Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

bana özel mesaj atarmısın tarifini tatlım süper görünüyor

canım 1litre süte

12 (yemek)kaşık şeker 12 kaşık irmik 1 tane vanilya koy karıştırarak pişir pudingten birazdaha katılaşıncaya kadar pişir altını kapat borcama dök kalınlığını kendin ayarlarsın dökerken zaten
ayrı bir kapta kakaolu puding pişir onuda üzerine dök dolaba at 1 2 saat dinlensin dilimle hindistan ceviziyle süsle servise hazır

çok hafif ve güzel birtatlı afiyet olsn

Son düzenleme:
canım tarifini bana özelden atabilir misin çok tşk.ler. Ellerine sağlık.

canım 1litre süte

12 (yemek)kaşık şeker 12 kaşık irmik 1 tane vanilya koy karıştırarak pişir pudingten birazdaha katılaşıncaya kadar pişir altını kapat borcama dök kalınlığını kendin ayarlarsın dökerken zaten
ayrı bir kapta kakaolu puding pişir onuda üzerine dök dolaba at 1 2 saat dinlensin dilimle hindistan ceviziyle süsle servise hazır

Son düzenleme:
Ben alabiliriz tarifini.harika gözüküyor.:thumbup:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım 1litre süte

Son düzenleme:
canım 1litre süte

Sağol caniimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de 2 gündür oruç yok
ama eşime hazırlamayı düşündüğüm iftar menüm

şehriye çorbası
fırında salça soslu patatesli köfte
biber dolması ( onu da fırınlamayı düşünüyorum)
cacık
salata ieçecekler
kavun
revani

merhaba arkadasum
biber dolmasini firinda nasil pisiriyorsun
tarif verebilirmisin acaba

merhaba hanimlar yine ben yine misafir ve yemek derdii

yarin iftara misafir var ama ne yapacagima karar veremedim
icli kofte yapmayi dusunuyorum
taze fasulye olacak
pirde yogurtlu papates dusunuyorum ama baslangic corbasi da olacagi ocin yogurtlu patatesde bi nevi corba gibi o yuzden karar veremedim ama yapicaklarim soyle sizde ekleme ve cikarma yaparsaniz sevinirim

icli kofte
taze fasulye
yogurtlu nohutlu sicak dovme corbasi
salata meze
tatli olarak dondurma esliginde sam tatli

ama yemek olarak bi eksiklik var bunlarin yanina ne olabilrrr
fikirlerinizi bekliyorumm:rolleyes::rolleyes:

merhaba hanimlar yine ben yine misafir ve yemek derdii

yarin iftara misafir var ama ne yapacagima karar veremedim
icli kofte yapmayi dusunuyorum
taze fasulye olacak
pirde yogurtlu papates dusunuyorum ama baslangic corbasi da olacagi ocin yogurtlu patatesde bi nevi corba gibi o yuzden karar veremedim ama yapicaklarim soyle sizde ekleme ve cikarma yaparsaniz sevinirim

icli kofte
taze fasulye
yogurtlu nohutlu sicak dovme corbasi
salata meze
tatli olarak dondurma esliginde sam tatli

ama yemek olarak bi eksiklik var bunlarin yanina ne olabilrrr
fikirlerinizi bekliyorumm:rolleyes::rolleyes:
Taze fasulyeniz etli mi olacak yoksa zeytinyağlı mı olacak:26:
Eğer etli olacaksa ana yemek yerine geçer yanına pilav yapmanızı öneririm:KK34:
Yok zeytinyağlı olacaksa ana yemeğe ihtiyacınız olabilir:26:
Bir de gelecek misafirin yakınlık ve samimiyet derecesi önemli:KK34:Yakın ise menü böylece iyi:KK31:

Son düzenleme:
Taze fasulyeniz etli mi olacak yoksa zeytinyağlı mı olacak:26:
Eğer etli olacaksa ana yemek yerine geçer yanına pilav yapmanızı öneririm:KK34:
Yok zeytinyağlı olacaksa ana yemeğe ihtiyacınız olabilir:26:
Bir de gelecek misafirin yakınlık ve samimiyet derecesi önemli:KK34:Yakın ise menü böylece iyi:KK31:

zeytinyagli olacak fasulye iste bi ana yemek lazim bunlarin yanina ama nee olabilirr yada soyle olurmu sizce yogurtlu patatesi yapsam yanina pilavla dovme corbasinida soguk baslangic olarak yapsam nasil olurrr ama oda yogurtlu iki yogurtlu yanyana olurmuu kiii

merhaba arkadasum
biber dolmasini firinda nasil pisiriyorsun
tarif verebilirmisin acaba

biber dolmasını tencerede pişirdikten sonra fırın tepsisine döşeyip üzerine 1 yk kaşığı yağ gezdirip fırına verip hafif biberlerin kızarmasını sağlıyorum fırın kokulu olacak kadar

zeytinyagli olacak fasulye iste bi ana yemek lazim bunlarin yanina ama nee olabilirr yada soyle olurmu sizce yogurtlu patatesi yapsam yanina pilavla dovme corbasinida soguk baslangic olarak yapsam nasil olurrr ama oda yogurtlu iki yogurtlu yanyana olurmuu kiii

O zaman ana yemek şart:KK34:Patatesi nasıl yapacaksınız:26:
Fasulyeden vazgeçip tavuk patates,karnıyarık,islim kebabı vs türü birşey yapsanız:26:

O zaman ana yemek şart:KK34:Patatesi nasıl yapacaksınız:26:
Fasulyeden vazgeçip tavuk patates,karnıyarık,islim kebabı vs türü birşey yapsanız:26:

patates antep usulu olacak etle nohut haslanir et suyuyla patates pisirilir uzerine yogurdu etle nohutu eklenir uzerinede naneyle pul biber pilavlada ana yemek olarak yenir ben en iyisi taze fasulyeyi etli yapiym pilavla icli kofte salata corba mezeler kafi olur herhaldee

X