Gebeliğe Hazırlık Regli geçen ve test yapmak için bekleyenlerrrrrr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 aydan bu yana ilk defa ümitleniyorum 1 sene oldu bebek isteyeli kistler çıktı uğraştık yanlış teşhismiş onla uğraştık ve son 2 aydırda hep düzenli gününde gelmeye başlamıştı 28, gün adet oluyodum ve bu ay 5 gün geçti ama ben tahlil yaptırmak için korkuyorum cesaret edemiyorum 1 senedir hep negatif çıkan o tahliller karşılaşmaktan korkuyorum belirtilerim var ama psikolojik mi oluyorum diyorum midem çok bulanıyor istfra etmedim hiç bide sürekli kasıklarımda ağrı var adet ağrısı gibi değil ama farklı gögüslerim şişmedi koyulaşmadı bide çok tuvalete gidiyorum korkuyorum kızlar ya gene yoksa senağlama

2 aydan bu yana ilk defa ümitleniyorum 1 sene oldu bebek isteyeli kistler çıktı uğraştık yanlış teşhismiş onla uğraştık ve son 2 aydırda hep düzenli gününde gelmeye başlamıştı 28, gün adet oluyodum ve bu ay 5 gün geçti ama ben tahlil yaptırmak için korkuyorum cesaret edemiyorum 1 senedir hep negatif çıkan o tahliller karşılaşmaktan korkuyorum belirtilerim var ama psikolojik mi oluyorum diyorum midem çok bulanıyor istfra etmedim hiç bide sürekli kasıklarımda ağrı var adet ağrısı gibi değil ama farklı gögüslerim şişmedi koyulaşmadı bide çok tuvalete gidiyorum korkuyorum kızlar ya gene yoksa senağlama

korkma bence hemen bi test al ve yap.. sonucu bugün olmasa yarın bigün öğreneceksin dimi inş güzel sonuç alırsın...

ya bana da bir bakın kızlar, benim çok büyük bir adet düzensizliğim var..doktora da gittim bunun için düzelmedi...yine aynı yine aynı...en son 15 ağustosta adet oldum, bir daha da tık yok....genelde adet olmadan önce kocaman bir sivilce çıkar yüzümde...o da çıktı, olacak gibioluyorum yine olmuyor ha bugün ha yarın derken, olmadım hala...hamile değilim çünkü düzensiz olduğunu biliyorum ama her defasında acaba mı diye düşünüyorum, çok kötü bir durum....en son 15 ağustos günü adet olan biri ne zaman adet olur ya, varmı böyle bir şey, niye bu kadar düzensiz ya

canım 15 ağustosta olduysan eylül ayı içinde olman gerekirdi yani 30 günde bir olsan 15 eylül de olmalıydın, senin neredeyse iki ay olacak adet olmaman, yani tatlım düzensiz bile olsa bence çok vakit geçmiş, bir test yap ve en kısa zamanda bir doktora görün derim ben, kim bilir belki bebiş vardır içinde :emir_bebek:

canım aynı benim gibi benim de bir yıl oldu ve adetim 4 gün geçti, fakat benim her an adet olacakmışım gibi belirtiler var kaç gündür, bu akşam test yapıcam ben, bence sen de yap rahatla, adetin geçmiş ya muhtemelen çıkar sonuç.

canım aynı benim gibi benim de bir yıl oldu ve adetim 4 gün geçti, fakat benim her an adet olacakmışım gibi belirtiler var kaç gündür, bu akşam test yapıcam ben, bence sen de yap rahatla, adetin geçmiş ya muhtemelen çıkar sonuç.

çok korkuyorummmm.....

adetim üç gün geçti biraz önce test yaptım hafif pembe bir çizgi çıktı bu akşamda acile gidip kan testi yaptıracaz ama karnımda bişeyler kıpırdıyor hissediyorum

ya kızlar bende sızden oldum :) merakla bekleyenlerden yani. bu ana kadar hep gününde olurdum ,reglim aksamazdı hiç. gecen ay dostinex kullandığımdan dolayı bir gün geç oldum. acaba bu aydamı öyle olacak derken . bu gun ikinci günüm!!! heycanlanmalımıyım sizce bu ay tutturmuş olabilirmiyiz.. suan sabırsızlanıyorum aksam olsada iş çıkışında test alsam. iki gün geçtikten sonra çıkarmı testte kızlar?

ya kızlar bende sızden oldum :) merakla bekleyenlerden yani. bu ana kadar hep gününde olurdum ,reglim aksamazdı hiç. gecen ay dostinex kullandığımdan dolayı bir gün geç oldum. acaba bu aydamı öyle olacak derken . bu gun ikinci günüm!!! heycanlanmalımıyım sizce bu ay tutturmuş olabilirmiyiz.. suan sabırsızlanıyorum aksam olsada iş çıkışında test alsam. iki gün geçtikten sonra çıkarmı testte kızlar?

canım benim 4 gün geçti dün akşam test yaptım çıkmadı, yani negatif çıktı, ama gün boyu 1,5 lt su içtim, çaylar filan, ve wc ye gittikten bir saat sonra yaptım, test yapacaksan aklında olsun sabahki ilk idrarla testi yapmak gerekiyormuş eğer 4 günden fazla geçmediyse, 4 günden fazla geçtiyse de 4-5 saat wc ye gitmedikten sonra yapmalıymışsın daha sağlıklı sonuç için.

