Gebeliğe Hazırlık Regli geçen ve test yapmak için bekleyenlerrrrrr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
illa adetten önce hafif renkli bir akinti gelir mi ve kasik agrisi da olur mu? Bende de acayip gögüs agrisi var. Afedersiniz idrarimin rengi de hafif koyu, ve sürekli Wc ye gitme ihtiyaci duyuyorum. Adetim normal de 13 ekim de gelecek..Adet gününden önce de test yapmak istemiyorum...Sizce hamile olabilir miyim?

illa adetten önce hafif renkli bir akinti gelir mi ve kasik agrisi da olur mu? Bende de acayip gögüs agrisi var. Afedersiniz idrarimin rengi de hafif koyu, ve sürekli Wc ye gitme ihtiyaci duyuyorum. Adetim normal de 13 ekim de gelecek..Adet gününden önce de test yapmak istemiyorum...Sizce hamile olabilir miyim?

valla sen hamile misindir bilemem ama ben artık ne belirti ne test hiç bişeye inanmaz oldum hiç bişi kesin değil kan testi hariç
kan ver kan ver nereye kadar canııımm
her şüphede kan verecek olursak
bence sen de bekle adet gününü

aşina tebrik ediyorum canım Allah tamamına erdirsin sen rahim filmi çektirmişmiydin benmi öyle hatırlıyorum çektirdiysende bu aymı çektirmiştin yani onun etkisi oldumu acaba??

evet canım geçen ay çektirmiştim, çektirdiğim ay tam olarak çalışamadık, o yüzden bu ay az da olsa umudum vardı, onun etkisi de olabilir, bir de 1 yıla kadar olmaması normal diyorlar ya ben tam 13.ayımda hamile kaldığımı öğrendim. bir de geçen ay ilk kez bacaklarımı hayava dikmiştim kalçamla birlikte, bayağı yükseğe yani, belki onun etkisi, Allah bilir artık, sende durumlar nasıl canım, neler yaptın tedavi adına şimdiye kadar?

Merhaba kızlar ben 7. günümde evde test yaptım çıkmadı 9. günümde hastane idrar testi yaptırdım gene çıkmadı bugün 13. günüm sizce hamile olma ihtimalim varmıdır

Merhaba bayanlar benimde reglim bugünle bereber 3 gün gecikti ama test falan yapmadim 5 6 gün geçsin öyle yapayim diyorum sizce yapmalimiyim biraz daha beklemeliiyim

Merhaba kızlar ben 7. günümde evde test yaptım çıkmadı 9. günümde hastane idrar testi yaptırdım gene çıkmadı bugün 13. günüm sizce hamile olma ihtimalim varmıdır

vallahi kelin ilaci olsa kendine sürermismi derler ne bende 7 günden beri adet olmayi bekliyorum olmadim.1 hafta önce idrar ve kan testi yaptirdim negatif.Bu gün tekrar evde idrar testi yaptim oda negatif.Ama kendimi hamile gibi hissediyorum. Doktorla konustum ve 3gün sonra tekrar kan testi ve ultrason yaptiracagim.Doktorum gec yumurtlama olduysa testlerde cikmamis olabilir dedi.Ama bu belirsizlik beni delirtiyor.Acaba hamilemiyim diye rahat hareket edemiyor daha önemlisi sadece bunu düsünüyorum.Psikolojik olarakmi kendimi hamile hissediyorum bilmiyorum. :uhm:

Merhaba bayanlar benimde reglim bugünle bereber 3 gün gecikti ama test falan yapmadim 5 6 gün geçsin öyle yapayim diyorum sizce yapmalimiyim biraz daha beklemeliiyim

bence beklemene gerek yok.Bazi idrar testleri regli gününden itibaren yüzde 90 kesin sonuc veriyor.Kan testiyse hemen hemen yüzde yüz sonuc verir.tabiki bir hafta sonra daha kesin sonuc alirsin ama merak ediyorsan bence hemen yaptir.

evet canım geçen ay çektirmiştim, çektirdiğim ay tam olarak çalışamadık, o yüzden bu ay az da olsa umudum vardı, onun etkisi de olabilir, bir de 1 yıla kadar olmaması normal diyorlar ya ben tam 13.ayımda hamile kaldığımı öğrendim. bir de geçen ay ilk kez bacaklarımı hayava dikmiştim kalçamla birlikte, bayağı yükseğe yani, belki onun etkisi, Allah bilir artık, sende durumlar nasıl canım, neler yaptın tedavi adına şimdiye kadar?

bende bu ay çektirdimde acaba sende çektirdiğin aymı kaldın diye bana umut olması açısından sormuştum bana göre herşey umut verici tabiiki ama herşeyde vesile Allah vereceği zaman veriyor aksi taktirde ne yaparsak yapalm vermiyor bende durum şöyle canım 1 seneyi doldurduğum için eşim ve ben doktordan geçtik gereken tahlilleri yaptırdık hamdolsun herşey normal Rabbimin nasip edeceği günü beklemekteyim seni tekrar yürekten tebrik ediyorum canım çok istediğini bildiğim iççin inanılmaz sevindim Allah tamamına erdirir inşallaha.s.

