Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Valla dev gibi bir sivilce, arkama yaslanamıyorum. Gece de çok ağrıdı. Gebelik belirtisi olarak bende az önce okudum. Ama 8. haftada başladı diyor herkes. Stres yapmış olabilirim!!

Bu arada kızlar siz niye bu ay umudu kestiniz bakim?

ne bilim yaa çalışmalar düzenli değil ondan galiba...:KK58:

Valla dev gibi bir sivilce, arkama yaslanamıyorum. Gece de çok ağrıdı. Gebelik belirtisi olarak bende az önce okudum. Ama 8. haftada başladı diyor herkes. Stres yapmış olabilirim!!

Bu arada kızlar siz niye bu ay umudu kestiniz bakim?
valla canım benim içimde öle bi his varrr hamiş dğilim die:KK75:

Kızlar hamilelik hisle filan olmuyor. Hamile olduğundan emin olup hamile olmadığını gören çok bayan var :) Sizinkide tam tersi olabilir... İnşallahhhhhh

Berrecim senin 25 aralıktı sanırım.selinpolat senin kaçıydı canım?

kızlar dün olmam gerekiyordu en geç ama olmadım hala, ama geçen ay 10 gün gecikmişti, çok helecanlıyım, midem falan bulanmoyur ama

Kızlar hamilelik hisle filan olmuyor. Hamile olduğundan emin olup hamile olmadığını gören çok bayan var :) Sizinkide tam tersi olabilir... İnşallahhhhhh

canım benim 28 aralık çalışmalarda ii gitti bi sorun yokduu bakalımm ama umudum yokkk sen anlatsana biraz hamişssin yumurtlama günlerinimi seçtin çalışma için belirtiler oldumuuu:KK16:

yok canım ben günümü bilmiyom ki hesaplamadım hesaplamıcam da ama bu ay değil önümüzdeki ay benim 25 aralık esranın sanırım...:21:
hiç belirtimde yok yani karnım ağrıyo ama o benim yumurtladığım için sanırım...:KK52:

canım benim 28 aralık çalışmalarda ii gitti bi sorun yokduu bakalımm ama umudum yokkk sen anlatsana biraz hamişssin yumurtlama günlerinimi seçtin çalışma için belirtiler oldumuuu:KK16:

Canım ben ovulasyon testi kullandım. Teste göre 3 aralık gecesinden 4 aralık öğlene kadar yumurtlama sürdü. Yumurtlama belirtileri oldu,kasıklarım fena şişmişti. 1 hafta sonra kendimi dinlemeye başladım zaten. Akıntım gözle görülür şekilde artmıştı. Göğüs uçlarım batıyordu ara ara. Kasıklarım batıyordu. Bide idrarımda garip bir koku vardı. Böyle yani canım...

Canım ben ovulasyon testi kullandım. Teste göre 3 aralık gecesinden 4 aralık öğlene kadar yumurtlama sürdü. Yumurtlama belirtileri oldu,kasıklarım fena şişmişti. 1 hafta sonra kendimi dinlemeye başladım zaten. Akıntım gözle görülür şekilde artmıştı. Göğüs uçlarım batıyordu ara ara. Kasıklarım batıyordu. Bide idrarımda garip bir koku vardı. Böyle yani canım...
bendeeee bunların hepsi varr buayyyy annemmmmmmm yoksaaaaa:21::21::21:

canım bide kaç gün kala öğrenmiştin rahatsıxdın biraz dr ilaç vermişti onu hatırlıorum ama regline kaç gün kala öğrendinn

X