Gebeliğe Hazırlık Regli geçen ve test yapmak için bekleyenlerrrrrr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben bile kendime inanamıyorum negatifi duymaya hazır değilim 1 senedir her ay dünyanın testinialıpçöpe attım şimdi yapmaya korkuyorum halasağ tarafım ağrıyor bbekle alakası varmıdır diye düşünüp duruyorum:KK43:

sabret canım dur az kalmış birazdaha sabret aşinacık sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz.

ya kızlar merhaba nolur banada bi akıl verin benimde adetim4 gün geçti sivilcem çıktı halsizim ve hastayım acaba bende test yapsam mı nolur cevap yazın

ya kızlar merhaba nolur banada bi akıl verin benimde adetim4 gün geçti sivilcem çıktı halsizim ve hastayım acaba bende test yapsam mı nolur cevap yazın:CüvCüv::ecrin_bebek:

arkadaşlar benimde görümcemin 7 yıldır çoçuğu olmuyor bu ay regl 7 gün geçti.beli çok ağrıyormuş.işte bizde umutlanıyoruz.gerçi onun arada bir böyle atar regl.hamilelikte bel ağrısı olabilirmi.

ya kızlar merhaba nolur banada bi akıl verin benimde adetim4 gün geçti sivilcem çıktı halsizim ve hastayım acaba bende test yapsam mı nolur cevap yazın

Şeniz eee nasıl dayandın. hemen koş koş bi tes al çabukkk
bizede yazmayı unutma ama :lepi::lepi:

kızlar sonucumu aldım, 72,27
iyi bir sonuç değil mi? hamileyim yani, lütfen evet deyin

adetim 4 gün geçmişti

senağlama 7 aydır bebek istiyoruz dün yada bugün regl olmam lazım ama bir türlü olamıyorum karnımda adet olacakmış gibi ağrı var belim ağrıyor sızıntı şeklinde içimde gerçekten sanki bişeyler dolaşıyor sivilcelerim var göğüslerim çok hassas yürürken bile acıyor bugeceyi atlatıp yarını yaparsam bende ümitlenicem ama şu ağrı çok değişik 2 gündür olacak gibiyim ama olmuyorum umutlanıyorum saatler geçmiyor çok istemekte iyi değil ama çok istiyorum elimde olmadan :CüvCüv:allah isteyen herkese versinsağlıklı ömürlü hayırlı evlatlar versin:Saruboceq: ilk defa bu ay bu kadar değişik duygularım var ama sonradan mutsuz olmak çok kötü neyse artık zaman gösterecek herşeyi hepiniz için dua ediyorum sevgilerle:nazar:

hayırlısı olsun canım benim çok fazla bir bilgim yok değerler konusunda ama yine yüksek bir değer diye biliyorum.hemen hamile kaldınmı yoksa uzun zamandır bekliyormuydun.işallah Allah bizede nasip eder.

süper canım tam 4 haftalık hamilesin hemen yarın doktora git rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin darısı bizim başımıza...

Şeniz eee nasıl dayandın. hemen koş koş bi tes al çabukkk
bizede yazmayı unutma ama :lepi::lepi:

bu akşam test yapcam sizede bildiririm canım ilgilendiğin için sağolkaydirigubbakcemile5:asigim::asigim:

adetim 4 gün geçmişti

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 hamilesin şekerim. allah analı babalı buyutsun. benimde az önce reglim geldi. bidahaki aya insallah.hihoyyyt

7 aydır bebek istiyoruz dün yada bugün regl olmam lazım ama bir türlü olamıyorum karnımda adet olacakmış gibi ağrı var belim ağrıyor sızıntı şeklinde içimde gerçekten sanki bişeyler dolaşıyor sivilcelerim var göğüslerim çok hassas yürürken bile acıyor bugeceyi atlatıp yarını yaparsam bende ümitlenicem ama şu ağrı çok değişik 2 gündür olacak gibiyim ama olmuyorum umutlanıyorum saatler geçmiyor çok istemekte iyi değil ama çok istiyorum elimde olmadan allah isteyen herkese versinsağlıklı ömürlü hayırlı evlatlar versin ilk defa bu ay bu kadar değişik duygularım var ama sonradan mutsuz olmak çok kötü neyse artık zaman gösterecek herşeyi hepiniz için dua ediyorum sevgilerle

aşina bişeyimerak ettim kaç günde bir adet görürsün normalde.?

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum, Allah isteyen herkese versin Yüce Rabbim

kızlar ben 28 günde bir olurum ve şaşmazdı, ama bu ay hiç inanmadığım birşey yaptım, hep derler ya beline yastık koy, bacaklarını kaldır diye,ne alakası var derdim, sağlıklı sperm zaten gider ulaşır diye düşünürdüm, işte onu yaptım, ilişkiden sonra ellerimi yumruk yapıp üstüste koyup belimin altına koydum ve bacaklarımı kalçamla birlikte havaya kaldırdım , onun da faydası olabiilr, bir de 28 günde bir oludğum için 12.ve 14.günlerde birlikte olduk

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum, Allah isteyen herkese versin Yüce Rabbim

kızlar ben 28 günde bir olurum ve şaşmazdı, ama bu ay hiç inanmadığım birşey yaptım, hep derler ya beline yastık koy, bacaklarını kaldır diye,ne alakası var derdim, sağlıklı sperm zaten gider ulaşır diye düşünürdüm, işte onu yaptım, ilişkiden sonra ellerimi yumruk yapıp üstüste koyup belimin altına koydum ve bacaklarımı kalçamla birlikte havaya kaldırdım , onun da faydası olabiilr, bir de 28 günde bir oludğum için 12.ve 14.günlerde birlikte olduk

hayırlı olsun arkadaşım ne büyük sevinç allah bizlerede kısmet eder inşallah....sağlıcakla kucağına al bebeğini.....Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

canım nasıl test yaptın evde kendin mi hastanede idrar testimi ya ben hiç bunları bilmiyorumda evde nasıl yapılıyor ve ne deyipte alacam eczaneden:asigim::asigim:

canım nasıl test yaptın evde kendin mi hastanede idrar testimi ya ben hiç bunları bilmiyorumda evde nasıl yapılıyor ve ne deyipte alacam eczaneden:asigim::asigim:

canımcım kaç gün gecikti adetin? eğer bir iki gün geciktiyse idrar testinnde çıkmayabilir, benim 4 gün geçmişti dün akşam yaptım çıkmadı, bu sonuç kan testinde çıktı, eczaneden gebelik testi diye isteyebilirsin, ben 3,5 ytl.ye aldım, ama imkanın varsa bence direkt kan testi yaptır bir hastanede, sonuç daha net çıkar, yarın ya da öbürgün ben tekrar kan testi yaptırmayı düşünüyıorum, değerler yükselmiş mi diye?

X