Regl e 4 gün kala belirtimi bilmiyorum ama gün gün yazacağım buraya sonucu hep beraber görelim 🐄🤰🏻sizin belirtileriniz neler??

Merhaba kızçeler bnm sat: 3 ağustos 28 günde bir oluyorum
Son 1haftadır geçmeyen kasık batmaları son 2 gündür memişlerim 🐄 le yarışıyor ve acayipppp derecede ateş basması var deliye dönüyorum resmen havale geçircem sanıyorum normalde çok üşüyen biriyim eşimin vucudu ateş gibidir normalde ona sarılmadan uyuyamam (eşim olduğu için tabiki sarılıyorum ama sıcak olduğu için daha çok sarılıyorum 😁) ama son iki gündür benim bedenim ondan daha sıcak ona dokundukça daha çok alev alıyorum gece uykum haram oldu uyuyamıyorum resmen kalkıp soğuk suyla duş alıp geliyorum 5 dk sonra yine yanıyorum özellikle memişler ve belden aşağısı + olarak garip bir şekilde ayaklarım ayak bileklerim diz kapaklarım oturup kalkınca çok ağrıyor 🤦🏻 uyanınca ayaklarımın üstüne basamıyorum
Bugün test yaptım n.h çıktı 🥲
sizlerin belirtileriniz neler? 💕

+ olarak bugün akşam yemek yaparken elinizin artığı et pişirirken kusacaktım resmen hălă midem ağzımda çok fena midem bulanıyo 🤦🏻 kussam kusamıyorum böyle bir garip ve ete bayılırımm hayat felsefem resmen 🫦😄😒😔🤰🏻aminn
Regle son 2 baş ağrısı + açlık + mide sıyrılması bulanması gibi bi şekilde uyandım ve aşırı gazlııı 😄🌬️🌬️

Eklentiler

• 20240828_131012.jpg
    20240828_131012.jpg
    153 KB · Görüntüleme: 32
Allahımmm nolurrrr 🥲🥲🌸🤰🏻🤰🏻 aminnb
Ayyy sen şimdi gebe adayı olarak sana bi kaç soru sorayım bari 😂 adetime daha var ama yumurtlamadan sonra 4 gündeyim aşırı bel ağrım var kaşık ağrım var hadi bunlar olabilir diye düşünüyorum da kabızım 2 gündür normal mi yoksa gebelikten olabilir mi sen bu durumu yaşadın mı acaba 😇

Ayyy sen şimdi gebe adayı olarak sana bi kaç soru sorayım bari 😂 adetime daha var ama yumurtlamadan sonra 4 gündeyim aşırı bel ağrım var kaşık ağrım var hadi bunlar olabilir diye düşünüyorum da kabızım 2 gündür normal mi yoksa gebelikten olabilir mi sen bu durumu yaşadın mı acaba 😇
Benim sat 3 ağustos tam hatırlamıyorum ama 15 20 ağustosdan bu yana acayip diz ayak ağrılarım var normalde hep kabız olan bir insanım ama aksine hergün wc çıkabiliyorum garip bir şekilde son 3 gündür felan belim ağrıyor ve 1haftadır felan göğüslerim irileşti ama normalde wc çıkabiliyorsunda şuan kabız olduysan belirti olabilir gebelşk belirtilerine kabızlıkta var çünkü

Benim sat 3 ağustos tam hatırlamıyorum ama 15 20 ağustosdan bu yana acayip diz ayak ağrılarım var normalde hep kabız olan bir insanım ama aksine hergün wc çıkabiliyorum garip bir şekilde son 3 gündür felan belim ağrıyor ve 1haftadır felan göğüslerim irileşti ama normalde wc çıkabiliyorsunda şuan kabız olduysan belirti olabilir gebelşk belirtilerine kabızlıkta var çünkü
Evet evet düzenli çıkarım her gün ama 3 gündür baya kötüyüm bel kasık ağrım da var ama 3 aydır yumurtlamadan sonra oluyor diye onları dikkate almıyorum

X