Regl geçikmesi ve beyaz akıntı

Tatlım ben tam tamına 12gün geçikti düzenli adet olurum 26 27 günde bir ilk defa basıma böyle bişe geliyor ve dün ile bugün beyaz akıntım başladı (süt gibi) idrar test yaptım ( 7. günde ) sonuç negatif ve bugün uzmana görüntüm kan aldı yarın sabah 10:00 da sonuçumu alıcam bakalım hayırlısı ( bence stresden kaynaklanıyor olabilir )
Ama belli hamiesinizz silik cikmis biraz benimde adet gectiginden beri boyle hayirlisi ya

Bende de 1 haftalık gecikme var gerçekten ekim ayına özel bi durum mu acaba 17,ekimde çift çizgi gormustum ovulasyonda hala adet olmadim

Benim de bu ay 5 gün gecikti adetim kizlar. Normal de 1 gün erken ya da 1 gün gecikirdi. Cuma günü idrar testi negatif çıkmıştı. Yarın sabah kan tahlili yaptiricam☹️

Benim de bu ay 5 gün gecikti adetim kizlar. Normal de 1 gün erken ya da 1 gün gecikirdi. Cuma günü idrar testi negatif çıkmıştı. Yarın sabah kan tahlili yaptiricam☹️
Benim de 5 gün geçti 2kere idrar testi yaptım negatif ve hala olmadım yarın bende kan tahlili için gidicem bakalım

Bide bu geç döllenme geç yumurtlama hakkında doğru düzgün bilgim yok yani adetim gecikti idrar negatif ama geç döllenme varsa hamile olma ihtimalim var mı acaba

Maalesef olmadı. Kusurabakmayın geç yazdım. Yarın regl günüm. 2 gündür beyaz akıntım var. İnşallah bu ay olur .Her ay belirti var bebek yok. Rabbim isteyen her kese bebek nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏
Bende test yaptim ama iste
kan sonuçum 0,100 çıktı gebe değilim olsaydı kesin kanda çıkartı

Ben hic stresli bile degildim yanii bilmiyorum hayirlisi

X