Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Bütün kadınlarklübü üyesi hanım arkadaşlarımın cümleten Ramazan Ayı’nı kutluyorum. Çok şükür bu senede Cenab-ı Hak bizleri Ramazan’a kavuşturdu 🙏🏻 Oruç tutup, sağlık, huzur bulmamızı temenni ediyorum. Benim senelerdir sahur menüsü fix, beyaz peynirli kepek ekmekli tost. Susarım korkusuyla o kadar çok su içiyorum ki, sahurdan sonra yarım saat yatak ve tuvalet arasında mekik dokuyorum 😀 Eşim sigara bağımlısı olduğu için tutmuyor. Ama benim yanımda yiyip, içmez. Tutanın tutmayanı eleştirmediği, tutmayanında tutanlara saygı duyacağı hoşgörü dolu bir ayın nasip olmasını dilerim. ❤️
Hayırlı Ramazanlar 🤩🌹

Diyette olduğum için klasik diyet kahvaltısı olacak: Haşlanmış yumurta, beyaz peynir, 1 dilim hindi füme, domates, salatalık, 2 kuru kayısı, 2 ceviz, 2 dilim tam buğday ekmeği. Tabağımı hazırladım şimdiden. Eşime de bunlardan ekmek arası yaptım. Hayırlı bereketli Ramazanlar dilerim.
Hayırlı Ramazanlar 🤩🌹

Merhabalar🌺
Bayılırım böyle topiklere🤭
Sahura yumurta haşlamayı düşünüyorum, bir de kahvaltılıklar.
Geçen hafta dondurucuyu gözleme ile doldurdum, arada onları çıkarıcam.
Kahvaltı ağırlıklı olur genelde bizde.
İki kişiyiz zaten.
1i bebek 3 küçük çocukla diliyorum rahat bir ramazan geçiririm.
Hepimize sağlıklı ve hayırlı bir ay diliyorum.
❤️
Ayy benim de aynı 3 tane bir de uzun zaman oldu oruç tutmayalı en son midem çok ağrımisti tuttuğumda inşallah rahat tutarız sağlıklı sıhhatli bitiririz ramazani 🌹

Ayy benim de aynı 3 tane bir de uzun zaman oldu oruç tutmayalı en son midem çok ağrımisti tuttuğumda inşallah rahat tutarız sağlıklı sıhhatli bitiririz ramazani 🌹
Benim de😉
20 aylık bebeğimi emziriyorum ama tutacam inşallah bu sene👍🏼
Allah kolaylığını hazzını versin inşallah 🤩🥰

Hayırlı ramazanlar, güzel konu olmuş oldukça faydalı. düşünenlere teşekkürler 🥰

Ben sabah erken iftar yemeğimi hazırlarım işten gelince hazır olsun diyerekten, sonrasındada 2. Günün yemek alışverişi eksiğimi gediğimi sabah alayım diyorum, akşam üzeri marketlerde çok kalabalık kuyruk oluyor iftara eve yetişemem ....

Bu şekilde bir gün öncesini plânlarsam benim için daha rahat geçer umarım 😊

Hayırlı ramazanlar, güzel konu olmuş oldukça faydalı. düşünenlere teşekkürler 🥰

Ben sabah erken iftar yemeğimi hazırlarım işten gelince hazır olsun diyerekten, sonrasındada 2. Günün yemek alışverişi eksiğimi gediğimi sabah alayım diyorum, akşam üzeri marketlerde çok kalabalık kuyruk oluyor iftara eve yetişemem ....

Bu şekilde bir gün öncesini plânlarsam benim için daha rahat geçer umarım 😊
Hayırlı Ramazanlar🌹

Canım arkadaşlarım;
Beni de atlamayıp çağırdığınız için çok teşekkür ederim. Dün Afilim92 Afilim92 çağırmıştı, bugün de Nevreste Nevreste seslendi.
Eksik olmayın canım arkadaşlarım.
Malum durumum belli...
42 yıllık ahir ömrümün en zor Ramazan ayına giriyorum. Allahım beterinden korusun inşallah, isyan da etmiyorum da yüreğim çok yanıyor yalan değil...
Burada olmayı çok seviyorum ama hep aynı konuyla sizleri üzmek, sıkmaktan çok çekiniyorum.
İsterseniz bu Ramazan sizleri rahatsız etmeyeyim. İftarımı, sahurumu, ibadetlerimi kendi kendime yapayım diyorum...

Hayirli Ramazanlar. Biz de ilk gun olduğu için hafifi olsun dedik kahvaltinin bile. Haslanmis yumurta , zeytin, peynir, domates...gunduzden kek kaldi tamamdir:) buzluga börek sarıp attik haftasonu. Arada ondan cikaririz arada ben poğaça yaparim. Tabi hepsini esim yiyecek:) mide rahatsizligim sebebiyle orucumu rahatca tutsam bana yeter. Gozumde cok bisey yok.😊 insallah tum hastalara sifa vesilesi olsun

Canım arkadaşlarım;
Beni de atlamayıp çağırdığınız için çok teşekkür ederim. Dün Afilim92 Afilim92 çağırmıştı, bugün de Nevreste Nevreste seslendi.
Eksik olmayın canım arkadaşlarım.
Malum durumum belli...
42 yıllık ahir ömrümün en zor Ramazan ayına giriyorum. Allahım beterinden korusun inşallah, isyan da etmiyorum da yüreğim çok yanıyor yalan değil...
Burada olmayı çok seviyorum ama hep aynı konuyla sizleri üzmek, sıkmaktan çok çekiniyorum.
İsterseniz bu Ramazan sizleri rahatsız etmeyeyim. İftarımı, sahurumu, ibadetlerimi kendi kendime yapayım diyorum...
Canım
Sen bilirsin ama biz her zaman senin yanında oluruz🤗
Nasıl paylaşım yapmak istersen yap🤗Sadece iyi günde değil zor günlerde yine birlikte olabiliriz 🤩Kesinlikle rahatsız olmayız😊
Acılar paylaştıkça azalır🤗🤩

Hayirli Ramazanlar. Biz de ilk gun olduğu için hafifi olsun dedik kahvaltinin bile. Haslanmis yumurta , zeytin, peynir, domates...gunduzden kek kaldi tamamdir:) buzluga börek sarıp attik haftasonu. Arada ondan cikaririz arada ben poğaça yaparim. Tabi hepsini esim yiyecek:) mide rahatsizligim sebebiyle orucumu rahatca tutsam bana yeter. Gozumde cok bisey yok.😊 insallah tum hastalara sifa vesilesi olsun
Hayırlı Ramazanlar🌹

Canım
Sen bilirsin ama biz her zaman senin yanında oluruz🤗
Nasıl paylaşım yapmak istersen yap🤗Sadece iyi günde değil zor günlerde yine birlikte olabiliriz 🤩Kesinlikle rahatsız olmayız😊
Acılar paylaştıkça azalır🤗🤩
Canım benim...
Çok çok iyisin çok teşekkür ederim.
Ben seve seve gelirim de size sürekli annem şunu derdi, annem bunu yapardı desem sıkılmaz mısınız?

X