Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

seni ümitlendirmek istemem ama sanki hamile gibisin. test yaptıktan sonra bizi haberdar et olurmu

benim gibi yaşayıpta hamiş olduğunu öğrenen arkadaşlar varmı acaba?

ya belirtiler caydırıcı benimde bu kasığımda batmalar ağrılar oluyordu sağ kasığımda ama malesefe adet ağrısıymış benimde 5 gün geçti ya sen idrar testi yap varsa zaten çıkar çıkmazsa yoktur en son ilişkiden 15.si günü test yap eğer çıkarsa var çıkmazsa yoktur:81:

adet olmadım bugünde hiç gelecek gibi de değil arkadaşlar, sadece hızlı, sürekli, iyice basınçlı tatlı tatlı şekilde kasık batmalarım var.

acayip ya..! geçmedi hala.. netten test siparişi vermiştim, yarın anca gelir diyo eşim, yarın gelirse salı sabahı yaparım inşaallah.

çok yorgunum arkadaşlar, çok uykum var, uyumamak için direniyorum, yemeği bile alel ade yaptım eşim gelince dedim bari hazır olsun ama. şu an pc yi bile uyumamak için açtım..

elatuğbacım kafayı takmamaya çalışıyorum zaten anca vakit öle geçiyor. canım genelde gün aşırı oldu yani 15 gün geri gidersem 19 aralık a denk geliyor ne bileyim ben böle şeyleri pek kavrayamadım daha. sadece ne zamn yumurtlayacağımı bilmediğimden hemen hemen gün aşırı gibi sürdü.

aa canım bu benim belirtilerim deli gibi uyuyordum.. uyumasam yorgundum.. heralde depresyona girdim diyordumkine hamişmişim... umarım hamişsindir sende

Herkese merhaba....Ben 1sene 2 aylık evliliym.9 aydır çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz.İkimizde de bi problem yok ama hamile kalamadım.en son hsg çekimide yaptırdım oda çok güzel çıktı.Yumurta geliştirici haplar kullanıyorum ama yine sonuç alamadık.En son aralık 28de çatlatma iğnesi vuruldum bir tane 20mmlik diğeri 18mmlik yumurtalarım vardı.29unda ilişki dedi doktor.üç gün üst üste ilişkiye girdik 2 doz vutuldum iğneyi.En son adetim 11inde gelmişti.şuanki bazı belirtilerim kasıklarımda batma oluyo özellikle sol kasık.Kasıkların hemen üstü alt karın dedikleri yer biraz şiş.Ağzımda metalimsi bir tad var acımsıda.karnımda şiş gögsümde batmalar var.kafayı yemek üzereyim bunlar psikolojik mi diye.Lütfen bu güzel olayı yaşayanlar,ya da bilgisi olanalar belirtilerinizi yazın

Canım şimdi olumlu bişey söyleyip seni ümitlendirmek istemem ama 15 gündür aynı belirtileri yaşıyorum regl günümde 10 gün geçti idar testini 10 günde 3 kez yaptım.baştaki çok silik sonraki daha belirgin en son bu sabahkide bariz belirgin çıktıyani hamileyim inş.bu hafta içi kesin sonuç için kan tahlili ve ultrson muaynesi yaptırcaz.Belirtilerin çok uyuyor.dilerim hamilesindir.Güzel haberlerini bekliyoruz

ya arkadaşlar bu karın ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi adetime 4 gün var ama acayip adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor

arkadaşlar bugün idrar testi yaptım negatif üzgünüm. regl de olmadım bakalım ..

burda okuyorum kimininki çıkımıyor öle hemen, kendime moral olsun diye diyorum ama ufffff bu seferde tutmadımı ne?

arkadaşlar bugün idrar testi yaptım negatif üzgünüm. regl de olmadım bakalım ..

burda okuyorum kimininki çıkımıyor öle hemen, kendime moral olsun diye diyorum ama ufffff bu seferde tutmadımı ne?

moralini bozma canım hayırlısı olsun. buarada senin adetine kaçgün vardı? belki erken yapmışsındır testi

Kızlarr büyük gün geldi iştee
Az sonra eşimle dr ye gidiyoruz ve kan tahlili (eğer olumlu sonuç alırsak) ultrason muaynesi oluyorummmm
Herşey netleşecek inş.12 gün gecikmeli regl ve belli belirsiz gebelik testleri ardından kesin sonuç için az kaldı inşallah:26:
Dua edin bana güzel haberlerle döneyim aranıza.Tanımasamda hepinizi çok ama çokk seviyorum...
Dileyen herkesede Rabbim hayırlı evlat nasip etsin diyorum.Bekleyin beniiiiiiii

ya arkadaşlar bu karın ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi adetime 4 gün var ama acayip adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor

Benimde karnımın içi acıyor tatlım.Özellikle zorlandığımda ani hareket yaptığımda ve ağır bişey kaldırdığımda.inş hamileyizdir.değilsende ne olur çok üzülme.çünkü hemen olacak diye bir kaide yok asla
Ben inş güzel haberle döneceğim birkaç saat sonra.Darısı tüm isteyenlerin başınaaa

ayy cnm inşşş bebişin ultrason resmiyle döner ve bizlere müjdeli haberlerini verirsinn
herşey yolunda gitsinn darısı bizlerin başınaaaa

Canım hadi hayırlısı, inşallah hayırlı haberlerle dönersin. Bekliyoruz...

hayırlı haberlerle dönersin inş.canım. mutlaka bildir durumunu bizlere...

İnş. hamilesindir canım.. O güzel duyguyu Allah sana da bize de yaşatsın inş.Sen böyle yazmışsın eşimle doktora gidiyorum diye ben kendimi koydum senin yerine ben bile heycanlandım.. Hadi Allahtan hayırlısı canım merak ettim sonucu

valla benimde reglime 10 gün var acaip bi şekilde göğüslerim şişmiş durumda...ve çok hassas...bide akıntım çok...hattta geçenlerde pembemsi sanki regl öncesinde gelen bi akıntı oldu kiii daha 10 gün vaarr..inşallaaahhh hamileyimdir....çok heyecanlıyım....umutlu bekliyoırum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…