Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Canım meyve ve sebze smoothieleri de dene...Müthiş detoks etkisi yapıyor.
Mesela şu karışıma bayılıyorum.
Bir yeşil elma, bir salatalık, bir kivi, üç beş dal maydanoz, fındık kadar taze zencefil , su bizzzzt ...sonra bir limon sık tamamdır. Ertesi gün yarım kilo garanti eksi. :KK76:
Oo süpersin ciceeem ,aldım ss 🤩😍🤗 bana bunlarla gelin 🤩😍🤗🍒💋

Herkese hayırlı ramazanlar. Ben bu başlığı çok seviyorum. Özellikle bu pandemi günlerinde sanki hep bir aradaymışız gibi içimi huzurla dolduruyor.

Eşim orucunu tam tutar. Ben de ona hazırlık yapacağım. Sahura ispanyol omleti yapayım diyorum. Biz çok seviyoruz iki dilimi bile acayip tok tutuyor. Kahvaltılıklar ve yeşillik, domates, salatalık fix tabi ki. Çay da demlerim, taaamam. İftara ne yaparım düşünmedim, sizden kopya çekicem sanırım. :)

Bütün kadınlarklübü üyesi hanım arkadaşlarımın cümleten Ramazan Ayı’nı kutluyorum. Çok şükür bu senede Cenab-ı Hak bizleri Ramazan’a kavuşturdu 🙏🏻 Oruç tutup, sağlık, huzur bulmamızı temenni ediyorum. Benim senelerdir sahur menüsü fix, beyaz peynirli kepek ekmekli tost. Susarım korkusuyla o kadar çok su içiyorum ki, sahurdan sonra yarım saat yatak ve tuvalet arasında mekik dokuyorum 😀 Eşim sigara bağımlısı olduğu için tutmuyor. Ama benim yanımda yiyip, içmez. Tutanın tutmayanı eleştirmediği, tutmayanında tutanlara saygı duyacağı hoşgörü dolu bir ayın nasip olmasını dilerim. ❤️

Tam bir telaş sarmıştı beni her gün farklı neler yaparım diye düşünüyordum konu bildirimi geldi Nevreste Nevreste harikasın :KK19:
Sahur menüm daha belli değil bu sabah yumurta yedik belki hazır yufkayla kolay bir börek tarifim var yaptigim onu yaparım. Hepinize hayırlı sahurlar,hayırlı ramazanlar kızlar :KK36:

Tam bir telaş sarmıştı beni her gün farklı neler yaparım diye düşünüyordum konu bildirimi geldi Nevreste Nevreste harikasın :KK19:
Sahur menüm daha belli değil bu sabah yumurta yedik belki hazır yufkayla kolay bir börek tarifim var yaptigim onu yaparım. Hepinize hayırlı sahurlar,hayırlı ramazanlar kızlar :KK36:
Hayırlı Ramazanlar🤗🤩
Birlikte güzel bir ramazan geçireceğiz inşaallah🤗🌹

Herkese hayırlı ramazanlar. Ben bu başlığı çok seviyorum. Özellikle bu pandemi günlerinde sanki hep bir aradaymışız gibi içimi huzurla dolduruyor.

Eşim orucunu tam tutar. Ben de ona hazırlık yapacağım. Sahura ispanyol omleti yapayım diyorum. Biz çok seviyoruz iki dilimi bile acayip tok tutuyor. Kahvaltılıklar ve yeşillik, domates, salatalık fix tabi ki. Çay da demlerim, taaamam. İftara ne yaparım düşünmedim, sizden kopya çekicem sanırım. :)
Omletin tarifini de yazar mısınız acaba 🤩😍🤗

Merhabalar🌺
Bayılırım böyle topiklere🤭
Sahura yumurta haşlamayı düşünüyorum, bir de kahvaltılıklar.
Geçen hafta dondurucuyu gözleme ile doldurdum, arada onları çıkarıcam.
Kahvaltı ağırlıklı olur genelde bizde.
İki kişiyiz zaten.
1i bebek 3 küçük çocukla diliyorum rahat bir ramazan geçiririm.
Hepimize sağlıklı ve hayırlı bir ay diliyorum.
❤️

Hayırlı Ramazanlar 🤩🤗

Merhabalar🌺
Bayılırım böyle topiklere🤭
Sahura yumurta haşlamayı düşünüyorum, bir de kahvaltılıklar.
Geçen hafta dondurucuyu gözleme ile doldurdum, arada onları çıkarıcam.
Kahvaltı ağırlıklı olur genelde bizde.
İki kişiyiz zaten.
1i bebek 3 küçük çocukla diliyorum rahat bir ramazan geçiririm.
Hepimize sağlıklı ve hayırlı bir ay diliyorum.
❤️
Hayırlı Ramazanlar🌹

X