Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Çok yerim dimi.:KK37:O zaman katlanayım bari.:KK9:Evde hiç öyle kokmuyor yahu:)))

Siz ne güzel yapıyorsunuz.Yemekten sonra yürüyüş çok iyi gelir.Aslında burası sahil kesimi.Çıksak yürüsek ama bir tembellik çöküyor insana.:KK37:

Benim eşimde dışarıda bu kokuyu duyunca eve gelir gelmez kahve ister:KK9:
Sizin oralar daha güzeldir:KK12:Biz önce çıkınca sorun olmuyor galiba:KK9:Sonraya bıraksak tembel oluruz:KK9:

valla hiç farkıda değilim harbi hep pirinç dolmayı sardım pilâvda kalsın tatlı olarak bende kadayıf yaparım olurmu yada sizin önerebileceğiniz tatlı varmı ,??

tatlı olarak kadayıf çok güzel bence:KK34:

puding , puding eklenerek yapılacak tatlılar örneğin kedili bisküvili , sütlü irmik helvası ,
etimek tatlısı, şekerpare , kalburabastı,

Benim eşimde dışarıda bu kokuyu duyunca eve gelir gelmez kahve ister:KK9:
Sizin oralar daha güzeldir:KK12:Biz önce çıkınca sorun olmuyor galiba:KK9:Sonraya bıraksak tembel oluruz:KK9:

Ama istemeyecek gibi değil ki.:KK5:

Evet ben buranın en güzel yerinde yaşıyorum.Evde tembel olunuyor ister istemez.Boş mideye o kadar yemek girince ağırlık çöküyor:)

tatlı olarak kadayıf çok güzel bence:KK34:

puding , puding eklenerek yapılacak tatlılar örneğin kedili bisküvili , sütlü irmik helvası ,
etimek tatlısı, şekerpare , kalburabastı,

Olur olur.Ramazanda herşey gider.Kulplara yap.Aralarına da bisküvi ufala mis gibi işte:)
Saolun kızlar cevaplarınız için ikisinden birini yapcam :KK16:

Saolun kızlar cevaplarınız için ikisinden birini yapcam :KK16:

Kadayıfı yaparsan kahve fincanıyla yap.Fincanın şeklini vererek şekil ver.İçine fındık veya ceviz koyup kapat ters çevir.Daha kolay olur.:KK34:

Bunun gibi.

Z2gO03.jpg

Son düzenleme:
Kadayıfı yaparsan kahve fincanıyla yap.Fincanın şeklini vererek şekil ver.İçine fındık veya ceviz koyup kapat ters çevir.Daha kolay olur.:KK34:

Bunun gibi.

Z2gO03.jpg

Ben de kadayıfı yağlıyorum sonra bir parça alıp fincana koyuyorum sonra üzerine iç malzemesini ekleyip biraz daha kadayıf ekliyorum sonra bastırıp tepsiye çeviriyorum:KK34:
Kahve fincanı iyi oluyor.Önce süt fincanı ile yapardık büyük olurdu tek servis:KK56::KK9:

X