Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

bu arada allah kızını ve oğlunu sana bağışlasın uzun ömürler versin...

bu arada allah kızını ve oğlunu sana bağışlasın uzun ömürler versin...

sağol canım allah seninde kucağını boş bırakmasın.benim olzsa çok üzülmem.çok şükür 2 tane sağlıklı evladımvar.sizinde hayırlı haberlerinizi bekliyorum.gelişmeleri paylaşıcam.bi de canım sende belirtiler varmı?

yemeklerden sonra midemde çok hafif bulantı oluyor.kasıklarım batıyor,göğüsllerim acıyor ama adet belirtisimi acaba diyorum. mide bulantısıda belki psikolojiktir diyorum.:44:

yemeklerden sonra midemde çok hafif bulantı oluyor.kasıklarım batıyor,göğüsllerim acıyor ama adet belirtisimi acaba diyorum. mide bulantısıda belki psikolojiktir diyorum.:44:

canım bulantılar psikolojik olabilir daha çok erken.adet günün geçtikten sonra başlar benim bildiğim.yani benim 3 ündede öyle oldu.kasık ağrısı,göğüste acı şişme olabiliyo.bakalım mutlu haberi önce hangimiz vericek.hamilelik haberini dörtgözle beklicem.ama olmazsada üzülme.daha yeni evlisin.benimde ilk 2 ay olmamıştı.olmaz diye beklerken haber aldık.bebişin yeni yıl hediyen olur inş.canım:13:

inşallah canım yaa.inşallah ikimizde birbirimize güzel haberler veririz

inşallah canım yaa.inşallah ikimizde birbirimize güzel haberler veririz

inş.canım ben ayın 26 sına kadar beklicem sonra idrar testi yaptırıcam.neyse muhabbetinize doyum olmaz ben okula gidip oğlanı alayım.dönüşte görüşürüz canım.:80:

nolsun valla kızlar oğlanı okuldan aldım bi bakem bizim kızlar ne alemde bi görem dedim.bi yandan face den müzik dinleyip bi yandan sizinle vakit geçireyim dedim.

nolsun valla kızlar oğlanı okuldan aldım bi bakem bizim kızlar ne alemde bi görem dedim.bi yandan face den müzik dinleyip bi yandan sizinle vakit geçireyim dedim.

ohh ne güzel,yaşın kaçtı canım senin?
Bu arada biz face'den birbirimizi ekliyoruz,istersen sen de özelden yaz adresini ordan da görüşür,haberleşiriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…