hep öyle olduğu için farketmedim yan etkisini 😄

Tampon kullanın. Havuz, deniz, gezme, misafirlik, günlük yaşam her şey çok rahat. Bu konfordan kendinizi mahrum bırakmayın bence. Özellikle deniz ve havuza girerken 2 saatte bir değiştirirseniz hiç bir sıkıntı olmaz.

Hanımlar birkaç gün sonra tatile gideceğiz. Regl tarihimi hesaba katmadan rezervasyon yaptık aceleye geldi maalesef. İki gün sonra da regl olacağım şimdiden sancim şişkinliğim var. Regliyken denize girilir mi? Bunun için özel birsey var mı? ozel dediğim ped gibi. Girsem bir zarar olur mu enfeksiyon gibi? Hiç girmeyeyim mi yoksa
Tamponla giriyorum ben, her seferinde de değiştiriyorum. Eğer çok yoğun olduğu bir gün ise bir kaç tane de günlük ped takıyorum bikinime ki sızarsa sorun olmasın. Bir sorun yaşamadım.

Tampon kullanın. Sık sık değiştirin. İyice içeri itmeyi ihmal etmeyin. Fazla uzun kalırsa toksik şoka sebep olabiliyor. İyi tatiller. Keyfini çıkar.

Hanımlar birkaç gün sonra tatile gideceğiz. Regl tarihimi hesaba katmadan rezervasyon yaptık aceleye geldi maalesef. İki gün sonra da regl olacağım şimdiden sancim şişkinliğim var. Regliyken denize girilir mi? Bunun için özel birsey var mı? ozel dediğim ped gibi. Girsem bir zarar olur mu enfeksiyon gibi? Hiç girmeyeyim mi yoksa
Bak bunu kaç kere yaptım bilmiyorum balayında başladım sonrası hep geldi. Kesinlikle o ilacı kullan hiçbir zararı yok 2 gün önceden düzenli başla bıraktığın gün yada ertesi günü adet oluyorsun düzen felan şaşmıyor emin ol. P r i m o l u t 😅😅

Marka önerisi alabilir miyim regl kabı için 😌
ben sirf kampanya var diye organicup almistim, memnunum dört senedir. ama baska marka kullanan arkadaslar da memnun. icine sineni al bence^^
takıldığın yer olursa bana mesaj atabilirsin. ilk kullanim ve cikarma sadece bir tik zor oluyor ama devami inanilmaz kolay

X