Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Benim eşimde dışarıda bu kokuyu duyunca eve gelir gelmez kahve ister
Sizin oralar daha güzeldirBiz önce çıkınca sorun olmuyor galibaSonraya bıraksak tembel oluruz

valla hiç farkıda değilim harbi hep pirinç dolmayı sardım pilâvda kalsın tatlı olarak bende kadayıf yaparım olurmu yada sizin önerebileceğiniz tatlı varmı ,??

tatlı olarak kadayıf çok güzel bence

puding , puding eklenerek yapılacak tatlılar örneğin kedili bisküvili , sütlü irmik helvası ,
etimek tatlısı, şekerpare , kalburabastı,

Benim eşimde dışarıda bu kokuyu duyunca eve gelir gelmez kahve ister
Sizin oralar daha güzeldirBiz önce çıkınca sorun olmuyor galibaSonraya bıraksak tembel oluruz

Ama istemeyecek gibi değil ki.

Evet ben buranın en güzel yerinde yaşıyorum.Evde tembel olunuyor ister istemez.Boş mideye o kadar yemek girince ağırlık çöküyor:)

tatlı olarak kadayıf çok güzel bence

puding , puding eklenerek yapılacak tatlılar örneğin kedili bisküvili , sütlü irmik helvası ,
etimek tatlısı, şekerpare , kalburabastı,

Olur olur.Ramazanda herşey gider.Kulplara yap.Aralarına da bisküvi ufala mis gibi işte:)
Saolun kızlar cevaplarınız için ikisinden birini yapcam

Saolun kızlar cevaplarınız için ikisinden birini yapcam

Kadayıfı yaparsan kahve fincanıyla yap.Fincanın şeklini vererek şekil ver.İçine fındık veya ceviz koyup kapat ters çevir.Daha kolay olur.

Bunun gibi.

Son düzenleme:
Kadayıfı yaparsan kahve fincanıyla yap.Fincanın şeklini vererek şekil ver.İçine fındık veya ceviz koyup kapat ters çevir.Daha kolay olur.

Bunun gibi.

Ben de kadayıfı yağlıyorum sonra bir parça alıp fincana koyuyorum sonra üzerine iç malzemesini ekleyip biraz daha kadayıf ekliyorum sonra bastırıp tepsiye çeviriyorum
Kahve fincanı iyi oluyor.Önce süt fincanı ile yapardık büyük olurdu tek servis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…