Ramazanda Tefriciyye

Nara senin hep okundu demi canım emin olalım okumayan olursa kalanıda yine paylaşalım eksik olmasın benim için duaya başlayan herkese teşekkür ederim Allahım sizinde dualarınızı kabul etsin inşallah
canim tamamlandi.allah razi olsun

2. Dyg_brk icin okumalar basladi.
2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okusun.

1. Nara -

2.
Dyg_brk -

3.
Gulucukgs - haber yok (haber cikamasa listeden cikaracam)

4.
Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss -

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem

13.
Gulbera - 296 okudu

14.687403_igt

15.
Nara

kizlar Dyg_brk duasi

Kizlar Inşallah 3. Tüp bebek denememi yapacağım temmuzda kısmetse hayırlı sağlıklı analı babalı uzun ömürlü başıbüyün bir evlat ve bide aileme sağlıklı sıhhatli uzun ömürler diliyorum. cümle isteyenlerinde duası kabul olsun inşallah

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okusun.

1. Nara - 296 okudu

2.
Dyg_brk -

3.

4.
Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss -

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem

13.
Gulbera - 296 okudu

14.687403_igt

15.
Nara

kizlar Dyg_brk duasi

Kizlar Inşallah 3. Tüp bebek denememi yapacağım temmuzda kısmetse hayırlı sağlıklı analı babalı uzun ömürlü başıbüyün bir evlat ve bide aileme sağlıklı sıhhatli uzun ömürler diliyorum. cümle isteyenlerinde duası kabul olsun inşallah

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

dyg_brk arkadaşımız için okudum. Rabbim niyetini hayırla versin. nara çok okuyorsun eğer zorlanıyorsan söyle canım ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

1. Nara - 296 okudu

2.
Dyg_brk -

3.

4.
Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss - 296 okudu

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem

13.
Gulbera - 296 okudu

14.687403_igt

15.
Nara

kizlar Dyg_brk duasi

Tamamladim canim 296

1. Nara - 296 okudu

2.
Dyg_brk - 300 okudu

3.
Gulucukgs -

4.
Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 - 296 okudu

8. Melisamelisss - 296 okudu

9.
Whitepearll - 296 okudu

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem - 296 okudu

13.
Gulbera - 296 okudu

14.687403_igt

15.
Nara -296 okudi

kizlar Dyg_brk duasi

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

Kizlar okumalar ne durumda? Bilgisayardan giremiyorum deye izlemem bugun zor oldu. Her kesden ricam zamaninda okumak!

Evet bugün benimkinin bitmesi gerekti ki yarın diğer arkadaşımıza geçelim ne durumda arkadaşlar acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…