Gebeliğe Hazırlık Regli geçen ve test yapmak için bekleyenlerrrrrr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
offf yaa offfff.adetim 3 gün gecikti umutlansam mı umutlanmasammı bilemiyorum.normaldee 8-9 aydan beri hep 23-24-25 dedim mi gelirdi.testi yapmaya da korkuyorum.Allahım kimseyi bu duygulardan mahrum bırakmasın.çok kötü bi şey.bebişi olmuş birisini görünce kendimi çok ezik güçsüz eksik görüyorum.neden bende böyle değilim diye.herşeye dayanılır ama bu duygu insanı çok derinden yaralıyor. Allahım herkesin yardımcısı olsun hayırlı evlat nasip etsin

offf yaa offfff.adetim 3 gün gecikti umutlansam mı umutlanmasammı bilemiyorum.normaldee 8-9 aydan beri hep 23-24-25 dedim mi gelirdi.testi yapmaya da korkuyorum.Allahım kimseyi bu duygulardan mahrum bırakmasın.çok kötü bi şey.bebişi olmuş birisini görünce kendimi çok ezik güçsüz eksik görüyorum.neden bende böyle değilim diye.herşeye dayanılır ama bu duygu insanı çok derinden yaralıyor. Allahım herkesin yardımcısı olsun hayırlı evlat nasip etsin

inşallah hamilesindir canım benimde bugün ikinci gün gecikme baabında. ama güçlü olmaya çalışıyorum. çünkü o bahsettiğin duygularla yaşayamam sende böyle düşün olursa ne ala olmassa da allahın bi bildiği vardır. inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun. ben bu sabah test yaptım tek çizgi. gerçi daha erkendi benim için ama napim dayanamadım. inşallah geçikmem devam eder ve hamişimdir. hamişizdir.a.s.

merhaba benımde adetıme 1 gün var ama dayanamadım yaptım negatıf cıktı:KK43:test yapmaya korkar oldum.2 kere hamile kaldım kaybettım ama hala bılınmıyor hıc bırbırını tutmuyo cunku.allah herkezın gonlundekını versın

arkadaslar bnmde bugun 8 gunum gecıktı yanı ama normalde cok duzensizoluyorum o yuzden omutlanmak istemıyorum pazartesı kan testı yaptırcam inş dua edin inş hepmiz hamileyizidr,,,

inşallah hamilesindir canım benimde bugün ikinci gün gecikme baabında. ama güçlü olmaya çalışıyorum. çünkü o bahsettiğin duygularla yaşayamam sende böyle düşün olursa ne ala olmassa da allahın bi bildiği vardır. inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun. ben bu sabah test yaptım tek çizgi. gerçi daha erkendi benim için ama napim dayanamadım. inşallah geçikmem devam eder ve hamişimdir. hamişizdir.a.s.

İnşallah canım ya bu ay tutmuş olurr.önceden daha çok takıyordum şimdi o kadar değilim takmamaya da çalışıyorum başka yapabileceğim bişey yok çünkü.Allahım hayırlı zamanda hayırlısını göstersin.eşim varikoselden ameliyat oldu. bu ay ilaç tedavisine geçecek.o da benim hasta olmamı bekliyor boşu boşuna içmeyeyim diyor.normalde en geç 25 i gelirdi.4.günde yaptım negatifti ama hala tık yok.

Allahım isteyen herkese hayırlı evlet nasip etsin.

Size bu bedduamdır arkadaşlarr inşallahh hepiniz böyle olun emii:
CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::

bugün 7.gün inşallahh olmuştur doktora gideceğim iş çıkışı kızlar dua edinde tutmuş olsunn. :emir_bebek:

arkadaşlar ben de 27 yaşında 1 buçuk yıllık evliyim.hamile kalmayı düşündükten 2.ayımda kaldım ama 4 haftalık kendiliğinden bi düşüğüm oldu.sonra yine korunmaya başladık istemedik şimdi istiyorus ama o bizi istemiyo galiba artık.:) 6 ay önceydi düşüğüm 6 aydan sonra tekrardan hamiş olmak istiyorum.en son 20 ekimde gelmesi gerekiyodu.9.günümde test yaptım negatif.şimdi 14.günüm bi test daha yapsam mı yoksa hamile değilmiyim.değilsem niye gecikti bu yaaaa

Bence bir Beta HSC testi yaptır,eğer çıkmazsa onda da doktora görün mutlaka,adet söktürücü verir büyük ihtimalle.İnşallah hamişsindir canım.Allah gönlüne göre versin.

selam benimde adetim geçti gerçi fazla degil ayın 1 olmam gerekiyordu olmadı adet olacakmışım gibi hissediyorum test birkaçgün önce yapmıştım evde negatifti şimdi ise yapmaya korkuyorum

