refakatçılarınız kim olacak kızlar???

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar doğum yaptıktan sonra hastanede yanınızda kim kalacak? refakatçınız kim olacak? benim bu konuda moralim bozuk biraz. çünkü herkes kendi kafasına göre bişeyler ayarlamış. geçen gün görümcem ben senin başında refakatçı kalamıcam malesef,çünkü bebek bakmayı bilmiyorum o yüzden annem kalcak başında dedi. ya ben kayınvalidemin yanında rahat olamam asla yok tuvalete götür aman pedimi ver vs. vs. sizin refakatçılarınız kim olacak paylaşalım hadi.a.s.a.s.a.s.a.s.

• Konu Sahibi EU1
aslında annem gelecek farklı şehirde ama küçük kardeşim olunca bi yandan da kıyamıyorum doğumdan sonramı gelse diyorum kaynanam burda ve kalır yanımda Allah razı olsun çook ilgili bi insan ama bende en çook annemin yanında rahat ederim ...bi yandan da doğum günü de belli değil ya erkenden getirip rahatlarını bozmak istemiyorum haziranın son haftası çağırıcam galiba annemi...uhm::uhm::uhm:

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi EU1
walla srosecimm bide onu kafama dert etmek istemiyorumm.. kim kalıyosa kalsın zaten 1 yada 2 gün kalıcak. kim kalmak istiyosa kalsın. kayınvalidem de kalabilirr hiç çekinmem aramda bi problem yokk. bana bile bebek gibi davranıyoo bide ilk torunu hevesi vardır. zaten kim kalırsa yanımda mutlaka eşimde olucak..

• Konu Sahibi EU1
BENİM ANNEM OLACAK KESİNLİKLE.
HALAM ve TEYZEMDE MUTLAKA OLUR.
ONLARIN YANINDA DA RAHAT EDERİM.
KAYINVALİDEM DOĞUM HEMŞİRESİ O ÇOK BiLGİLİ AMA, BEN ONUN YANINDA RAHAT EDEMEM...

• Konu Sahibi EU1
valla srosecim bende senın gibi dertlıyım o konuda ...tam benım doğum zamanım eşimin teyzesinin oğlunun düğünü var kayınvalıdemde oraya gıtmek için can atıyo...zaten kadın ıkı torunu var merağını almışş benı hıç merak ettiği yokkk....elltımle çok ııyıız ama onunda ıkı tane küçük çocuğu var kadın gelırım dıyo ama nasıl geleccek bılmıyorum çünkü kayınvalıdem kaçmaya yer arıyo çocukların bırıne barı bakmazz...
annem dersem çiftliklerı var küçük çaplı hayvanları var tam işlerını yooğun olduğu zaman kadın gene gelır ama bende babamın zor durumda kalmadını istemıyorum zaten uzak..ay herşey ayrı bır dert yaaa..kayınvalıdeme çok uyuz olmaya bşaladım ıyıce heeeeee..kaadın önceden melektı şimdi cadı olduuuuu..heralde benı alıncaya kadardı..bilmiom artıkkkkkkkk
refakjatçim bellı değil aman eşim olsun yeterr yaaaaaaarkadaşım var bırtane onu çağırırım yanıma o gelır

• Konu Sahibi EU1
Ben hiç düşünmemiştim kim kalır diye.. Ama büyük bi ihtimalle eşim ve annem gelir. Kayınvalidem pek yapamaz gibi geliyor bana... zaten annemin yanında daha rahat ederim. bakalım zaman gösterir artık kimin geleceğini...

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi EU1
ben 14 temmuzda sezeryan olacağım annem kalacak yanımda kayınvalidemle rahat edemem ben ya annem gibi. annemle daha rahat olurum gerçi kayınvalidemde kalsa ii bakar ama yinede annemi tercih ediyorum

• Konu Sahibi EU1
aslında bende hiç düşünmemiştim daha zaman var..ama eşim ve annem mutlaka olacak...gerçi kayınvalidem de mutlaka kalmak isteyecektir.CADIARZU..ama tabiki herkes gibi bende annemin yanında daha çok rahat ederim.umarım o da bunu saygıyla karşılar

• Konu Sahibi EU1
eşimde bende kimseyi istemediğimizi söyledik. Bir eşim bir ben birde bebek......... Eşimin yanında çok rahat ve mutlu olurum..İkimiz birbirimize yetiyoruz biz. 24 saat bir aradayız.. Ve bütün gün gülecek bir şeyler buluyoruz. Arkadaş bile aramıyoruz...

