Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

valla benimde reglime 10 gün var acaip bi şekilde göğüslerim şişmiş durumda...ve çok hassas...bide akıntım çok...hattta geçenlerde pembemsi sanki regl öncesinde gelen bi akıntı oldu kiii daha 10 gün vaarr..inşallaaahhh hamileyimdir....çok heyecanlıyım....umutlu bekliyoırum

neden kimse cevap vermiyo :KK59:

valla benimde reglime 10 gün var acaip bi şekilde göğüslerim şişmiş durumda...ve çok hassas...bide akıntım çok...hattta geçenlerde pembemsi sanki regl öncesinde gelen bi akıntı oldu kiii daha 10 gün vaarr..inşallaaahhh hamileyimdir....çok heyecanlıyım....umutlu bekliyoırum

reglıne daha var aslında ama belırtıler olumluı inşş güsel haberleri alırsın akıntn devam ediyomu hala pekı 5 gündaha gecsın test yap bakalım:
:nazar: haber ver bizlere

neden kimse cevap vermiyo :KK59:

canım bahsettiğin pembemsi akıntı, süre itibariyle ovulasyon kanamasına benziyor. gebelik oluşması için çok erken çünkü akıntı zamanınla. şöyle diyeyim: yumurtladığın gün döllenme oldu varsayarsak 6-8 gün sonra rahime yerleşiyor bebek. yerleşme kanaması yumurtlamadan yaklaşık 8 gün sonrasına denk geliyor yani. büyük çoğunlukla süreler bu şekilde. benimde daha 10 günüm var. relax bir şekilde bebişlerimizi bekleyelim:21:

Kızlarr büyük gün geldi iştee:KK16::KK16:
Az sonra eşimle dr ye gidiyoruz ve kan tahlili (eğer olumlu sonuç alırsak) ultrason muaynesi oluyorummmm:KK62:
Herşey netleşecek inş.12 gün gecikmeli regl ve belli belirsiz gebelik testleri ardından kesin sonuç için az kaldı inşallah:26:
Dua edin bana güzel haberlerle döneyim aranıza.Tanımasamda hepinizi çok ama çokk seviyorum...
Dileyen herkesede Rabbim hayırlı evlat nasip etsin diyorum.Bekleyin beniiiiiiii:KK71::KK71::KK71::KK71:

hayırlı sonuçlar olsun canım, bizi haberdar et olurmu

moralini bozma canım hayırlısı olsun. buarada senin adetine kaçgün vardı? belki erken yapmışsındır testi

arkadaşım 29 kasım da son adet tarihim. öncesinde 28 ekim di. hala adet olmadım bekliyorum bakalım ne zman gelecek. erken mi yapmışım arkadaşım.

Kızlarr büyük gün geldi iştee:KK16::KK16:
Az sonra eşimle dr ye gidiyoruz ve kan tahlili (eğer olumlu sonuç alırsak) ultrason muaynesi oluyorummmm:KK62:
Herşey netleşecek inş.12 gün gecikmeli regl ve belli belirsiz gebelik testleri ardından kesin sonuç için az kaldı inşallah:26:
Dua edin bana güzel haberlerle döneyim aranıza.Tanımasamda hepinizi çok ama çokk seviyorum...
Dileyen herkesede Rabbim hayırlı evlat nasip etsin diyorum.Bekleyin beniiiiiiii:KK71::KK71::KK71::KK71:

canım sonucu merak ettim. hayırlı haberlerini bekliyorum...

Rabbim şükürler olsun sanaa.Hep şükür daima şükür.Kızlarr o küçücük kesecik göründü.Daha çok küçük ama çok anlamlıııı:KK16:
Boyu 1.14 cm:KK66:
Fasülye tanesi gibi bişey henüz.Kan tahliline gerek duymadan hemen ultrasona aldı beni dr.Tabi cihazla arıyor falan.ben daha olayın ikinci saniyesinde soruyorum doktora.
-görüyomusunuz, bişey görüyormusunuz :KK52:
Çok güldü ve sakin ol lütfen dedi.sonra işte burda deyince içimden bişeyler koptu ve ben hayatımda ilkk defa öylesine bir cihazda gördüğüm minicik belli belirsiz bir karaltıya (keseciğe) aşık oldummm:KK16::KK16::KK16:
Nasıl mutluyum anlatamam.Ağlamaktan içimiz geçti eşimle.Yarında kan testleri tahliller birsürü işimiz var.He bu arada 5 haftalıkmış henüz şekerimiz:KK34:
İlginiz için hepinize sonsuz teşekkürler kızlar.Çok ama çok saolun.Rabbim dileyen tüm arkadaşlarıma nasip eylesin.Dua edicem isteyen herkes içinnn:KK71:
İşte böyleee artık bende birr anne adayıyımmmmm:KK16::KK16::KK16:

Kızlar benim adetime 9 gün var
ovulasyon testi kullandım 31 aralık yumurtlama günüm
Bugün saat 2 gibi sadece peçeteye bi kan geldi bi iki kere sonra da kesildi sürüntü şeklinde geldi.Yerleşme kanaması mı ki bu acaba:26:

bende katılıyorum bu düşüncenee...kimse bişe yazmıyooooooo.....:KK59:

sAKIN BÖYLE DÜŞÜNMEYİN ARKADAŞLAR.Bende ilk geldiğimde öyle düşündüm ama sonra utandım:KK69:
Emin olun kasıtlı olarak değildir.Belkide sorduklarınızla ilgili bir fikirleri gerçekten olmadığı içindir.Ben bakarım bazen sorulanlara.bilgim yoksa bişey yazmam yanlış yönlendirmemek adına.ayrıca örneğin ben 1 haftadır burdayım ve grup namına hiçbir arkadşım veya konum yok.Sadece arada oluyor böyle şeyler:KK34:
sağlıcakla kalın...

