refakatçılarınız kim olacak kızlar???

Bende Yanimda Annemin Kalmasini Isterim Ama Eminimki Kayinvalidem Anneme Birakmaz.ikiside Kalir Herhalde.devlet Hastanesinde Doğum Yapacağim Için Eşim Yanimda Kalamiycak Eşim Kalsaydi Birde Annem Olurdu Yanimda Tam Olurdu.ama Kayinvalidem çok Işgüzar Bir Kadin Olduğu Için Birakmaz.ve Bende Ona Katlanamam
Dua Ediyorum Inşallah Normal Doğum Olurda çok Yatmam Yoksa Burnumdan Getirir.herşeye Karişiyoo Yaa Sinir Oluyorummmmm Bak Aklima Geldikçe Yine Sinirleniyorum,

ghaneli canım benim aynı sorunları bende yaşıyorum. bende kız kardeşimin yada annemin kalmasını istiyorum ama kayınvalidem şimdiden ben kalcam diyo.benim kaynanada çok işgüzardır herşeyime karışır hastanede sinirlerimi bozar napcam bilmem. bende normal doğum yapıp aynı gün çıkış istiyorum yatış yaptırmıcam öyle düşünüyorum valla:teselli::teselli::teselli::teselli:

benim ANNEM kalır tabiiki...cici kayınvalidem teklif bile etmez.gerçi kabul etmeyeceğimide bilir...

aman kızlar boşverin düşünmeyin artık sonucta o günler bir gelsinde mutlak yanımızda biri kalır :)

Çoğunuzun aksine ben kayınvalidemin kalmasını istiyorum. O hem doğum hemşiresi zaten bebek bakımını çok iyi biliyor ve sezeryan olacağım için ilk günlerde bebeğimle güvenebileceğim bir elin ilgilenmesini istiyorum

tabii ki annem kalacak anneler sonuçta tecrübeli bebiği tutar bana verir alır benimle ilgilenir böyle bakmak lazım olaya yanınızda kim olursa olsun deneyimli ve tecrübeli biri olsun kızlar benden tavsiye
bir çok arkadaşım yeni doğum yaptı o kadarda basit birsey değil yani doğurdun al git bir çoğumuz bebek tutmasını bile bilmiyoruz ben şahsen şimdiye kadar hiç bebek almadım kucağıma :))))

günaydın kızlar benim annemler bursada. kız kardeşim doğumdan 15-20 gün önce gelecek yanımda olmak için. ve 15 aylık kızı var bebek bakımını çok iyi biliyo yani. tabiki bende annemin yanımda kalmasını isterim ama annem sanırım doğum olacağı gün yola çıkar çünkü bursada işleri çok düşünün bi kere kardeşim 15 gün önceden benim yanıma bana bakmaya gelecek. tabiki eşimle birlikte kardeşimin kalması gerekmezmi yanımda ben mi yanlış düşünüyorum acaba:uhm::uhm::uhm::uhm:artı şimdiye kadar hamileliğim boyunca ben eşimin ailesinin benimle ilgilendiğini görmedim. doğum olunca ilgilense nolur dimi ama

Benim mecburen kayinvalidem kalacak. Annem hayatta degil. Kiz kardesim yok. Esim deseniz adami kan tutuyor, hastane fobisi var. Esim kalsa ona da ben bakmak zorunda kalirim. Aslinda cok yakin iki kuzenim var. Kardes gibiyiz. Ama kuzenin dugun tarihi benim dogum yapacagim tarihe denk geldi. O yuzden kuzenlerim de gelemez. Hic kayinvalidemle kalmak nasil olur diye dusunmemistim. Aramiz iyidir annem gibidir ama yine de utanirim gibime geliyor. Ama caresizim mecburen kayinvalidem kalacak.

