Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Malatya'dayım canım
Ay benim erkek arkadaşımda Malatya’lı.Korona bitse aileler tanışabilse de kuru dolmalarından bende faydalansam diye o anlattıkça hayal kuruyorum bazen.Boğazımıza da çok düşkün olduk kilo aldık İkimizde.Kiraz yaprağı sarması,analı kızlı yerim diye bekliyorum Kuru kayısı,kuru dut hazırlayıp gönderiyor anneannesi.Acıktım ben galiba iyice

O zaman bizim gelinimizsinAllah tamamına erdirsinSen şimdiden buralı olmuşsun

O taş fırınların olduğu yerlere taşınmak istiyorum ben İstanbul'da bulmak zor oluyor. Benim yaşadığım mahalleye uzak yani .Ellerinize sağlık .
Sağolun çok güzel oluyor taş fırın yemekleri sürekli gönderirim ben keşke her yerde olsa

Bende yeni geldim sayılır.17 yıl dışardaydım.Buraya geldik 5-6 ay sonra malum covid geldi .Bende çok bilmiyorum.
Gelirsen beklerim
Ayy inşallah çok isterim.
Nevreste hep aklımda profildeki fotoğraf gibi
Saçma biliyorum ama
Buğday tenli Işıl Işıl yüzlü hamarat,eli lezzetli bir hanımefendi hayal ediyorum.

Bugün oğlumla bas basa ilk günümüzdü (2 bucuk yaşında. Anneannemiz bugun evine döndü)
Dün nolur nolmaz diye fazlaca yapmistim yemekleri. Iyi ki öyle yapmisim .Parka falan götürdüm aşırı zor bir gündü.
Dünden kalan corba ve güvecin yanina kapya biber yogurtlamasi ve şekerpare ekledim.
Herkese hayırlı iftarlar .

Ellerinize saglik lahmacunu kendiniz mi yapiyorsunuz? Denemeyi cok istiyorum ama taş firin tadi vermez gibi geliyor.
Ben kendim yapıyorum. Çok güzel oluyor. Tavada pişince yumuşak oluo. Fırında daha çıtır oluyo. Hazır lahmacunlar yedikten sonra mide rahatsız oluo. Çünkü içindeki soğan beklemiş oluo genelde. Oda çok gaz yapio. Evdeki taze taze yapınca harika oluo. Hiç rahatsız etmio. Diyetteyim. Biraz daha kilo vereyim yapicam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…