saat 13,30 da kan testi sonucumu alıcam, dua edin benim için nolur :CüvCüv:

canım benim 4 gün geçti dün akşam test yaptım çıkmadı, yani negatif çıktı, ama gün boyu 1,5 lt su içtim, çaylar filan, ve wc ye gittikten bir saat sonra yaptım, test yapacaksan aklında olsun sabahki ilk idrarla testi yapmak gerekiyormuş eğer 4 günden fazla geçmediyse, 4 günden fazla geçtiyse de 4-5 saat wc ye gitmedikten sonra yapmalıymışsın daha sağlıklı sonuç için.

ay canım inşallah hamişsindir eğer negatif çıkarsada üzülme nolur hayırlı vakit gelmemiş demekki diye düşün bende bekliyorum bugün hastalanmam gerekiyor normalde...

kızlar ben ilk hamişliğimde tam adet olmam gereken günde yapmıştım silik çizgi çıkmıştı ama bu kişiden kişiye ve döllenme gününe göre değişebilir Rabbim an kısa zamanda tüm isteyenlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib etsin. amin

kızlar bugün 6. günümben hala bekliyorum cumaya kadarda beklicem 9 . gün yapıcak testı ama bişey sorucam sağ kasığımda bi ağrı var ve sürekli ağrıyo bunun varsa bebekle bi alakası varmıdır yoksa bende genemi kist var senağlamasenağlama

kızlar bugün 6. günümben hala bekliyorum cumaya kadarda beklicem 9 . gün yapıcak testı ama bişey sorucam sağ kasığımda bi ağrı var ve sürekli ağrıyo bunun varsa bebekle bi alakası varmıdır yoksa bende genemi kist var senağlamasenağlama

canım nasıl dayanıyorsun ben bile çatladım meraktan.kaydirigubbakcemile5

kızlar ben ilk hamişliğimde tam adet olmam gereken günde yapmıştım silik çizgi çıkmıştı ama bu kişiden kişiye ve döllenme gününe göre değişebilir Rabbim an kısa zamanda tüm isteyenlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib etsin. amin

kaydirigubbakcemile5sağol canım aminnnnn
valla su an halimi bi gorsen. , değişik bir his içerisindeyim. hiç bir belirtim yok gebeliğe dair. ama iki gündür reglimde gelmedi bildiğiniz üzere. şöyle şimdi. karnımda ara sıra böyle regl olacakmışım gibi bir his var. ama öyle her ay olduğu gibi değil. çok benzeri ama anlatmak mümkün olmuyor işte. birde karnımdan sanki böbreklerimin oraya giden bir sızlama oluyor arada bir. sanki her an belime o sızı yayılabilecekmiş gibi. yaa yaşayan yokmu hıç bu durumu -tatlicadiarzu- yoksa üşükkümmü ben

inşallah kasık ağrın bebek habercisidir arkadaşım....benim regl günüm dündü ve benimde aynı şekilde 3-4 gündür sağ kasığımda ağrı var...ve sürekli regl olacakmışım gibi ağrı oluyor....ağrı ara ara sürekliliği yok bende.....test yapmamak için kendimi zor tutuyorum...(geçen ay kendimi çok kaptırmıştım 3 idrar 1 kan testi sonuş negatif)sen nasıl 6 gün geçmesine rağmen dayanıyorsun bilemedim? inşallah hamiş haberini alırız.

aşina hadi hayırlı haberlerini bekliyorum....umarım hamişsindir......bize de yaz hemen...

kaydirigubbakcemile5sağol canım aminnnnn
valla su an halimi bi gorsen. , değişik bir his içerisindeyim. hiç bir belirtim yok gebeliğe dair. ama iki gündür reglimde gelmedi bildiğiniz üzere. şöyle şimdi. karnımda ara sıra böyle regl olacakmışım gibi bir his var. ama öyle her ay olduğu gibi değil. çok benzeri ama anlatmak mümkün olmuyor işte. birde karnımdan sanki böbreklerimin oraya giden bir sızlama oluyor arada bir. sanki her an belime o sızı yayılabilecekmiş gibi. yaa yaşayan yokmu hıç bu durumu -tatlicadiarzu- yoksa üşükkümmü ben

ya canım san en iyisi git hemen en yakın eczaneden 2 tane test al tek çizgi çıkarsa 3 gün sonra diğerini yaparsın çift çizgi çıkarsa hemen diğerinide yapıp teyit edersin böyle düşünmektende kurtulursun hiç vakit kaybetme bence... Rabbim gönlüne göre versin.

QUOTE=serdi;4023153]ya canım san en iyisi git hemen en yakın eczaneden 2 tane test al tek çizgi çıkarsa 3 gün sonra diğerini yaparsın çift çizgi çıkarsa hemen diğerinide yapıp teyit edersin böyle düşünmektende kurtulursun hiç vakit kaybetme bence... Rabbim gönlüne göre versin.[/QUOTE]

ah canım yaaa, su an organize sanayiinin içindeyim yanı mahrumiyet bölgesi
:nazar:
ne bir eczane var yakınımda nede bir kliniğe benzer bişey. akşamı beklemekten başka bir çağrem yok. ne o yazdıklarımı okuyunca başka hamişlerden boyle bişeylermi duymustun yoksa. ayy heveslensemmi heveslenmesemmi şaşırdım ben . hemen internetten siparişle aynı gun gelmez dimi. uff daha 4 saat var cıkmamaaaaa:nazar::nazar:

X