Ramazanda Tefriciyye

7. Damla 22 -okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara -296 OKUDU

2.
Dyg_brk - 296 OKUDU

3.
Gulucukgs - 296 okudu

4.
Abcde_123 - 296 okudu

5.
DeryaDeniz28 - 296 OKUDU

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 - 296 OKUDU

8. Melisamelisss - 296 OKUDU

9.
Whitepearll - 296 OKUDU

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl - 296 OKUDU

12.
Suleeeem - 296 okudu

13.
Gulbera - 296 OKUDU

14.687403_igt - 296 okudu

15. Nara - 296 OKUDU

7. Damla 22 -nin duasi

Niyetim hayirlisiyla saglikli imanli evlat sahibi olmak....Rabbimin izniyle bu ay tup bebek yaptircam.insallah her sey yolunda gider bebisim bana tutunur

dua eden herkese şimdiden teşekkürler kızlar

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN
Canim.benim.duam tamamlandi mi? Eksik varsa tamamlayim kendim

6. Tuba_21 okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara - 296 okudu

2.
Dyg_brk - 296 okudu

3.
Gulucukgs -

4.
Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 - 196 okudu

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 - 296 okudu

8. Melisamelisss - 296 okudu

9.
Whitepearll - 296 OKUDU

10. Redvelvetcake - 296 okudu

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem - 296 okudu

13.
Gulbera - 296 okudu

15. Nara - 296 okudu

Bismillahirrehmanirrehim. Bismillahirrehmanirrehim.Bismillhirrehmenirrehim Estegfurullah, Estegfurullah, Estegfurullah. Elhemdulillah, Elhemdilillah, Elhemdulillah. Allahim duasini okudugum tubanın dileklerini kabul et.hastalıgına şifa ver onun için en hayırlısı neyse onu ver ameliyat sonrası iyi olacaksa ameliyat olsun Onun dualarini kusursuz insanlarin etdiyi dualar gibi kabul et. Bahtini yolunu açik et tuba kulun mesleğinde ilerlesin çok güzel yerlere gelsin kimseye muhtaç olmasın Ya Rabbim. Allahim tuba kulunun hatalarini affet, nikbin ve mutlu olmasina yardimci ol.
Ya rabbim onun ilerlemesini sağla onu küçük düşüren insanları uzaklaştır ondan amcalarıyla olan durumdan kurtulsunlarr bütün haklarını alıp kendi hayatlarına koyulsunlar kardeşlerinin hayırlı bir ömrü olsun vefat eden babasına hayırlı birer evlat olsunlar ona hayırlı huzurlu mutlu ömürler nasip et Ya Rabbim. Allahim senin ricanla bu kulun da mutlu yuva kursun. Ya Rabbim onun karsisina senin meslehet etdiyin, onun kalbine yatan menevi ve maddi zenginlikleri olan kismetini cikar ve bu kismeti gorun ona kovusmasina yardimci ol. ona öyle bir ömür nasip etki çektiği sıkıntılara değsin Ya Rabbim Allahim Tubanın dilediklerini ona lutf eyle. Onun için dua eden herkesin duasini kabul et. Elhemdulillah Elhemdulillah. Elhemdulillah. La ilahe illallah. La ilahe illallah La ilahe illallah. Amin. Amim. Amin

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

TUBANİN OKUMASİNİ OKUMAYAN KİZLAR LUTFEN OKUYUP OKUMADİNİZ HAKDA HABER VERİN!!!YAHUD DA GOZUMDEN KACMİS OLANLAR LUTFEN HABER VERİN

TATLIM BENİM 24 SAYFADA SALI GÜNÜ 15.10 GECE OKUDUM DEMİŞİM.,

Kızlar bende okuyorum bu salavati yalnız. Günde 1000 tane okumaya çalıştığım için şaşırıyorum dilim dönmüyo bazen. Yarıda kesip başa alıyorum. Hiç bi faydasını görmez miyim bu durum da

Kızlar bende okuyorum bu salavati yalnız. Günde 1000 tane okumaya çalıştığım için şaşırıyorum dilim dönmüyo bazen. Yarıda kesip başa alıyorum. Hiç bi faydasını görmez miyim bu durum da
ALLAH BİLİR TATLIM

kizlar pzr gunleri ben giremiyorum diye listye bir az geriledi.Ramazana kurtarmaqmiz imkansiz olacak o yuzden iki kisinin listesini ayni zamanda yazacam cabuk okuyup bitiren arkadaslara diger arkadasin okumasina baslaya biler

kizlar benim aksatmam yuzunden listede karisiklik oldu. her kesden uzur dilerim. bir bir sayfalari tekrar kontrol etdim. tuba 21 okumasi bitmis.damla 22ye deryadeniz tuba21 ve redvelvetcake nin okuduna dair bir mesaj bulamadim. eger okudularsa ve benim gozumden kacmissa lutfen haber versin