Son düzenleme:
Rabbim şükürler olsun sanaa.Hep şükür daima şükür.Kızlarr o küçücük kesecik göründü.Daha çok küçük ama çok anlamlıııı:KK16:
Boyu 1.14 cm:KK66:
Fasülye tanesi gibi bişey henüz.Kan tahliline gerek duymadan hemen ultrasona aldı beni dr.Tabi cihazla arıyor falan.ben daha olayın ikinci saniyesinde soruyorum doktora.
-görüyomusunuz, bişey görüyormusunuz :KK52:
Çok güldü ve sakin ol lütfen dedi.sonra işte burda deyince içimden bişeyler koptu ve ben hayatımda ilkk defa öylesine bir cihazda gördüğüm minicik belli belirsiz bir karaltıya (keseciğe) aşık oldummm:KK16::KK16::KK16:
Nasıl mutluyum anlatamam.Ağlamaktan içimiz geçti eşimle.Yarında kan testleri tahliller birsürü işimiz var.He bu arada 5 haftalıkmış henüz şekerimiz:KK34:
İlginiz için hepinize sonsuz teşekkürler kızlar.Çok ama çok saolun.Rabbim dileyen tüm arkadaşlarıma nasip eylesin.Dua edicem isteyen herkes içinnn:KK71:
İşte böyleee artık bende birr anne adayıyımmmmm:KK16::KK16::KK16:

Tebrik ederim canım. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

adetime 8 günvar ve 2 gündür karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor
önceden adet olmadan bi kaç gün önce bu tip ağrım olurdu kısa sürerdi saniyelik
şimdi ise durmadan ince sızı ağrım var sanki içerde bişeyler kazınıyor:18:
sizce belirtimidir???

adetime 5 gün var bende hiç olmayan turşu yeme isteği oluştu koca salatalık tuşularını kütür kütür yiyorum yazarken bile yiyesim geliyor normalde ekşiyle aram yok tatlı severim ama neden böle oldu anlamadım halsizlik ve üşüme var ama öle ateşim falan yok yani vücut ısım yüksek diil genelde ısının yüksek olması gerekiyomuş dimi bende o yok inşallah hamişimdir

adetime 5 gün var bende hiç olmayan turşu yeme isteği oluştu koca salatalık tuşularını kütür kütür yiyorum yazarken bile yiyesim geliyor normalde ekşiyle aram yok tatlı severim ama neden böle oldu anlamadım halsizlik ve üşüme var ama öle ateşim falan yok yani vücut ısım yüksek diil genelde ısının yüksek olması gerekiyomuş dimi bende o yok inşallah hamişimdir

benim de son günlerde aşırı ekşi isteğim var ve iştahım çok açık,ne bulsam yiyorum :KK60:
inşallah hamileyizdir

bence testi tekrarla. bişey varsa çıkması lazım artık

canımcım inşaallah hamileyimdir. ama galiba regl olucam testi yaptıktan sonra iiice hayallerim kırıldı. fakat hala regl olmadım, sadece inanılmaz göğüs ağrım var. kasıklarımda iğnelenme oluyor o kadar.

lehalecim Rabbim sağlıklı şekilde hamileliğini geçirmeyi nasip etsin. sevindim senin adına inşaallah bana ve anne olmayı isteyen arkadaşlarada nasip olsun hayırlı evlat..

benim de son günlerde aşırı ekşi isteğim var ve iştahım çok açık,ne bulsam yiyorum :KK60:
inşallah hamileyizdir

inşallah ya bende dünden beri sürekli turşu yiyorum şuanda öle büyük salatalık tuşuları varya ondan:))) varmıki bişi ama kasıklarıma hafif hafif adetimsi ağrılargiriyor belimede:KK43:

beklenmeyen adetime 4-5 gün kaldı adet olacağım sanırım çünkü yine kasıklarım ağrımaya başladı :KK50:

beklenmeyen adetime 4-5 gün kaldı adet olacağım sanırım çünkü yine kasıklarım ağrımaya başladı :KK50:

inşallah olmazsın canım, hepimiz için hayırlısı olsun
benimde 2 gün önce kasıklarım ağrıdı. ama daha 5 günüm var. dünde lekelenme yaşadım.ama bugün yok

Merhaba arkadaşlar uzun süredir siteyi takip ediyordum yeni üye oldum.. Yazılarınız çok güzel umarım Allah hepimizin gönlüne göre verir...

X