Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

ah keşke benım olsaaaa diyesım geldi :bicak:

Çok sağolun :olamaz:
Sahurda çay sapı çok ısınmış . Bende elime almış bulundum . Bırakamadım bıraksam ustume bıle gelırdı kaynar su :olamaz:
Bi yere koyana kadar elimde kaldı ve sonuç su topladı :olamaz:

Allahımmm şu kadarcık yer bıle nasıl acıyor. Allahım sen gunahlarımız affet şu ramazan ayınınn yüzü suyu hürmetine :dua:

geçmiş olsun
aklında bulunsun yanıkta hemen soğuk suya tut üzerine toz şeker ek yanığı ve acısını alır su toplamazz

• Beğen
Reactions: H E
geçmiş olsun
aklında bulunsun yanıkta hemen soğuk suya tut üzerine toz şeker ek yanığı ve acısını alır su toplamazz
Çok teşekkür ederim . Verdiğin bilgi içinde Allah razı olsun .
Buz tuttum sadece . Bir daha başıma gelmez inşallah ama gelirse aklımda bulundurucam.

Bilmem eşim alır ben yerim :KK70: akşam gelince sorayım. Taaa uzak bi yer var çok güzel yapıyor ordan alıp geliyor:kk77: cevizli cevizli:kk77: şerbetli :kk77: ayy canım çekti :KK70:
şerbetli mi.. bizim burda şerbet olmuyor
hem şerbetli sahurda yenmezki ne kadar hesapcı kadınmışım onu fark ettim he herşeyin fiyatını bilirim =)

Geçmiş olsun Elço Kötü olmuş yanık yumurta akı yoğurt süreydin keşke hemen
Sahurda uyuklarken sadece buz tutmak geldı ya aklıma :/ Sonra da eşim krem getirdi onu sürdük işte :KK51: .
Keşke yanar yanma KK da konu açardım :KK70: :KK70: Harika öneriler verdiniz valla :KK15:

Çok teşekkür ederim . Verdiğin bilgi içinde Allah razı olsun .
Buz tuttum sadece . Bir daha başıma gelmez inşallah ama gelirse aklımda bulundurucam.
Buz tuttuğun için su toplamış o :mad:

• Beğen
Reactions: H E
X