Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

hepimiz yaşıyrz belırtileri hatta bazen kasık ağrıma bile sevinesim geliyo
önceden hemen ilaç içerdim nefret ederim ağrıdn aamma
simdi öylemi değil kısmet bakalım:KK69:

evet ya beklemek çok zor ama .. Ben bir haftayı beklemeyi bi asır gibi görüyorum .. Senin ne kadar var adet tarihine ..

Bende kasık sancısı, hafif hafif bulantı, diş ağrısı, inanılmaz iştah .. Ama hepsi psikolojik diye düşünüyorum :KK43:

diş ağrısı için geçmiş olsun
ama inşşşş gebelik belirtileridir bu yaşadıklarınn:KK66:
ne kadardır deniyosunuz pekiii

diş ağrısı için geçmiş olsun
ama inşşşş gebelik belirtileridir bu yaşadıklarınn:KK66:
ne kadardır deniyosunuz pekiii

2 aydır deniyoruz, inş dediğin gibi gebelik belirtileridir .. ama kan testi de canımı sıktı .. en azından biraz yüksek olsaydı belki derdim ama off sıkıntılı zamanlar bunlar ya .. Allah herkese sabır versin ve hayırlısıyla bebiş versin ..

kızlar selamlar benimde kasıklarımda ufak ufak ağrılar oluyor arada, birde kokulu bir akıntı var onun dışında bir belirti yok, regl tarihim 16 ocak hayırlısı bakalım

kızlar selamlar benimde kasıklarımda ufak ufak ağrılar oluyor arada, birde kokulu bir akıntı var onun dışında bir belirti yok, regl tarihim 16 ocak hayırlısı bakalım

inş hamişsindir .. benimde 16 ocak - 19 ocak arası olmam lazım bekliorum .. 2 gün önce gittim değer 1 çıktı ama yine de umutluyum ..

inş hamişsindir .. benimde 16 ocak - 19 ocak arası olmam lazım bekliorum .. 2 gün önce gittim değer 1 çıktı ama yine de umutluyum ..

inşallah hamileyizdir canım az kalmış seninde , daha erken belki geç döllenmişte olabilir. Herşeyi gecikme belirliyor aslında, sabredip gecikmesini bekledikten sonra harekete geçmek lazım. sonra çok üzülüyor insan.

inşallah hamileyizdir canım az kalmış seninde , daha erken belki geç döllenmişte olabilir. Herşeyi gecikme belirliyor aslında, sabredip gecikmesini bekledikten sonra harekete geçmek lazım. sonra çok üzülüyor insan.

inşaallahhhh .. :KK59:

aman adetime 4 gün kaldı ara sıra sol kasığıma kramp giriyor ama hiç umrumda değil artık hiç umutlanmıyorum kesin adet olacağım ya ondan oluyor çünkü çok yaşadım bunları ve hep hayal kırıklığına uğradım 3.5 yılın bana öğrettiği tek şey artık heveslenmemek oldu.

meraba kızlar, benimde adetime 6 gün var ama 3 gündür belimde ve kasıklarımda sızı şeklinde ağrım var. ümitlenmek istemiyorum ama elimde olmuyor ki akşama kadar internette belirtilerini okumaktan sıkıldım.:18:

adet tarihine 9-10 gün kala idrar testi yapıp sonuç gören yok mu acaba hiç :KK61:
insan gerçekten psikopata bağlıyor. sürekli acaba acaba :KK50:
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Slm bayanlar. benim bu ay da olmadı :KK43:
moralim bozukkkk
acaba Allah'ım bana bir çocuk nasip edecek mi?:97:

arkadaşlar, bu ay kasık batmam o kadar çok olmuştuki, sancılarım vs... göğüslerimin iğnelenmesi... bugün adet oldum, allah tan hayırlısı napayım bu ayda nasip olmadı:KK43: arkadaşlar ben bi karar aldım kendimce, kafaya takmayacağım artık yani düşünmemek için bu siteye bile girmicem oluruna bırakacam artık, olmuyo böle. zaten dr.lar da diyor kafanızdan sildiğiniz zaman hamilelik olur diye. birazda böyle denicem bakalım...

hayırlısı olsun canım.
bende hep diyorum siteye bakmıycam diye, sonra adetim yaklaşınca benim gibi bekleyen var mı diye bakayım diyorum. tutamıyorum kendimi:KK37:
kafamdan silmeye çalışıcam bende

kızlar erken gebelik testlerinden alın beklemeyin...beklemek çok zor bişey...coretest ovulasyon testi ve erken gebelik testi set halinde satılıyor...ben kocişime kavuşyum ilk işim bu testlerden almak olacak...

X