Ramazanda Tefriciyye

allah yardımcın olsun kuzum...sende bende inş tez zamanda hamile kalıp sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

allah yardımcın olsun kuzum...sende bende inş tez zamanda hamile kalıp sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.
Insallah canim gecirilen sikinti gercekten zor surec...Rabbim sabrimizin dualarimizin ozellikle birbirimize ettigimiz dualari kabul eder insallah..Birbirimize guzel haberler vermeyi Rabbim nasip etsin..

Insallah canim gecirilen sikinti gercekten zor surec...Rabbim sabrimizin dualarimizin ozellikle birbirimize ettigimiz dualari kabul eder insallah..Birbirimize guzel haberler vermeyi Rabbim nasip etsin..
Tedavine yeni başlamıştın değilmi damlacım bu konuda tecrübe yapmış biri olarak sana önerim sakın ama sakın stres yapma bil ki ne kadar rahat olursan o kadar iyi oluyor Allah yardımcın olsun

Okunan duadan fayda görülmez olurmu canım amma bu dünyada amma öbür dünyada rabbim muhakkak mükafatını verir ama hocaların hep söylediği okudumda dileğim kabul olmadı diye düşünmeyeceksin sen okurken hayırlısını iste belki olmayan dilek senin için hayırlı ve belki buda okuduğun duayla olacak kalbini temiz tut yeter Rabbim büyük

Tedavine yeni başlamıştın değilmi damlacım bu konuda tecrübe yapmış biri olarak sana önerim sakın ama sakın stres yapma bil ki ne kadar rahat olursan o kadar iyi oluyor Allah yardımcın olsun
Allah razi olsun canim..5 gun tedaviye baslayali..insallah hersey yolunda gider..daha once 4 negatif asilama deneyimim var..Rabbim insallah dualarimizi kabul eder kimse evlat hasreti cekmesin

Allah razi olsun canim..5 gun tedaviye baslayali..insallah hersey yolunda gider..daha once 4 negatif asilama deneyimim var..Rabbim insallah dualarimizi kabul eder kimse evlat hasreti cekmesin
Amin canım inşallah bu son uğraşın olur gelir meleğin Rabbim hepimizin yüzüne baksın bu süreçlere birdaha mecbur bırakmasın

Kızlar her zaman giremiyorum ama takipteyim merak etme Melis arkadaşımız için okudum inşallah en kısa zaman da ataman gerçekleşir,nasıl geçti Kpss sınavın

Canım ben okudum yazmıstım ama karışmış olabilir kusura bakma tekrardan

Canım bu arada ismi azam sayfasında Yasin okumaya başladık toplu. 41 tane okuyacagız istiyorsan sen de gel

(Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam)

şöyle bir yazı gördüm
yerine ben gelebilirmiyim?

CANIM Whitepearll İÇİN OKUDUM.

yarım bıraktım okuyamıyorum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…