Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Bu arada gul boregi rulo borek ve kurufasulye haslamasi yapip attim dolaba ramazan icjn . Yazdan da patlican ve biber kozlemelerim var
Karniyariklik patlican ve biber kizartmalarim var
Melemenim var
Cok sukur Allah ima guzelce yasamayi nasip etsn bu ayi bizlere
Ellerine sağlık canım afiyet ile yersiniz inşaallah💓

Hayırlı Ramazanlar 🤗 iftar için 15 günlük liste hazırladım. Ne pişirsem derdi olmasın diye. Hergüne ayrı yemek olmaz tabi. 2gun yaparım 3.gun kalanlar olur.
Sahur için fikirleri alırım burdan. Kızım ilk defa tam tutacak inşallah. O yüzden güzel şeyler hazırlamam lazım.
Vay arkadaş ne hamarat hanımlar var 😂 Maşallah sana. Hayırlı ramazanlar herkese 🙏💞

ama insan değişilik de istiyor canım
Nevreste Nevreste nin dediği gibi yulaf seviyorsan 1 çay kaşığı yağ ile sebzeli yulaflı omlet yapabilirsin tok tutar, patates yaparsın kızartmadan fırında pişirerek mesela 😊
Bende bu menüyü düşündüm bu gece için. Kızım haşlanmış yumurta yemez, soğanlı omlet tarzında yapayım onada diyorum.
Size de yazdım sayın yukardakileri🤗🌸

Nevreste Nevreste nin dediği gibi yulaf seviyorsan 1 çay kaşığı yağ ile sebzeli yulaflı omlet yapabilirsin tok tutar, patates yaparsın kızartmadan fırında pişirerek mesela 😊

Size de yazdım sayın yukardakileri🤗🌸
sağol canım deneyeceğim yulafı, patatesi ocak yağ olmasın diye hep fırına atıyorum zaten:KK200:

Hayırlı Ramazanlar 🤗 iftar için 15 günlük liste hazırladım. Ne pişirsem derdi olmasın diye. Hergüne ayrı yemek olmaz tabi. 2gun yaparım 3.gun kalanlar olur.
Sahur için fikirleri alırım burdan. Kızım ilk defa tam tutacak inşallah. O yüzden güzel şeyler hazırlamam lazım.
Hayırlı Ramazanlar😍Bende sizin gibi 15 günlük liste yaptım.Diğer 15 gün kalanlar olur veya farklı bir şey düşünürüz diye boş bıraktım🤭😍

Hayırlı,bereketli,sonu sağlıklı ,korkusuz günlere açılan bir ramazan ayı diliyorum.
İnşallah ramazanda su içmeye devam edebilirim.
Geçen ramazan bazı arkadaşlar diyet yapıyordu,hiç o modda değildim,keşke olsaymisim.
Hayırlı Ramazanlar🌹

X