refakatçılarınız kim olacak kızlar???

aslinda annem dogumumdan 8 gun once gelecek, ama o kalp hastası olduğu için eşim refakat eder diye düşünüyorum, çünkü kayınvalidemden utanırım gibime geliyor.belki de annem gelene kadar prensesimiz de gelmiş olur, kim bilir...
allah hayırlısını versin hepimize inşallah...
p.s: bu arada konu ile alakası yok ama digitürk aboneliği olanlara ve de hamileliklerini evde geçirenlere söyleyeyim: 83. kanalda zone reality kanalında saat 13.15 ten 14'e kadar doğum hikayeleri diye bir program var... ben seyrediyorum:)

srose cim gözün aydın kardeşinin geliyor olmasına çook sevindim benim de kendi ailemden kimse yok buralarda:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
ya aslında normal doğum olursa çok da kalmayacağız hastanede 1 gün sanırım... ama gene de gereksinimlerimiz olacak kendimizi rahat hissedeceğimiz birinin yanımızda olması lazım...

ayy yerim ben seni manisa gelinii. canım benim seninle aynı memleketin gelinleriyiz gurbet gelinleri.:teselli::teselli: senin ailen

istanbuldaa benimkiler bursada napalım alışcaz arkadaşım yalnızlığa. kardeşim daha 15 gün sonra gelicek şafak sayıyorum bi gelse ahh ahh:1no2::1no2

:seninkilerdende gelen olur o zamana kadar canım benim üzülme sen :teselli::teselli:

canım ailem kayseriye taşındı artık daha da uzaklar bana istanbuldayken ne güzel 5 saatte gidiyoduk:a015: kardeşim üni.de okuyor temmuzun ilk haftası bitiyor okulu ancak doğuma yetişir...

annemi de çağırıp çağırmama konusunda tereddütlüyüm aslında erkenden çağırıpta başımda asker etmeyeyim diyorum ama canım sıkılırsa çağırcam valla haziranın son haftası...jeyyarjeyyarjeyyar

çağır çağır kız annelerin askerliğide güzeldir. biraz karışırlar ama ben onuda özledim .:asigim::asigim:

Valla Ben Doğuma Kadar Hiç Kimseyi çağirmayacağim.çünkü Trabzonla Memleket Arasi 1:30 Saat Doğum Başlasa Haber Veririz Hemen Gelirler Ama Tabi Kayinvalidem Işgüzarlik Yapip Haziranda Gelmezse Yada Illa Memlekette Doğuracaksin Diye Tutturmazsa

çağır çağır kız annelerin askerliğide güzeldir. biraz karışırlar ama ben onuda özledim .:asigim::asigim:

benim annem hiç bişeye karışmaz ben sadece erkenden getirtip te rahatsız etmek istemiom ne zaman doğacağı da belli değil ya bekleriz bekleriz gelmez bide 40. haftaya kadar belki daha da sonraya ondan korkuyom. bide ufak kardeşim var babam çalışıyo ona kim bakcak memlekette....

ama ilk torunu şımarıklık yapabilirim gene de gelsin dimi:icecream::icecream::icecream:

kızlar çok mutluyum iki hafta sonra kız kardeşim gelicek bursadan yanıma.başımda durmak için. çok mutlu oldum yaa.

gözün aydın scrosecimm senin adına çok sewindimm benim annemlerde inş haziranın 2.yada3.haftası gibvi gelicekelr kayınvalidemel birlikte gelsinler artık ya yalnızlık canıma tak etti wallahi kalabalık istiyorum artıkkk:çok üzgünüm:

teşekkür ederim canım benim. sendemi gurbet gelinisin benim gibi:teselli:ayyy gelsinler artık dimi bende çok sıkıldım tek başıma zati:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben doğumumda yanımda kimse kalsın istemiyorum. eşim annemle kardeşim kalır diyor ama ben annemden bile utanırken onları hiç istemem. çünkü onlarla aramda çok mesafe var. kendi annemi de yanımda istemiyorum sadece eşim kalsın o bana yeter diye düşünüyorum ama önceden doğum yapanlar daha iyi bilir. eğer bir aksilik olmazsa normal doğum istiyorum sizce eşimle ikimiz bu işin üstesinden gelebilirmiyiz.

mrhb canım bende eşimle olmak istemiştim ve oldu zaten annemle aramda mesafe olduğu için değil eşim kaldırdı gezdirdi beni güç meselesi ve duygusal olarak biz üstesinden geldik sizde gelirsiniz inş hayırlısıyla sağlıkla sıhatle yaparsın doğumunu allaha emanet ol cnm.

Cnm güldenizcim güç ile ne alakası var anlamış değilim senin eşin haltercimi yoksa :) işi şakası bir yana bence insan rahat olacağı biriyle kalmalı diye düşünüyorum.Benim annem gelmişti 10 saatlik yoldan ilk torunu olduğu için bu fedakarlığı yaptı allah razı olsun zaten o durumda duygusal oalcak halimde yoktu savaşdan çıkmış gibiydim :)))

cnm güçle de duygusallıklada alakası var sezaryan oldum ben valla ben yaşadım seni bilemem hem eşimin yanında daha rahat olduğum için.ayrıca annemin yanındada rahatım tabi ama eşim kaldı yanımda ve çok güzeldi öğle cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…