bende dün eşime söyledim bu konuyu o da senin bu zamana kadar yanında ben vardım tabiki ben kalıcam dedi. annesinin kalmak istediğini filan söylemedim refakatçı kim olcak hayatım yanımda deyince eşimde öyle cevap verdi.ama biliyomusunuz kızlar eşim kalmak istesede ailesi olmaz sen kalamassın der. sen bebeğe bakamassın der azcık çok bilmişlerdirde napcam ben ya kara kara düşünüyorum.eşim olmassada kardeşimin kalmasını istiyorum hayatta rahat edemem kayınvalidemle

ya bende esim olsun isterim aslındza
o kadar rahatlatır ve el ustunde tutar ki insanı
ama kanamam olur ped degiştirmek gerekir eşimin beni öyle görmesiiini istemem acıkcası..
hemde ben emzirme isini de gozumde buyuttugum icin annem kalacak..kayınvalidem de meraklıdır boyle seylere isterse o da annemle kalsın ama ilk şartım ANNEMMM

üfff ben hic düşünmedim ama dogum yaptıgım sırada bir sürü kişi gelicektir eşimde beni yanlız bırakmaz zaten yanımda o durur sanırım eger bide iznine gelirse kızım eşim kesin yanımda olur :dance:inş.

annem, eşim, babam, ablam herkez hastanede olur...normal doğum olursa hastanede yatılmıyor diye biliyorum...kaldıgım zaman zarfınca bu grup hep yanımda olur...yatarsamda eşim ve annem yanımda olur...özel hastane ve tek kişilik oda olacağı için 2 kişide kalsa yanımızda sorun olmaz heralde...

kesinlikle canım ANNEM.zaten gündüz eşim,ablam,arkadaslarım, kayınvalidem birsürü insan olacak.eşim ve en yakın arkadasım geceyarısına kadar durup eve giderler.sabah erken tekrar gelecekler.zaten arkadaslar biz fosur fosur uyuyoruz.tabi sezeyandan bahsediyorum.eşimin yanımda olmasını isterdim.ama o biraz panik ve acı çekmemi görmeye kan görmeye dayanamıyo ya bayılıyo.ya tansıyonu oynuyor.hastaneye gidiş için bile sigortamın ambulansını düşünüyoruz.:))))))

kızlar eşlerinize o kadar güvenmeyin şimdi öyle diyolar ama tutamazlar bebegi korkarlar bi anne şart başınızda benden söylemesi özellikle ilk bebegi bekleyenler içinn

Bende Yanimda Annemin Kalmasini Isterim Ama Eminimki Kayinvalidem Anneme Birakmaz.ikiside Kalir Herhalde.devlet Hastanesinde Doğum Yapacağim Için Eşim Yanimda Kalamiycak Eşim Kalsaydi Birde Annem Olurdu Yanimda Tam Olurdu.ama Kayinvalidem çok Işgüzar Bir Kadin Olduğu Için Birakmaz.ve Bende Ona Katlanamam
Dua Ediyorum Inşallah Normal Doğum Olurda çok Yatmam Yoksa Burnumdan Getirir.herşeye Karişiyoo Yaa Sinir Oluyorummmmm Bak Aklima Geldikçe Yine Sinirleniyorum,

benim kayınvalidem olacak yanımda kayınvalidem çok anlayışlı biri sorun olmaz zaten o bebekle ilgilensin ben de kendimle

almanyada refakatci kalamiyor..
ama kalabilseydi esimin yanimda kalmasini cok isterdim .. zaten o da napicam ben sensiz dio.. 3 gün kaliniyor burda hastanede..

ama kalabilseydi esimin yanimda kalmasini cok isterdim .. zaten o da napicam ben sensiz dio.. 3 gün kaliniyor burda hastanede..

NE KADAR SAÇMA YA...
EN GÜZEL ANIN O SENİN ve ACEMİSİNDE.
KEŞKE YANINDA İSTEDİĞİN BİRİ KALABİLSEYDİ.
a.s.

aynen askito burdada boyle ama esim hep gelir zaten yanima o kesin oglani da alir gelir yanima
yusufu dogurdumda geceleri hastanenin giris kalilari hep kapali olurdu acilden baska kapilar acik kalmazdi ve esim baska bi kapidan ogluyla beni gormek icin gizlice girerdi saat 11 oluyordu 12 oluyordu gece bakiyorum kapiya tikliolar ana esim gelmis nasil seviniyordum ama simdi
bole yapamaz herhalde ama olsun
:asigim:
bizde de en az 4 5 gun kaliniyor normal dogumda sezaryen ise 5 bazen 6 bazen de duruma gore 7 olabilir ben 5 bucuk gun kalmisti ama hastanede yatmak ne rahatsiz bi sey gercekten nefret ediyorum ama
oglum yanimdaydi kollarimda onunla uyurdum insallah kizimda da aynisi yapacam :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…