Regl e 4 gün kala belirtimi bilmiyorum ama gün gün yazacağım buraya sonucu hep beraber görelim 🐄🤰🏻sizin belirtileriniz neler??

ya ahahaah tabi ki o istek var yok değil sadece çok üzerine düşmek istemiyorum şuan yeni evli olduğum için biraz tadını da çıkartma peşindeyim evliliğin .. Ailemde herkes kedi gibi doğururken benim böyle olmam cidden tuhaf ahshdjsjs
Hayat çok garip vallahi evlenmeden önce hep oldum olalı derdim evleneyim hemen çocuk yapacam evlencem 10. Ay doğuracam derdim 😒 öyle olmuyormuş o işler ama verir kurban olduğum Allah. çok inanıyorum bu ay hamile olduğumu düşünüyorum ne bilim kısmetten öte yol yok

Hayat çok garip vallahi evlenmeden önce hep oldum olalı derdim evleneyim hemen çocuk yapacam evlencem 10. Ay doğuracam derdim 😒 öyle olmuyormuş o işler ama verir kurban olduğum Allah. çok inanıyorum bu ay hamile olduğumu düşünüyorum ne bilim kısmetten öte yol yok
Allahım gönlüne göre versin inşallah rabbim isteyen hiçbir kadının kucağını boş bırakmasın .. Buradan okuduğum kadarıyla stres çok etkliliyormuş biraz kafandan atmayı dene o fikri atılabilirse tabi 🥹 İnşallah hamilesindir inşallah 🩷

Allahım gönlüne göre versin inşallah rabbim isteyen hiçbir kadının kucağını boş bırakmasın .. Buradan okuduğum kadarıyla stres çok etkliliyormuş biraz kafandan atmayı dene o fikri atılabilirse tabi 🥹 İnşallah hamilesindir inşallah 🩷
Aminnnn senindee 💕 inşallah ama atamıyorum ben atmaya çalışsam eşim müsade etmiyor o etse eşimin ailesi bebeee diyo 🤦🏻

Sen kaç yaşındasın? Ben fshden korkuyorum bide annem teyzelerim hep erken menopoza girdi korkuyorum o yüzden 1 tane hemen olsun istiyorum
Bende 26 yaşındayım erken menepoz evet biraz sıkıntı bir durum genetik faktörler cok etkili oluyor ama bence senin için daha çok vardır. Stres yok güzel bebişler var :) 🩷🥹

Arkadaşlar testim bu şekilde doğrumudur ki ?

Eklentiler

• 05FE9276-1E3C-473B-B604-6C70CC9166A5.jpeg
    05FE9276-1E3C-473B-B604-6C70CC9166A5.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba kızçeler bnm sat: 3 ağustos 28 günde bir oluyorum
Son 1haftadır geçmeyen kasık batmaları son 2 gündür memişlerim 🐄 le yarışıyor ve acayipppp derecede ateş basması var deliye dönüyorum resmen havale geçircem sanıyorum normalde çok üşüyen biriyim eşimin vucudu ateş gibidir normalde ona sarılmadan uyuyamam (eşim olduğu için tabiki sarılıyorum ama sıcak olduğu için daha çok sarılıyorum 😁) ama son iki gündür benim bedenim ondan daha sıcak ona dokundukça daha çok alev alıyorum gece uykum haram oldu uyuyamıyorum resmen kalkıp soğuk suyla duş alıp geliyorum 5 dk sonra yine yanıyorum özellikle memişler ve belden aşağısı + olarak garip bir şekilde ayaklarım ayak bileklerim diz kapaklarım oturup kalkınca çok ağrıyor 🤦🏻 uyanınca ayaklarımın üstüne basamıyorum
Bugün test yaptım n.h çıktı 🥲
sizlerin belirtileriniz neler? 💕
Ben de dün n.h gördüm ama 6 gün kalmıştı regle 😂

X