Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Bu detoks ana öğün olarak mı tüketiliyor?
Aslinda ögün olarak yapan var. Ama ramazanda bol yesil Sebze ve bagirsak temizlenmesi icin güzel alternatif olur sahur yanina.
Bu tamamen kisisel fikrim. Denemedim daha önce sahur da ama deneye bilirim

Mune nice mutlu sağlıklara yaşlara, şu güzelim 40 lı yaşlar en güzel yaşlarmış. Sen şimdi 40 ların nirvanasındasın ne güzel
Teşekkür ederim, ailem arıyor 49 değilsindir daha küçüksün söyleme 49 diye diyorlar, eşim 49'u atla 50'ye gel diyor
Adam 50 oldu diye benim gibi çıtırın yaşını kıskanıyor, patron direkt 60'a bağlayalım iması yaptı.
49 olmak çok zormuş

H3RA_ yumurta haşlayın, zeytin peynir yeşillik tamamdır, arada kepek ekmeğe tost da olur, madem diyet şeklinde gidecek, ceviz tüketin tok da tutuyor,
C Capanin Gururu Teyom
Bende bu menüyü düşündüm bu gece için. Kızım haşlanmış yumurta yemez, soğanlı omlet tarzında yapayım onada diyorum.

Bizde öğrenelim
Karbonhidrati en dusuk tahin 200 gr :)
Asil tarif de 4 yumurta var ama hassas olan 3 de ekleye bilir
Tuz, isterseniz kekik, Ceviz
Ve 1 cay kasigi kabartma tozu

Hepsini iyice iyice cirpip, ekmek borcamina döküp, önceden isitilmis 180 derece Firinda 15-20dk da hazir.
Ben 15 veriyorum. Firina gore degisiyor

Hayırlı Ramazanlar iftar için 15 günlük liste hazırladım. Ne pişirsem derdi olmasın diye. Hergüne ayrı yemek olmaz tabi. 2gun yaparım 3.gun kalanlar olur.
Sahur için fikirleri alırım burdan. Kızım ilk defa tam tutacak inşallah. O yüzden güzel şeyler hazırlamam lazım.

Güzelmiş

Bekliyoruz canım
Bu arada gul boregi rulo borek ve kurufasulye haslamasi yapip attim dolaba ramazan icjn . Yazdan da patlican ve biber kozlemelerim var
Karniyariklik patlican ve biber kizartmalarim var
Melemenim var
Cok sukur Allah ima guzelce yasamayi nasip etsn bu ayi bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…