Reddettiğim kisiyle tanısmak istiyorum?

Nezormusbu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
312
406
25
Selam kızlar bir sey danısacağım.
Geçen günlerde ortak bir arkadas aracılığıyla biriyle tanıstım. Tamamen tesadüfen oldu ve cok kısa konustuk. Sonrasında bu cocuk arkadasıma beni sormus instagramımı istemis. Ben de uzak sehirlerde yasıyoruz bos ver falan dedim. Ama bi yandan da cocuğu merak ettim. Şimdi arkadasıma konusmak istediğimi söylesem saçma mı olur? Reddedip iki gün sonra istediğimi söylemek nasıl bir düsünce uyandırır? Şimdi ben istiyorum dersem cocukta bana uzak sehirlerde yasıyoruz böylesi daha iyi falan der mi acaba.
Çocuğun instagramını kendim bulamam cünkü sadece adını biliyorum ve arkadasımın instagramında ekli değil.

Ben derdim valla çocuğun yerinde olsam
Haklısınız dengesiz davranmak istemiyorum o yüzden bir adım atmayacağım

At yani nolacak sebebini sorarsa da uzaklığın sorun olacağını düşündüm dersin . Belki içini rahatlatacak bir şey diyecek . Ben olsaydım adım atardım.

Yav yok niye küçük düşeceksin ki. Adam öyle derse sende dersin ki “valla bende mesafeyi düşünmüştüm ama merak da ettim ondan söyledim ama doğru kafa karıştırmaya hiç gerek yok “ dersin
Adamı çok iyi tanımıyorum acaba aracı olan arkadaşıma durumu anlatsam ondan da fikir alsam nasıl olur

Bana kalırsa söylemeyin çünkü aynı tepki size yapılsa karşı tarafa şunu dersiniz “ Ne oldu bir günde ne değişti benimle tanışmak istedin ? “
Kendinize yapılmasını istemediğinizi başkasına yapmayın .
Nasipse zaten bir şekilde tanışırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…