Bence bir Beta HSC testi yaptır,eğer çıkmazsa onda da doktora görün mutlaka,adet söktürücü verir büyük ihtimalle.İnşallah hamişsindir canım.Allah gönlüne göre versin.

canım geçen ay da gecikmişti benim.eylülde yani adet söktürücüyle geldi.2 ay kullndım onu.yani eylül ekim oşekilde geldi.bıraktım hapı yani kasım 20de gelmesi gerekiyodu yine yok.hep hapla mı gelicek benim yaa .

arkadaslar bnmde bugun 8 gunum gecıktı yanı ama normalde cok duzensizoluyorum o yuzden omutlanmak istemıyorum pazartesı kan testı yaptırcam inş dua edin inş hepmiz hamileyizidr,,,

canım en geç kaç günde geldiği oluyor adetinin benim de bugün 13.günüm .9.günümde test yaptım negatif .15.günümde tekrardan yapıcam:1hug:

iyi geceler
uzun zamandır yazılanları takip ediyordum.. ama sessizce açıkcası cesaret edemedim yazmaya
belirtilerim şunlar falan diye :)) noşa üöitlenmek istemedim... ben ekim 24 de adet oldum ama kasımda tık yok gelmedi kırmızılar bu akşam test yaptımm silikte olsa pozitif inanamadım ikinciye yaptım oda aynı... sabah beta hcg baktırcam ayyy ne diyosunuz sizce hamilemiyimmm arkadaşlar

iyi geceler
uzun zamandır yazılanları takip ediyordum.. ama sessizce açıkcası cesaret edemedim yazmaya
belirtilerim şunlar falan diye :)) noşa üöitlenmek istemedim... ben ekim 24 de adet oldum ama kasımda tık yok gelmedi kırmızılar bu akşam test yaptımm silikte olsa pozitif inanamadım ikinciye yaptım oda aynı... sabah beta hcg baktırcam ayyy ne diyosunuz sizce hamilemiyimmm arkadaşlar

hadi hayırlı olsun büyük ihtimal hamilesin arkadaşım
sabah kan testini yaptır bakalım inşallah oda pozitif çıkıcak

merhaba kızlar
geçen ay 6 sında regl olmuştum bugün ayın 4 ü şimdiye kadar olmam gerekirdi ama olmadım 6 sında gebelik testi yapsam çıkarmı acaba

merhaba kızlar
geçen ay 6 sında regl olmuştum bugün ayın 4 ü şimdiye kadar olmam gerekirdi ama olmadım 6 sında gebelik testi yapsam çıkarmı acaba

:eek: Canım ya aynı günlerdeyiz... Benimde bugüne kadar olmam lazımdı. İnşallah ya... haberleşelim kardelen.... :teytey::teytey:

:eek: Canım ya aynı günlerdeyiz... Benimde bugüne kadar olmam lazımdı. İnşallah ya... haberleşelim kardelen.... :teytey::teytey:

Tamam canım cumartesi günü sabahtan test yapıcam yazarım sana bir haftadır göğsüm sızlıyor dokunamıyorum ve ara ara midem bulanıyor ve ben hep 3-4 gün erken olurum şimdiye kadar hiç ne gününde geldi nede geç geldi
ve gelmeden bir hafta önceden damla damla kahverengi akıntım başlardı şimdiye kadar hiçbişey yok ve halsizlik yorgunluk var sık sıkda tuvalete çıkıyorum çok merak ediyorum hadi bakalım hayırlısı olsun Allah gönlümüze göre verir inşallah

Bende aynen tüm hamilelik belirtileri var... Psikolojik diye de düşünüyorum...Dediğin gibi hayırlısı ne ise.... Meleklerimizi beklemekteyiz....

kızlar bende yazıalrınızı okuyorum ne zandır benimde ayın 2de adet olmam gekeyiodu hala olmadım adetimden önce test yaptım negatif ve adetim hiç gecikmezdi benim ama bi belirti falanda yok:uhm:

kızlar bende yazıalrınızı okuyorum ne zandır benimde ayın 2de adet olmam gekeyiodu hala olmadım adetimden önce test yaptım negatif ve adetim hiç gecikmezdi benim ama bi belirti falanda yok:uhm:

Bazen belirti olması gerekmiyormuş. Bende adetime 10 gün kala öyle bi deniyim dedim test yaptım negatifti.... Bakalım hayırlısı c.tesi gününü bekliycem tekrar test için... Hayırlısı ne ise bakalım... hihoyyyt

arkadaşlar benim adetim 15 gün gecikti ya ;yumurtlama olmadığı zaman ya da hormonal bir dengesizlik olduğu zamanlarda da göğüs ağrısı (sanki adet olacakmışıs gibi) olur mu yoksa hiç belirti olmaz mı.bilginiz var mı.

X