8. Melisamelisss -okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara - 296 okudu

2.
Dyg_brk - 296 okudu

3.
Gulucukgs - 296 okudu

4. Abcde_123 - 296 okudu

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 - 296 okudu

8. Melisamelisss - 296 okudu

9.
Whitepearll - 296 okudu

10. Redvelvetcake - 296 okudu

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem -

13.
Gulbera - 296 okudu

15. Nara - 296 okudu 296 okudu

8. Melisamelisss - -nin duasi

MELİS ARKADAŞIMA HAYIRLI ATAMASINI EN KISA ZAMANDA NASİP ET VE ÇOK MUTLU OLACAĞI YERE ATAMASINI ÇIKAR EL MÜCİB EL FETTAH EL REZZAK ADINLA.ARKADAŞIM HAYALİNDEKİ GİBİ MESLEĞİNE KAVUŞSUN, İŞİNDE İSTEDİĞİ GİBİ KOLAYLIKLARLA RAHATLIKLARLA İLERLESİN. HAYATINDAKİ KİŞİ HAYIRLI İSE TEZ ZAMANDA KAVUŞSUNLAR HAYIRSIZSA TEZ ZAMANDA KİMSE ÜZÜLMEDEN AYRILSINLAR VE ARKADAŞIMA TEZ ZAMANDA SENİN KATINDA HAYIRLI ,HUZURLU,İÇİNE SİNECEK, ÇOK MUTLU OLACAĞI BİR EŞ NASİP ET. İKİ DÜNYASINI DA KURTARACAK HAYIRLI İŞ,HAYIRLI EŞ NASİP ET VE ARKADAŞIMIN DİLEKLERİNİ HAYIRLARLA ONA KOLAYLIKLARLA SUN YÜCE RABBİM. HASBİNALLAHÜ VE NİMEL VEKİL. SEN BU MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE TÜM MÜSLÜMANLARIN DERTLERİNE YA ŞAFİ ADINLA ŞİFA VER. DÜNYADAKİ TÜM ACI ÇEKEN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE ELİNİ UZAT YAR VE YARDIMCILARI OL. AMİN.

RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

kizlar lutfen okumlari gecikdirmeyelim

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?members/suleeeem.366328/
9. Whitepearll -okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara -

2.
Dyg_brk -

3.
Gulucukgs -

4. Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss -

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem -

13.
Gulbera -

14.687403_igt -

15. Nara -

9. Whitepearll -duasi.

Bismillahirrahmannirrahim.
Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Niyet edip okuduğumuz Whitepearl kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et, Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi

Whitepearl oğlunun helal süt emmiş kendi güzel huyu güzel akıllı bir kızla tez zamanda yuva kursun
Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım
Whitepearl e uzun omur nesib eyle.ona sağlikla nene olmayi, torunlarini oynatmayi,boyutmeyi ve hos gunlerini gormeyi kismet eyle Ya Rebbim.
Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri. Dualarimizi Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı. Bu guzel aylarda sana acilan ellerimizi geri cevirme. Bugune kimi kabul etdiyin dualarimiz icin sukurler olsun. Bize bu duamiz icin de sukur etmeyi, sukur dualari okumayi kismet eyle Ya Rebbim
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin.

RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

kizlar lutfen okumlari gecikdirmeyelim

kizlar benim aksatmam yuzunden listede karisiklik oldu. her kesden uzur dilerim. bir bir sayfalari tekrar kontrol etdim. tuba 21 okumasi bitmis.damla 22ye deryadeniz tuba21 ve redvelvetcake nin okuduna dair bir mesaj bulamadim. eger okudularsa ve benim gozumden kacmissa lutfen haber versin
Kimse kusura bakmasin canim ben herkesin duasina katiliyrm benim de duama eksiksiz katilmalarini rica ediyrm ...onemli olan birbirimizden dua almak...duama katilmayanlar okudularsa bildirsinler...tup bebek tedavisine basladim dualara gercekten ihtiyacim var

X