Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Ramazanımız mübarek olsun hayirlara vesile olsun ♥️ sahur kahvaltılık olur genelde biz de yarın akşam içinse kızım önden sipariş verdi. Sarma saracağım. Yarım gün tutacak inşallah. Çok da heyecanlı sahura kalkacağı için uyudu şimdiden :KK48:

Bizde esim tutuyor sadece sahur yapmiyor ama iftar icin fikir acisindan cok iyi olmus. İlk iftarda mercimek corbasi, patates ve kofte istedi esim☺️ Bu arada hepinize hayirli ramazanlar🌸

Herkese hayırlı ramazan diliyorum.Biz genellikle sahurda kahvaltı yapıyoruz.Bu gece için kahvaltının yanına üç iki bir poğaça yapıyorum.Eşim çok yemek seçiyor.Özellikle et ve sebze yemeklerini yemiyor🤷Ramazan ilk haftası 16:00-24:00 vardiyasında o yüzden bu hafta sadece kendim için yemek yapacağım.
Yarın ki iftar menüsüne, sebzeli mercimek çorbası,fırında kanat ve patates yapmayı düşünüyorum.Tatlı olarakta dünden yaptığım aşurem var.
İnşallah ağız tadıyla sağlıkla geçireceğimiz bir ramazan olur🤗

Herkesin eline emeğine sağlık, o kadar güzel tarifler yapılıyor ki, insan olsa da yesek diyor😀
Bugün olsa da yesek derkeeeen Oriana Oriana 'nın tarifini denedim.

Eki Görüntüle 2823701

Sizlerin yaptıkları kadar göze hitap edemese de lezzetliydi, tarif için teşekkür ederim😍

Ardından kızımın yaptığı pastayla günlük karbonhidrat seviyesi fulledim😂😂

Eki Görüntüle 2823704
Yaaa ablaa cok mutlu oldumm aşırı sevindim beğenmişsinizdir umarımm🥰🥰 bu arada doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle daha nice yaşlar al inşallah 💜💜 :KK60: :KK60: :KK200:

Ramazanımız mübarek olsun hayirlara vesile olsun ♥️ sahur kahvaltılık olur genelde biz de yarın akşam içinse kızım önden sipariş verdi. Sarma saracağım. Yarım gün tutacak inşallah. Çok da heyecanlı sahura kalkacağı için uyudu şimdiden :KK48:
Hayırlı Ramazanlar💖Allah kabul etsin 🤩

Herkese hayırlı ramazan diliyorum.Biz genellikle sahurda kahvaltı yapıyoruz.Bu gece için kahvaltının yanına üç iki bir poğaça yapıyorum.Eşim çok yemek seçiyor.Özellikle et ve sebze yemeklerini yemiyor🤷Ramazan ilk haftası 16:00-24:00 vardiyasında o yüzden bu hafta sadece kendim için yemek yapacağım.
Yarın ki iftar menüsüne, sebzeli mercimek çorbası,fırında kanat ve patates yapmayı düşünüyorum.Tatlı olarakta dünden yaptığım aşurem var.
İnşallah ağız tadıyla sağlıkla geçireceğimiz bir ramazan olur🤗
Hayırlı Ramazanlar🌹

X