Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

canım bide kaç gün kala öğrenmiştin rahatsıxdın biraz dr ilaç vermişti onu hatırlıorum ama regline kaç gün kala öğrendinn

Canım cumartesi regl tarihim ben salı günü test yaptırmıştım. 4 gün kala. Ama sen mutlaka adet tarihini bekle..

tamamm tamam yahhhhhh demedim bişeeee normal oldumm wuahhhhhhhhhh

tamam anlaştık normal bekleyelim bebişlerimizi...kasıkların ağırsın belin ağırsın ama seni haftalarca yataklara düşürmesin...üzülüyorum sonra....

gitti saçlarımmmmmmmmmmmmmmmm hahaaaa tamam tamam bişe demedimm ben anlamaz öle belirtiler filannn öleeee rahatım sakinimmm

kızlarr..ben dün sabah leke görmüştüm ya pembe.. 24 saat oldu hala bişey yok.. ama ben de bir rahatlama var sanki reglencem gibi.. sinirim geçti..

kızlarr..ben dün sabah leke görmüştüm ya pembe.. 24 saat oldu hala bişey yok.. ama ben de bir rahatlama var sanki reglencem gibi.. sinirim geçti..

aaa regli olsaydın devam ederdi ama yani kendimden düşünürsem öle diyorum kişiden kişiye değişiyo bi test alsaydın ya keşke yapsaydın evde canım

kızlarrrr bişe dicemm bizim bi komşumuz var burdaa dün akşam bizdeydi iki çocuğunuda zamanında karbonatla evde yapılan testlerde öğrenmişş çok saçma geliyodu bana ama demin bende bi yapım dedim yapmassam içimde kalcaktı aklıma her geleni yaptığım için normaldir aslında:) :) yaptım ve nasıl kabardıı nasıll ne iş:):)

Kızlar merhaba bende regl olmamayı diliyorum bu ay , normalde 2 ocakta en geç regl olmam lazım ama umarım olmam diye dua ediyorum.Hep birlikte dua edelim bir an önce hamile kalalım inşallah :))

Kızlar merhaba bende regl olmamayı diliyorum bu ay , normalde 2 ocakta en geç regl olmam lazım ama umarım olmam diye dua ediyorum.Hep birlikte dua edelim bir an önce hamile kalalım inşallah :))

İNŞALLAH tatlım...

aaa yok öle şey canım yaaa inanma karbonat üzerine kola dök bak nasıl kabarıyo asitli ne dökersen kabarır tatlım idrarda asitli olduğu için kabarmaması imaknsız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…