Ramazanda Tefriciyye

insallah hepsinden cevap gelir

İnşallah ya ama sonuna kadar okumamız lazım başlayınca yada okumayacak durumda olanında haber vermesi lazım

belki bugün pazar ya girememiş olanlar olabilir. yarın net rakam belli olur ama herkes haberdar etsin diye belirtirsin naracım . liste başı ya bir kaç güne oturur inşallah. oturduğunda da aksaklık olmaz umarım.

arkadaşlar ya ben hafta sonu giremedim kusura bakmayın bugun bitiricem inşallahh

kızlar sıra bendemi şimdi.. benim iki gebeliğim oldu şu 1,5 senelik evliliğimde ve ikisinide kaybettim.. hamile kalmak ve sağlıklı hayırlı bi evlat doğurmak istiyom.

2. Dyg_brk icin okumalar basladi.
2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okusun.

1. Nara - 296 okudu

2.
Dyg_brk - 300 okudu

3.
Gulucukgs - 296 okudu

4.
Abcde_123 - 296 okudu

5.
DeryaDeniz28 - 296 okudu

6. Tuba_21 - aksama bitirir

7. Damla 22 - 296 okudu

8. Melisamelisss - 296 okudu

9.
Whitepearll - 296 okudu

10. Redvelvetcake - 296 okudu

11.
Twettygirl - 296 okudu

12.
Suleeeem - 296 okudu

13.
Gulbera - 296 okudu

14.687403_igt -296 okudu

15.
Nara -296 okudu

kizlar Dyg_brk duasi

Kizlar Inşallah 3. Tüp bebek denememi yapacağım temmuzda kısmetse hayırlı sağlıklı analı babalı uzun ömürlü başıbüyün bir evlat ve bide aileme sağlıklı sıhhatli uzun ömürler diliyorum. cümle isteyenlerinde duası kabul olsun inşallah

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

Gulucukgs okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara -

2.
Dyg_brk -

3.
Gulucukgs -

4.
Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss -

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem

13.
Gulbera -

14.687403_igt

15. Nara

Gulucukgs duasi

kızlar sıra bendemi şimdi.. benim iki gebeliğim oldu şu 1,5 senelik evliliğimde ve ikisinide kaybettim.. hamile kalmak ve sağlıklı hayırlı bi evlat doğurmak istiyom.

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

Gulucukgs okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara -

2.
Dyg_brk -

3.
Gulucukgs -

4.
Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss -

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem

13.
Gulbera -

14.687403_igt -296 okudu

15. Nara

Gulucukgs duasi

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

Arakadaşım aldım daha okuyamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…