Regl geçikmesi ve beyaz akıntı

Akıntınız var mi hic?
evet akıntım var ben bugün gidemedim kan vermeye sağlık ocağı 11'e kadar kan alıyor ben de 11'de uyandım ama benim şu anda sol bacağıma kramp giriyor batmalar oluyor yürüyemiyorum ilk defa başıma böyle bir şey geliyor

Canım gittin mi kan vermeye ben gidemedim uyuyup kalmışım. Bir markete gittim geldim zor yürüdüm. Bacağıma kramp giriyor batmalar oluyor anlayamadım
Evet gittim idrar negatif çıktığı halde hala adet olmadım çünkü emin olmak için kan da yaptırayım dedim bakalım hamilelik yoksa bile bi dr giderim yine niye oldu acaba gecikme kontrol amaçlı

Evet gittim idrar negatif çıktığı halde hala adet olmadım çünkü emin olmak için kan da yaptırayım dedim bakalım hamilelik yoksa bile bi dr giderim yine niye oldu acaba gecikme kontrol amaçlı
Verdin mi kan. Bı rahatsızlığın varmı? Benim çikolata kisti var 2.5 cm 2 ay önce histeroskopi oldum. 2 tane polip alındı hoca aralığa kadar deneyin dedi.

Verdin mi kan. Bı rahatsızlığın varmı? Benim çikolata kisti var 2.5 cm 2 ay önce histeroskopi oldum. 2 tane polip alındı hoca aralığa kadar deneyin dedi.
Yok canım herhangi bir sorunum çok şükür normalde de şaşmaz yani stres olsam bile erken olurum geç olmam. Ama 2 idrar testi de negatif çıktı o yüzden kan verdim bakalım inşallah güzel sonuç alırız

Yok canım herhangi bir sorunum çok şükür normalde de şaşmaz yani stres olsam bile erken olurum geç olmam. Ama 2 idrar testi de negatif çıktı o yüzden kan verdim bakalım inşallah güzel sonuç alırız
Sonucunu merakla bekliyorum canım ben de yarın sabah vereceğim

Dün erken gebelik testi yaptım yine ayni garip 40 gün oldu hala olmadım yarın doktor için randevu aldım. Üstelik 1 haftadir beyaz kremsi akintm devamlı geliyor

Ben dün akşam adet oldum kızlar.6 gün gecikmeli geldi.
Ne güzel gelmiş benim 10 gün oldu gelmedi.adetin ilk gününden sayınca 40.gün bide geçn ay 26 günde olmuştum niye,böyle,oldu anlamadım normalde düzenli 30,günde falan,oluyordum

Ne güzel gelmiş benim 10 gün oldu gelmedi.adetin ilk gününden sayınca 40.gün bide geçn ay 26 günde olmuştum niye,böyle,oldu anlamadım normalde düzenli 30,günde falan,oluyordum
Stresten mi ne normalde 30 günde olurum ben adeti. Valla çok zor bir süreç. Allah yardımcımız olsun

Kızlar benim kan testim0.100 çıktı yani gebelik yok.Doktor rahimde kalınlaşma var dedi kan tahlili istedi ama yokmus tarlusl verdi 10 gün kullan dedi olmazsan gel dedi sizce kullanmalimiym

Merhaba, benimde bu ay adetim gecikti 5 gün.Belirti var mı diye bakıyorum ama ne adet ne de hamilelik belirtisi var. Çevremde bir sürü insanın bu ay geciktiğini öğrendim.Sanırım ekim sonundaki mavi dolunay herkesi etkiledi ve gecikme yaptı.Yarın sabah adet olmazsam test yapıcam o zaman zaten kesin belli olur.

Geçen ay bende 20 gün geciktim sebepsiz doktor söktürücü verdi kullanmadan adet oldum hemen. Psikolojikte olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…