Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

sağolun evet bilyorum aslında dediğiniz gibi oluyor..
lacivet bir bluzum var ama altına hangi renk pantolon gider bilemedim
ben lacivert giydiğim zaman beyaz pantolon giyerim ama beyaz pantolon olmaz sanırım
lacivert bir bluz başka neyin üzeirne gideer ki..
Lacivert bi bluz belki acık renk kotla olabilir

Yada koyu renk bi kot ve üzerine açık renk bluz

oy kuzum ne oldu sana çok geçmiş olsun ..
Sağol canım talihsizlik oldu :KK43: MEvlüt için koyu renkler kullan . Kot pantalon giy.
Silverdin /anestol/furacini eşit oranda karıştırıp kullanırsan daha hızlı iyileşir
Sağol verdiğin bilgi için . Akşam sadece silverdin vardı . Eşime söyleyeyim gelirken bu kremlerden de alsın.
Uykulu uykulu dikkat etmek lazim ben de gozum kapali hazirliyorum yemekleri bi musibet gelmese basima.
Aman aman dikkat et. İnan insanın tadı tuzu kalmıyor :/

Sağol canım talihsizlik oldu :KK43: MEvlüt için koyu renkler kullan . Kot pantalon giy.

Sağol verdiğin bilgi için . Akşam sadece silverdin vardı . Eşime söyleyeyim gelirken bu kremlerden de alsın.

Aman aman dikkat et. İnan insanın tadı tuzu kalmıyor :/
dikkat et kendine aklın beş karış havada :KK11:
tamam da kombin yapamadım :deli: lacivert bluzun altına ne renk pantolon gider ki spor ayakkabı giysem olmaz demi :halay: bordo renk pantolon olur mu

açık renk kotumda hiç yok .. hep koyudur genelde. yinede evde bir deneyim belki uydururm
spor ayakkabısıda olmaz demi :KK53:
:))

Bence olur spor ayakkabisi amaannn kim gorecek kapinin dişına çikartip gireceksin sonuçta :))

Ayrıca dügün degil ya bu.koyu renk tercih et yeter :KK66:

Siyah,lacivert,bej,aslında lacivertin altına mavinin tüm tonları olur:KK66:
Spor ayakkabı olur niye olmasın:)
bir siyah birde bordo pantolon ile deneyim bakalım benim ufaklık fırsat verirse eğer çok teşekkür ederim =) çalışınca hemen koştur koştur hazırlanıyorum eve gidince mecburen =)

X