Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Yemekleri beğenmemek değil de kullanılan yağ,peynir değişik oluyor.Yiyemiyorsak gitmeyelim ama gitmeyince de küsüyorlar.Bu seneyi nasıl atlatacağımı düşünüyorum şimdi:)

Aynen öyle:)

aynen öyle bacım,kaliteli yağ kullandığımızdan dokunuyo mideme direk ..:120:
birde herkesin yemek yapısı farklı ( suyun içine tavukları atmıs ark. suyun iicinde yüzüyor )
biz pricn , gülük , tavuk yaparız miss .. o da neydi öyle ahh ahh ac kalmak ne kötüü

hele tavuk,et gurubu yemekleri iyi pişirmek gerekk ..

Tavukları misafirin önüne çiğ çiğ koymamak gerek demi ama ..

valla hiç farkıda değilim harbi hep pirinç dolmayı sardım pilâvda kalsın tatlı olarak bende kadayıf yaparım olurmu yada sizin önerebileceğiniz tatlı varmı ,??

Çökertme şarkısını duydum aklıma çökerme kebabı geldi.

valla hiç farkıda değilim harbi hep pirinç dolmayı sardım pilâvda kalsın tatlı olarak bende kadayıf yaparım olurmu yada sizin önerebileceğiniz tatlı varmı ,??
Ben cevap vereyim.

Revani,şekerpare,dondurmalı irmik tatlısı,şam tatlısı,Kıbrıs tatlısı,hazır baklavalık yufkadan baklava.

Yan taraftaki büfeciyi boğazlasam kaç yıl yerim.Kahve öğütüyor.Mis gibi kahve kokuttu.:84:

Ama nerede.Ramazanda spor da güme gitti.Yemeği yiyince bir vinç lazım yerimden kalkmak için.Çayım bitince çayı biteni bekliyorum koysun diye.
Biz iftarda yaptıklarımı alıp dışarı çıkıyoruz.Sonra biraz yürüyoruzİyi geliyor.
Sen çalışıyorsun öyle olması normal
Yan taraftaki büfeciyi boğazlasam kaç yıl yerim.Kahve öğütüyor.Mis gibi kahve kokuttu.:84:

Çok yersin elini kana bulamaAma haklısın onun kokusu başka oluyor

Son düzenleme:

Çok yerim dimi.O zaman katlanayım bari.Evde hiç öyle kokmuyor yahu:)))

Siz ne güzel yapıyorsunuz.Yemekten sonra yürüyüş çok iyi gelir.Aslında burası sahil kesimi.Çıksak yürüsek ama bir tembellik çöküyor insana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…