Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

mrb arkadaşlar adetime 10 gün var inşallah olmam nasıl geçicek bu günler offfffffffff rabbim saaaabıııırrrrrr...........:107:

arkadaşlar merhaba, beklediğim? adet tarihim 17 ocak.. yine pek belirtim yok hamilelikle ilgili.. sadece kasıklarımda ağrı giriyor ama adet olucakmışım gibi.. ama çok çok kısa sürüyor adetime hazırlık mı yapıyor acaba hormonlarım.. ayrıca çok uykum var depresyonda mıyım acaba diyorum.. bi iş değişikliğim var da canım sıkkın bu aralar.. çok akıntım var ona bir anlam veremedim. üşüttüm diyeceğim çok dikkat ederim kendime.. sadece şu var eşim bu ay çok enteresan rüyalar gördü, ve rüya tabirlerinden baktığımda hep erkek çocuk sahibi olacaksınız diye yorumlanıyordu her rüyası.. hakkımızda hayırlısı olsun..

mrb arkadaşım benimde karnımda ağrı var hani mekik çekersinde karnın kasılır ya işte öyle bi şey eşinin rüyası inşallah hayra çıkar

mrb arkadaşım benimde karnımda ağrı var hani mekik çekersinde karnın kasılır ya işte öyle bi şey eşinin rüyası inşallah hayra çıkar

inşallahh hayırlısı canım ya.. kasık ağrılarında hamilelikle sonuçlanır inşallah.. bendeki kasık ağrıları klasik adet sancısı gib ya ben kendimi de ümitlendirmek istemiyorum boşyere üzülüyorum sonra çok

belırsizlık ne kadr kotuymşş offffff yaaaaaaaaaa

belirsizlik kötü de inan bana belirti olupta hüsran olması daha kötü.. psikolojimizle tüm hormonları etkileyebiliyoruz.. ben bundan önceki aylarda yoğun belirti yaşayıp yada öyle sanıp adet zamanımı öne çektim.. o yüzden kendimizi kasmadan olağanca rahat hareket etmeliyiz. Allah'ım bunları ben mi söylüyorum :):18:

arkadaşlar, bu ay kasık batmam o kadar çok olmuştuki, sancılarım vs... göğüslerimin iğnelenmesi... bugün adet oldum, allah tan hayırlısı napayım bu ayda nasip olmadı arkadaşlar ben bi karar aldım kendimce, kafaya takmayacağım artık yani düşünmemek için bu siteye bile girmicem oluruna bırakacam artık, olmuyo böle. zaten dr.lar da diyor kafanızdan sildiğiniz zaman hamilelik olur diye. birazda böyle denicem bakalım...

bende tam tersi regli belirtisi bile olmayınca kafam karışıyo :18: bencede düşünmemek lazm ama inan ben beceeremem buişi hormonları rahat bırakamıcm heralde bu gidişle

hamileler genelde 3. haftadan sonra belirtilerini görüyorlar ama benim her ay görmediğim belirti kalmadı fakat 4 ay oldu hala hamile kalamadım her ay bi hüsran bu ay artık bırakdım belirtileri gözlemeyi

merhaba kizlar

bende 1 yillik evliyim 1 senedir dogm. kontrl. hapi kullandim ve bu ay basi hap almayi biraktim dr. folik asit yazdi onu kullaniyorum. bizde basladik calismalara benim adetim 5 gün var daha ama karnimda arara ara agrilar oluyor. daha cok var reglm me erken basladi karin agrim ve akintim da var bilmiyorum cozemedim umutlanmak istemiyorum belki adet belirtileridir.

Bilgi verirseniz sevinirim...

selam canim benimde aynen karnim hafif hafif ve ara ara agriyor adet olacakmisim gibi hep adet oldum saniyorum ve akintim geliyor bende cok dikkat ederim kendime üsütmemek icin benimde adet olma tarihim 15 ocak yada 16 si

bemim dr. bana folik asitin hamile kalmaya yardimci olacagini söyledi folik asit kullaniyormusunuz kizlar ?

bemim dr. bana folik asitin hamile kalmaya yardimci olacagini söyledi folik asit kullaniyormusunuz kizlar ?

merhaba cnm folıkasiti çok duydum kullananları ama bende 4 aydır deniyrz ben kullanmadım
dr mu dedi hamıleliği kolaylaştırdını:18:

arkadaşlar merhaba bişey sormak istiyorum benim reglim ya pazar ya da salı günü olucak .. geçen ay çalışmalara başladık .. 2 gün önce gidip kan testi yaptırdım 1 çıktı .. yani olumsuz .. sizce kesin hamile değilimdir diyebilirmiyim yoksa bu değer adetten sonra mı çıkıyor

bazen geç döllenme olduğunda reglınden sonra artış olabilir ama
reglin gecikmeden test yapmaki
moralını etkilemesin ben mesela öyle yapcamm :18:

bazen geç döllenme olduğunda reglınden sonra artış olabilir ama
reglin gecikmeden test yapmaki
moralını etkilemesin ben mesela öyle yapcamm :18:

okuyordum böyle şeyleri ben etkilenmem diyordum ama o değeri görünce moralim altüst oldu .. sanırım psikolojik bilmiorum ama belirtiler var

okuyordum böyle şeyleri ben etkilenmem diyordum ama o değeri görünce moralim altüst oldu .. sanırım psikolojik bilmiorum ama belirtiler var

hepimiz yaşıyrz belırtileri hatta bazen kasık ağrıma bile sevinesim geliyo
önceden hemen ilaç içerdim nefret ederim ağrıdn aamma
simdi öylemi değil kısmet bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…