Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

ooo maşallah.. desene bebiş yolda :))

evet sonra ay benim şu kadar kaldı midem bulanıyo,cinsiyeti ne acaba demeye başlıcaz...
sonra şu kadar aylık oldu emeklemeye başladı,anne dedi derken günler gelip geçicek....
ahh ahh...:26:

kıjlarrr benim bu sabahtan sonra hiç kanamam olmadı..renkli bişi leke de gelmedi.. hemde çok yürüdüm.. o kadar yürümeye çözülürdüm.. ama dün biraz sinirliydimm,reglenirken oldugu gibi.. ama ben ilk günü böyle geçirmezdim.. amann işte ama lar ama lar :))
hamilelik belirtileri regl belirtilerine çok benziyor.. nasıl olacak bu iş :)) mide bulantısı desen bende rutin olan bişeyy :)) amannnn be ya :)))) şu gece bitsin sabaha çıkayım herşey belli olur.. kanamam olmazsa yine bekleyeceğim ama regl günümü ( test yaptırıp sonuç beklemek eminim daha can sıkıcıdır..

canım bu bölüme geçmene sevindim bende hamilelik için uğraşıyorum hayırlısı olsun :)

selinim hayırdır sabah sabah erkencisin ...
ayyyy nebilimm berrem yaaaa eşimi işe gönderdim dedim bi kahve içim öle kaldımm bide aşure yapıcam ya bugun yatarsam kalkamam yapamam dedim amaaa gözüm hep yatağa gidioooo

EE nabersin canım bugun bakalım?

ayyyy nebilimm berrem yaaaa eşimi işe gönderdim dedim bi kahve içim öle kaldımm bide aşure yapıcam ya bugun yatarsam kalkamam yapamam dedim amaaa gözüm hep yatağa gidioooo

EE nabersin canım bugun bakalım?

hmmm topiğimizin hamarat gelinlerinden 2.si sen çıktın 1.esra
aferim ne güzel işte yatma boşver aşurede yap dua et ...:78:
iyiyim tatlım çok şükür ne olsun işte bu ay iyicene içime olmıcak duygusu kapladı yumurtlamam başladı ama biz çalışma yapamadık doğru dürüst benim uyumamdan zamn kalmıyo..

hadi yaaaa benimde nedense öle bugun özelliklee çok umutsuzum nedense yani çalışmalar iyi oldu belkide yumurtlama günümden sonrada oldu önceside oldu buay ama bende hiç umut yokkii ve hiç belirtimde yok bu ay ne regli ne gebelikbak şuraya çiziorummm ben bu ay çatır çatır regli olucammmm

valla nedense bu ay hepimiz umutsuzuz yaa esrada öyle...:26:
belkide hep beraber kalıcaz ondan...
inşallahhh

valla nedense bu ay hepimiz umutsuzuz yaa esrada öyle...:26:
belkide hep beraber kalıcaz ondan...
inşallahhh
inşallah tatlımmm yaaaa bide bakıyomuşuzzz buayy üçümüzdeee hamişmişiz neee süprizz olurrr:) esranın bizden önce sanırım reglisi dimi canım?

Kızlarrrr günaydın,
nasılsınız?
Ya size bişey dicem , benim yüzümde omzumda ve belimde sivilcelenme oldu. Ama belimdeki dev gibi sivilce, çapı 5cm ve çok acıyor. Normal mi acaba?

inşallah tatlımmm yaaaa bide bakıyomuşuzzz buayy üçümüzdeee hamişmişiz neee süprizz olurrr:) esranın bizden önce sanırım reglisi dimi canım?

evet canım sanırım 25 gibi olması lazım sonra sen sonrada ben ama günümü bilmiyorum...:)
inşallah canımm yyaaaa....çok güzel olur...

Kızlarrrr günaydın,
nasılsınız?
Ya size bişey dicem , benim yüzümde omzumda ve belimde sivilcelenme oldu. Ama belimdeki dev gibi sivilce, çapı 5cm ve çok acıyor. Normal mi acaba?
günaydın canımm..

alla alla sivilcemi çok ilginçç gebelikle bi alaka olucağını sanmıyorum ben acaba stres yapıp ondan çıkmış olabilirmi?

Kızlarrrr günaydın,
nasılsınız?

günaydın canım...
hamilelik belirtisi sivilcelenme okumuştum ama bölesinide duymadım 5cm'mi
doktora git tatlım acıyosa...:94:

Valla dev gibi bir sivilce, arkama yaslanamıyorum. Gece de çok ağrıdı. Gebelik belirtisi olarak bende az önce okudum. Ama 8. haftada başladı diyor herkes. Stres yapmış olabilirim!!

Bu arada kızlar siz niye bu ay umudu kestiniz bakim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…