Kızlar benimde adetim bugün 15 gün gecikti.Bebek var diye çok heveslenmiştim.Tüm belirtilerim vardı..4tane test yaptım hiçbirinde çıkmadı.Bazı gebelikler testte çıkmıyor dediler dün ultrasona girdim yine bişey çıkmadı.Kan tahlili yaptırdım oda negatif çıktı.doktor dış gebeliğinde aynı belirtileri gösterebilceğini söyledi.doğrusu çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.Çok umutlanmıştım ya.İlaç verdi 10 gün kadar kullanıcam.Hasta olmazsam gidicem yine.Ozaman dış gebelikten şüphelenilebilir dedi doktor:KK43:(Umarım benim gibi olanlar varsa içinizde hayal kırıklığına uğramazsınız..

arkadasim dis gebelikte tum gebelik belirtilerini yasarsin. kanda idrarda cikar. bhgc yukselir. yani kanda cikmiyorsa ve regl olmuyorsan bu demek ki regllerinde bir sorun oldu.
dis gebelik olmasi imkansiz. doktorun da nasil bunu soyledi bilmem. cok mantiksiz. dis gebelik geciren biri olarak soyluyorum. benim adetime 3 gun varken idrar testi pozitifit verdi. dis gebelik de aynen normal gebelik gibidir. tek farki bebek rahime yerlesemez de tuplerde sikisip kalir ve orada buyur.ve orada bhgc salgilamaya baslar.

5 gün oldu bugün hala test yapmadım,ara ara sol kasığıma ağrı giriyo,acaba reglimi olucam bilmiyorum kafamçokkarıştı

bence bugun test yap canım ben beşinci gun yaptım cıktı kasık agrın yenimi başladı yoksa bir kaçgun oldumu bide söyle söylüyeyim biliyosun adet belirtisi adetten en fazla 2 gün önce baslar yani adet belirtilerin 4-5 günden fazla sürüyosa belirtiler olmasına ragmen 4-5 gün dür adet olmuyosan hamile olabilirsin ben bir hafta boyunca hergun bugun edet olucam kesin dedim ama olmadım hamileymişim çünkü

senağlamamrb kızlar benim pazar gunu adet olmam gerekiyodu hala olmadım sabah gidip idrar testi yaptım negatif cıktı kan testi için acele etmek istemiyorum bu arada benim adetim hiç gecikmezdi bi gecen ay 1 gun gecikmişti yardım edin cevap verin ne olur

senağlamamrb kızlar benim pazar gunu adet olmam gerekiyodu hala olmadım sabah gidip idrar testi yaptım negatif cıktı kan testi için acele etmek istemiyorum bu arada benim adetim hiç gecikmezdi bi gecen ay 1 gun gecikmişti yardım edin cevap verin ne olur

kan testi ilişkiden 10 gün gün sonra sonuç veriyo yaptırabilirsin erken degil yani ama bide gec hamile kaldıysan idrar testinde cıkmayabilir bir kaç gün sonra tekrar dene istersen ama hamile degilsenbile üzülme cünkü hamilelikten birkaç ay önce vücut kendini hamilelige hazırladıgı için adet düzensizligi olabiliyo benim adetim hep düzenliydi ama hamile kalmazdan bir kaç ay önce düzensiz olmaya erken yada geç olmaya baslamıştı bide psikolojikte olabilir hamileligi kafana cok takıyosan adet gecikmesi dışında baska belirtilerin varmı

bence bugun test yap canım ben beşinci gun yaptım cıktı kasık agrın yenimi başladı yoksa bir kaçgun oldumu bide söyle söylüyeyim biliyosun adet belirtisi adetten en fazla 2 gün önce baslar yani adet belirtilerin 4-5 günden fazla sürüyosa belirtiler olmasına ragmen 4-5 gün dür adet olmuyosan hamile olabilirsin ben bir hafta boyunca hergun bugun edet olucam kesin dedim ama olmadım hamileymişim çünkü

Çok sık olmamakla beraber 3 gündür var ara ara,bu akşam giderken alıcam zaten test,ama benim kasık ağrım bazen bi hafta önceden bile ufak ufak başlıyodu,o yüzden acele etmek istemedim benneyaptımki Ama dayanamıcam sanırım yapcam bugünsenağlama

Çok sık olmamakla beraber 3 gündür var ara ara,bu akşam giderken alıcam zaten test,ama benim kasık ağrım bazen bi hafta önceden bile ufak ufak başlıyodu,o yüzden acele etmek istemedim benneyaptımki Ama dayanamıcam sanırım yapcam bugünsenağlama

insallah hamilesindir canım sabah burdan hamile haberlerini alırız insallah

kan testi ilişkiden 10 gün gün sonra sonuç veriyo yaptırabilirsin erken degil yani ama bide gec hamile kaldıysan idrar testinde cıkmayabilir bir kaç gün sonra tekrar dene istersen ama hamile degilsenbile üzülme cünkü hamilelikten birkaç ay önce vücut kendini hamilelige hazırladıgı için adet düzensizligi olabiliyo benim adetim hep düzenliydi ama hamile kalmazdan bir kaç ay önce düzensiz olmaya erken yada geç olmaya baslamıştı bide psikolojikte olabilir hamileligi kafana cok takıyosan adet gecikmesi dışında baska belirtilerin varmı

valla adet olmadan 2-3 gun önce gogus uclarım sızlıyodu hiç olmamıstı dikkatimi cekti ama pek de ihtimal vermedim bel agrısı var kasıklarımda cok hafif agrı oluyo kısa sureli akıntı yok gibi bişi ama bugun basladı sanki bilmiyorum ya hayırlısı bulantı baş dönmesi tiksinti falan yok mirmirmirmir

nazan mrb
ben bişi sormak istyorum.adetme 10gün kala kasık bel ve kalça ağrılarım başladı.daha adetime6 gün var beyaz hafirf sarımsı akıntımda var.hamilelikte böyle belirtiler olurmu...siz de oldumu

X