Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

İyiyim ben de çok şükür.İçim bir garip ya..bu ay içimde hiç bir his yok ne olcakmış gibi geliyor ne de olmayacakmış gibi..:KK34::KK34::KK34:

Geçen ay talihsizlik yaşadım ya belki ondan..hee kızlar sizede söyleyim bu ay bal çörek otu tarçın yiyorum :) bir de hayıt suyu içiyorum..hamile olmasam da bari adetim gecikmez umudu ile :KK1::KK1::KK1:

aaa regli olsaydın devam ederdi ama yani kendimden düşünürsem öle diyorum kişiden kişiye değişiyo bi test alsaydın ya keşke yapsaydın evde canım

bende ilk günü az olurum ama bu kadar küçük bir leke kadar değil .. 2.günü feci olurum..bugün de tık yok.. test yapmaya korkuyorum.. onu beklemek o bir iki dakika insanın ömründen ömür alır yahu :)) heyecanlanırım ben :)
gecikmem olmadı bi kaç gün daha bekleyeyim,diyorum.. yarın regl dönemim yani 22-24 gibi olmam gerek..
25 inde yapacağım testi...sabırsızlıkla bekliyorum...
bi de rüyamda gördüm ,regl olmuşum..dünkü leke rüyama girdi.. buraya yazmışım kızlar reglendim diye :)) yani o da etkiledi beni..
ama bir şey daha var göğüslerim zaten regl zamanı şişer fakat kahverengi yerleri de şişti.. orada sivil sivil şişlikler var.. yani nokta nokta şişlikler var..
:26:

Geçen ay talihsizlik yaşadım ya belki ondan..hee kızlar sizede söyleyim bu ay bal çörek otu tarçın yiyorum :) bir de hayıt suyu içiyorum..hamile olmasam da bari adetim gecikmez umudu ile :KK1::KK1::KK1:

hmm:26::26: duymamıştım daha önce..inşallah faydasını görürsün canım...

hmm:26::26: duymamıştım daha önce..inşallah faydasını görürsün canım...

ben bir kaç yerde okudum bu karışımı yiyen bazı kişiler o ay hamile kalmış..ama kısmet tabiki yani. adeti fln da düzenliomuş ben ondan yiyorum ama tabi bebiş de gelirse neden olmasın :KK64::KK64:

Selam kızlar,ben geldiimmmm:KK8:
Ayy ne güzel haberler,çözümler,sohbetler..
Atağa geçtik artık bakıyorum da:nazar:
Şu alternatif tedbirleri aslında ben de denemek istiyorum ya..
Keçiboynuzu pekmezi diyorlardı,eşime içirsem mi ne:KK53:

hoşgeldin canımmmmm... ayyy sormaaa kaynattık fenaaaa birazdan gelicem ben tam yemek yapıodummmm:KK55::KK55:

hoşgeldin canımmm...evet kaynattık bugün bol bol...:KK8:
nasılsın bakem...:80:

terbiyelii sulu köfte yaptım,fırında kremalı patates yaptım,havuçlu yoğurt yaptım bide yanına bulgur pilavı yaparsamm tam olucakkkk ama tabi bunların herşeyi hazırr bi saat sonra pişircemm:21:

selam kızlar sonunda adet günüm geldi henuz bişey yok ama olcakmış gibi hissediyorum.. :KK53: hatta sürekli oldum zannedip tuvalete koşuyorum.. hamile olsam bukadar adet olcakmış gibi hissedermiydim acaba yaa :18: ayrıca bikaç gündür çok fazla uyuyorum bi gariplik var bende ama anlamadım hayırlısı ..

X