annem şu anda memlekette doğumdan 2-3 hafta önce gelecek , doğumda annem kardeşlerim yengem hepsi yanımda olurlar asıl sorun doğumdan sonra yanımda kendi ailemden kimse kalmaz .. küçücük bebekle tek başıma neylerim bilmiyom .. 29 yaşında ve yeğenlerinden tecrübeli biri olmama rağmen kara kara düşünüyom walla , resmen korkuyorum naparım diye ..:sm_confused:

günaydın kızlar benim annemler bursada. kız kardeşim doğumdan 15-20 gün önce gelecek yanımda olmak için. ve 15 aylık kızı var bebek bakımını çok iyi biliyo yani. tabiki bende annemin yanımda kalmasını isterim ama annem sanırım doğum olacağı gün yola çıkar çünkü bursada işleri çok düşünün bi kere kardeşim 15 gün önceden benim yanıma bana bakmaya gelecek. tabiki eşimle birlikte kardeşimin kalması gerekmezmi yanımda ben mi yanlış düşünüyorum acaba:uhm::uhm::uhm::uhm:artı şimdiye kadar hamileliğim boyunca ben eşimin ailesinin benimle ilgilendiğini görmedim. doğum olunca ilgilense nolur dimi ama

AYNEN CANIM YAA BANA BİRKEZ SORMADI BİŞEY EKSİĞİN VAR MI DİYE AMA BEBEK OLSUN KİMSEYE BIRAKMAZ HEMENCECİK BABANNE OLUR OZAMANDA BEN İSTEMEM
EŞİMLE KONUŞTUM ANNEM KALSIN ANNEN KALMASIN DEDİM ODA BEN SÖYLEYEMEM ANNEME DEDİ.SEN SÖYLE DEDİ.OFF BAKALIM NOLCAK
ÖZEL HASTANE OLSA HER İKİSİDE KALIR.AMA ŞİMDİ DEVLET HASTANESİNE 2 KİŞİ REFAKATÇİ ALINMAZ.OFF YAA NASIL SÖYLİYCEMMM:eek:klava:

srosecimm canım senin durumunnda bende olsamm kayınvalidemin kalmasını kesinlikle istemezdim canım.. bu zamana kadar nerdeymişş..:kızgın:

benimde annem ablam kayınvalidem hepsi gelirler ama annemin kalmasını isterim hastanede inşallah yatamaya gerek kalmazz hastanede ama kalırsa ANNEM tabikide...

herkes ANNEsini tercih ediyo kimse tutmuyo dimi kızlar ANNElerimizin yerini. ayy çok duygulandım bak şimdi.:çok üzgünüm: annemi çok özledim beeeen.senağlamasenağlama her halimden anlardı kızsada küssede annem işte. kimse olamaz annem gibi.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

herkes ANNEsini tercih ediyo kimse tutmuyo dimi kızlar ANNElerimizin yerini. ayy çok duygulandım bak şimdi.:çok üzgünüm: annemi çok özledim beeeen.senağlamasenağlama her halimden anlardı kızsada küssede annem işte. kimse olamaz annem gibi.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ay canım üzülme kıyamam:çok üzgünüm:bende özledim walla sende ayrısın herhalde ailendenn sen üzülme ki bebişinde üzülmesin canımm :teselli:Şeniz

kızlar çok mutluyum iki hafta sonra kız kardeşim gelicek bursadan yanıma.başımda durmak için. çok mutlu oldum yaa.

annem gelecek kıslar ıkı bacımla bırlıkte yetısırlermı bılmıom ama hayırlısı bakalım

oh ne guzel işte srose kız oh hasretlıgın bıtecek

oh ne guzel işte srose kız oh hasretlıgın bıtecek

ayy hafsaacım canım benim sağol ya. şimdiden saymaya başladım günleri. çok yalnız hissediyorum çünkü kendimi burda. sağolsun yanımda bi tek eşim ve burda oturan teyzem var. onlarda olmasa napardım ben tek başıma. :çok üzgünüm::çok üzgünüm:hem seninde annen geliyomuş bak ne güzel gözün aydınnna.s.

teşekkurler xcanım ya gene senın teyzen varmış ya ben kımsem yok

teşekkurler xcanım ya gene senın teyzen varmış ya ben kımsem yok

hafsacım seninde kocişin var ve gelecek olan bebişin var dimi canım benim. sende yalnız değilsinki. benim fazladan sadece teyzemler var o kadara.s.a.s.

ben bu sefer hastanede çok kalmak istemiyorum rutin kontrollerden sonra hemen çıkmak istiyorum.. sevmiyorum hastaneyi..geçen sefer annem kalmıştı yanımda

X