Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Kızlar hepinizi öpüyorum..annemlerdeyim yemek yicez şimdi..kendinize iyi bakın görüşürüz yarın inşallah :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Canım benim,hoşgeldin:KK16:
Hımm hadi gözün aydın o zaman,yeni ayda bol bol çalışın da gelsin artık bebiş:emir_bebek:
Biz de özledik canım:KK69:
Ayy burdan tek tek bebek haberlerini alacağımız günler gelsin artık :KK8:

gelicek tabi tatlım inşallah...:nazar:
daha yeniyiz herşeyde dur bakam ...:KK53:
çook yakında inşallah...:KK49:yazıcaz buraya hamileyimmm diye...sonra şaşırcaz rüya gibi yaa:KK53:

Ayy evet ya,onu diyecektim ben de..
Çok şekeeerrrr bir şeyyyy:KK3:
aynen kızlarrr çok şekerrr bi bebişşşşş:) rabbim bizlerede nasip etsin BÖLE Bİ BEBİŞŞŞŞ:) ben kaçtım kızlarr sizi çok öptümmmmmmmmmm özletmeyin kendinizi ben yarın yine buralardayımmm muckkkk

gelicek tabi tatlım inşallah...:nazar:
daha yeniyiz herşeyde dur bakam ...:KK53:
çook yakında inşallah...:KK49:yazıcaz buraya hamileyimmm diye...sonra şaşırcaz rüya gibi yaa:KK53:

O zaman da burada geçmiş sayfalara bakıp bugünleri hatırlayacağız..:KK31:
Gerçekten rüya gibi olacak..:KK61:

aynen kızlarrr çok şekerrr bi bebişşşşş:) rabbim bizlerede nasip etsin BÖLE Bİ BEBİŞŞŞŞ:) ben kaçtım kızlarr sizi çok öptümmmmmmmmmm özletmeyin kendinizi ben yarın yine buralardayımmm muckkkk

Amin canım benim amiiinnnnnnnn:KK8:
Ben de öptüm canım,görüşürüz yarın:KK54:

aminnn canım inşallah...
güle güle:80: ben burdayım beklerimm sizi ben açıyom genelde topiği ...:KK1:

O zaman da burada geçmiş sayfalara bakıp bugünleri hatırlayacağız..:KK31:
Gerçekten rüya gibi olacak..:KK61:

evet sonra ay benim şu kadar kaldı midem bulanıyo,cinsiyeti ne acaba demeye başlıcaz...
sonra şu kadar aylık oldu emeklemeye başladı,anne dedi derken günler gelip geçicek....
ahh ahh...:26:

çamaşır asma deyince 2 bebişli bir ev hanımı olarak 1 haftadır çamaşır makinesi aldım kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar hem bebişli annelere hemde çalışan hanımlara büyük rahatlık. neden daha önce almadım diye kafamı vuruyorum resmen. hepsiburadada indirim var siemensin kendi bayisinde 999 tl olan makineyi hepsiburadadan 749 tlye aldık süper bişey:KK66:

X