Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Dua gönderiyorum simdi sana. Insallah hem bebeğine hem de eşine kavuş sağlıkla.
Ne guzel ki seni boyle düşünen eşin var. Cok şükür. Biz olumluyu dusunelim, payimiza da düşsün
Sağ ol canım Allah razı olsun.Tüm hastalara içinde de bizlere Allah şifa versin.
Oğlum yazik nasi etkilendiyse bugün bana anne eğer bana aşı sırası gelirse ben biontech olucam diyo
Ayy yavrum kıyamam yaaaAçıkcası bende oğluna katılıyorum.

Selam herkese
Bugün eşimin işyeri tatil, ben çalışıyorum öyle olunca eşim ben temizliği yaparım sende hafta sonu dinlen dedi valla çok dua ettim, epey yoruldum hafta. Bu akşam ona ekstra güzel bir iftar hazırlamak istiyorum, planım

İftar menüsü
Patlıcan kebabı
Fırın makarna
Cacık
Domatesli biber kavurması
Islak kek

Sahur
Mini peynirli pide
Melemen
Kahvaltılık
Çay

Rabbim oruçlarınızı, dualarınızı, ibadetlerinizi kabul etsinbu mübarek günler olmayan herkesin sofrasını doldursun, bizlere elimizdekileri paylaşmayı nasip etsin inş

Canım cumamız mübarek,ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun inşallah.

Sahurumuzda maalesef su ve ilaç bile yoktu maalesef. Neyse sağlık olsun.

Bugün birtanem kocam evde ve oruçlu. Çok çok mutluyum. Ben de menümüzü artık ona bırakayım diye düşündüm.

Arpa şehriye çorbası. Ben pek sevmem, komşu verdi, bir kaç kaşık içilir.
Acılı menemen. Kocamın marifetli ellerinden. Kendisi hem çok sever hem çok çok çok güzel yapar.
Dün annesine uğramıştı,tavuk yemeği getirmişti.
Patates salatası.
Biraz makarna. Gene komşudan.
Bol su.
Bugünkü menümüz garip oldu ama bu azar azar yemekleri temizlemek gerekiyor.
Tatlımız da yok.
Biraz çikolata yeriz.

Gene kalkıp güllaç mı yapsam acaba?

Herkesin ellerine kollarına sağlık.
Allahım olmayanlara da versin inşallah.
Allahım hepimizin oruçlarımızı, namazlarımızı, tesbihlerimizi,dualarımızı,ibadetlerimizi kabul etsin inşallah en yakın zamanda.

İftar menüm,
Çorba(önceki günden)
Biber dolması
Kereviz salatası
Kabak tatlısı,ve

Sahuru eşim yalnız yaptı benim yine baş ağrım ve midem tuttuğu için niyetli değilim.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Herkese afiyet olsun

Herkesin menüsü harika, herkese afiyetler olsun.
Benim menüm şöyle
Domates, soğan, biber fırınlayıp çorba yapacağım
Fırın poşetinde kıymalı biber dolması ve yaprak sarması(salça sosuyla ikisi beraber müthiş oluyor, tavsiye ederim)
Mantar sote
Su böreğ (dondurucudan)
Cacık.
Tatlı kocam düşünsün tatlısı
Rabbim ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…