Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Ben yazdan tek kullanımlık doğrayıp koydum.Yani birebir aynı muhteşem demiyorum.Ama güzel oluyor:)Tavsiye ederim.
Kışın mevsim dışı sebze almıyorum.Özlem gideriyoruz:)
Çok tşk ederim deneyeceğim .Bende çok dikkat ediyorum mevsim dışı sebze almamaya ama biraz önce pazara gittim .İlk kez domates ve salatalık aldım .Geldi bence mevsimi diye kendimi kandirdim

Çok tşk ederim deneyeceğim .Bende çok dikkat ediyorum mevsim dışı sebze almamaya ama biraz önce pazara gittim .İlk kez domates ve salatalık aldım .Geldi bence mevsimi diye kendimi kandirdim
Bu yıl henüz almadım ,dayanmaya çalışıyoruz:)
İyi yapmışsınız .Sahurda aranıyor:)
Benim kuru domateslerim var onlar iş görüyor:)Belkide ondan henüz istek olmadı:)

Çok çok teşekkür ederim arkadaşım. Elimden geldiğince annemin yanında olmak istedim sadece. Amin inşallah anneciğim mutludur. Dilerim ki bizler de evlatlarımız da her iki dünyada huzurlu yaşarız inşallah.

Bizdeki keki de ben bitirdim bu arada.
Dün sahuru 3 hurma ile tamamlayınca acıktım.
Bu akşamki iftara heyecanlıyım.

Bu yıl henüz almadım ,dayanmaya çalışıyoruz:)
İyi yapmışsınız .Sahurda aranıyor:)
Benim kuru domateslerim var onlar iş görüyor:)Belkide ondan henüz istek olmadı:)
Birşeyler kurutabildiginize göre Güneydoğu'da misiniz ? Kurutulmuş domatesi bende severim sole zeytinyağlı ,cevizli falan

Mercimek dün vardı da belki şehriye çorbası ile salata olur. Bana kalsa çorba yapmam ama yalnız değilim :)
Çorbasız olmuyo sanki. Eksik gibi gelio iftar sofrası. Normalde tatlı sarma pide eksik olmazdı bizde. Bu sene sağlıklı bı ramazan programı yaptık. Ne kadar uyabiliriz gorucez

Selamunaleyküm hayırlı günler herkese. Bugün teyzem kurufasulye pişirmiş fazla yapıp banada gönderdi Allah razı olsun
Mercimek çorbası (dünden kalan)
Kurufasulye
Pirinç pilavı
Turşu, ayran
İftardan sonra kahvenin yanına kuru incirli, cevizli kek yaptım. Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin. Evlerimizden ve sofralarımızdan bereketi eksik etmesin İnşaAllah

Allah rahmet eylesin canım anneciginize sizlerde uzun sağlıklı ömür nasip etsin rabbim dayanma gücü versin

Safra kesesi ameliyatı olmuştum geçen yıl bu sene iftar yaklaşırken kusmaya başlıyorum hep aynısı oluyor ve sonrasındada saatlerce sürüyor aynen yesil biber falan çok kötü yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…