Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Son yıllarda orucu da fazla tutturuyorlar bize.Şimdi bir vakfın internet sitesine baktım bir saat on dakika sonra buranın imsak saati.:KK53:İftar saati de yedi dakika önce.Bence de çok mantıklı.Gecenin üçünde sabah namazı mı kılınır.Yatsı namazı da oluyor gece namazı.Yaşlılar o saati nasıl beklesin.Erkenden uyuyorlar.Var bu işte bir yanlışlık.Yaşar Nuri de öyle diyordu.

Son düzenleme:
Son yıllarda orucu da fazla tutturuyorlar bize.Şimdi bir vakfın internet sitesine baktım bir saat on dakika sonra buranın imsak saati.:KK53:İftar saati de yedi dakika önce.Bence de çok mantıklı.Gecenin üçünde sabah namazı mı kılınır.Yatsı namazı da oluyor gece namazı.Yaşlılar o saati nasıl beklesin.Erkenden uyuyorlar.Var bu işte bir yanlışlık.Yaşar Nuri de öyle diyordu.

Banada öyle geliyor :KK31:

$foto 2.jpg $foto 3.jpg $foto 4.jpg $foto 5.jpg $foot.jpg

Dünki menü'm;

- Tavuk sulu mercimek corbasi
- guvecte kuru fasulye
- Pilav
- Soslu köfte
- Tokat usulu yaprak sarmasi
- gürün köftesi
- Cacik
- Salata

:21:

Bunu biz de düşünüyoruz ya.:KK14: Geçen bir hocaya sordular,hoca Diyanet ayarlıyor işte,yanlış olmaz dedi geçiştirdi ama benim pek aklıma yatmadı.:KK4:

Bunu biz de düşünüyoruz ya.:KK14: Geçen bir hocaya sordular,hoca Diyanet ayarlıyor işte,yanlış olmaz dedi geçiştirdi ama benim pek aklıma yatmadı.:KK4:

Adam ne desin başına geleceklerden korkmuştur.Başka hocalar da bağırıyor fazla oruç tutturuyorlar diye.

kızartmam yogurtlanmaya hazır
corba
pilaw
karpuz
hayırlı iftarlar
:KK56::KK56::KK56::KK56:
Eki Görüntüle 1178571

Yoğurtlu biber çok güzel oluyor.:KK56:Eline sağlık.

Eki Görüntüle 1178586 Eki Görüntüle 1178587 Eki Görüntüle 1178588 Eki Görüntüle 1178589 Eki Görüntüle 1178590

Dünki menü'm;

- Tavuk sulu mercimek corbasi
- guvecte kuru fasulye
- Pilav
- Soslu köfte
- Tokat usulu yaprak sarmasi
- gürün köftesi
- Cacik
- Salata

:21:

Çok güzel bir sofra.Elinize sağlık.

X