Regl geçikmesi ve beyaz akıntı

guunness

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2020
24
6
26
Hanımlar iyi akşamlar adet günümün 4.günündeyim gecikme yasıyorum suan bat gününün 1.günütest yapmıstım negatif cıkmıstı bugun adet oluyorum sandım ama tuvalete gittim baktım beyaz bir akıntı vardı geliyor ve gögüslerimde agrı var ara sırada ucunda agrı hıssediyorum birde bacaklarıma agrı vuruyor gibi gögüs kafesi sıkıstıryor gibi oluyor çarpıntı gibi sanki sizce gebelik olabilir mi test ne zaman yapmalıyım bu durumu yasayan varmı aranızda acaba

Test yapin dogru sonuc verir

Merhaba. Ne durumdasınız?1 gün geçince test yaptınız mı? Benimde bu gün 1gün gecikti. Ama idrar testi negatif gösterdi. Daha önce erken gebelik testi yapmıştım o da negatifti. Rabbim bize en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Bugun 5. Geçikmem ve yine negatif cıktı biraz daha bekleyip kan vermek istiyorum ki zaten belki geç döllenme felan diye cünkü adet olursam gebelik yoktur en iyisi bekliyorum suan daha gelmezse 3 4 gün daha idrarda degil kandan baktırıcam inşallah vardır Allahım herkeze bebiş nasip etsin

Merhaba!Amin inşallah!Benim bu gün 4.gün gecikti.Adet günüm kan testi negatif çıktı. Çok şaşırdım. Bu gün doktora mesaj attım geç döllenme olabilir 1 hafta sonra tekrar dene dedi. Rabbim isteyen her kese hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Ay inşallah vardır ya

Ne yaptın canım sonuç nedir?merak ettim

Hala kanama gelmedi malesef bugün 15.günü geçikmenin 20 gün olmasını bekliyorum suan negatif cıksa bıle burda yazarım zaten ama normal gelmiyor bu kadar geçikmem yaaa
Allahallah inşallah hayırlı sonuçlar alırsın bende merak ettim senin sonucunu yaz mutlaka canım, hiç adet olacak gibi şancı cektin mı peki

Allahallah inşallah hayırlı sonuçlar alırsın bende merak ettim senin sonucunu yaz mutlaka canım, hiç adet olacak gibi şancı cektin mı peki
Vallaha canım sabah sadece temizlik yaptım suan sadece belim kopuyor sanki oderece agrı var kasıklarıma da hafif hafif ara sıra agrı oluyor baş dönmesiyle ama bakalım su günler geçsin muhakkak haber veririm canım varsada yoksada

Inşallah inşallah vardır sende bana dua et bugün adet günümdü olmadım ama olacak gibi ağrı var olmaz inşallah

Ben 4 gün önce bu testi yaptım ve umutlandım, bu testide 2 haftadır bel agrim vardı geçen hafta aniden canım tatlı çekti sonra midem bulanmaya başladı sonra yaptım

Eklentiler

• 20201017_165201.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 2.055
Ay hadi inşallah ikimizde bebiş haberi veririz birbirimize
Bende ayni durumdayim 3. Gun beklemedeyin. Ekim ayina ozel mi bilemedim. Dolunay hormonlari etkiliyomus. Bende ilk gunimde negatif gordum. Normalde omru hayatimda bunun disinda iki kez 33 34 gunde olmustum. Bu ayda herhalde oyle olcak. Sizde degiseen bisey oldu mu ne olur olmus olsun

Merhaba kizlarrr yaaa adetim geciktii 4 gun ama belirtim hic yok sadece beyaz ve sivi akintim var benimde aynen 34 35 gunde asla gecmezdii ama busefer oldu 38 nerdeyse 40 a geliyorum yanii acaba hamilemiyim ya ara ara kasiklarim agriyo sadece

Merhaba kizlarrr yaaa adetim geciktii 4 gun ama belirtim hic yok sadece beyaz ve sivi akintim var benimde aynen 34 35 gunde asla gecmezdii ama busefer oldu 38 nerdeyse 40 a geliyorum yanii acaba hamilemiyim ya ara ara kasiklarim agriyo sadece
Tatlım ben tam tamına 12gün geçikti düzenli adet olurum 26 27 günde bir ilk defa basıma böyle bişe geliyor ve dün ile bugün beyaz akıntım başladı (süt gibi) idrar test yaptım ( 7. günde ) sonuç negatif ve bugün uzmana görüntüm kan aldı yarın sabah 10:00 da sonuçumu alıcam bakalım hayırlısı ( bence stresden kaynaklanıyor olabilir )

Eklentiler

• WhatsApp Image 2020-11-02 at 14.12.23.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 1.886
  • WhatsApp Image 2020-11-02 at 14.13.11.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 1.733
Ama sılık cızgı cok belli hamilesınız sankı

merhaba hanımlar
Günüm 3 gün geçti normal de 1 gün falan geçer evde test yaptım negatif çıktı ama bel ağrısı yaşıyorum beyaz akıntı oluyo midem arada bulanıyo çok değil ama, inanılmaz derece de iştahım açıldı karnımda şişkinlik hissediyorum negatif çıkınca umudum söndü ama hala acaba demekten kendimi alamıyorum var mı böyle ilk etapta negatif çıkıp sonra hamile olduğunu öğrenenler şimdiden teşekkür ederim hayırlı akşamlar

Ayni durumda bendede test yapmaya korkuyorum bikac gun daha bekleyip kan testi yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…