Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

evet yaa tavuk dönerden alıcan bimde satılanlardan ısıtıp koyucan içine domates biber yanına ayran ohh miss...
ama hamilelikte tiksindim tavuktann benn böööğğğğ

offf valla cnaım çekti :2:

sen tutabiliyo musun kız oruç

kalabalıkta yemekten ziyade böyle ikramlıklar daha iyi oluyor. hele birde gençlere hitabense patates salatası ve mantı düşünebilirsiniz? şahinin mantısı çok lezzetli. birde köz patlıcan / salçalık biber de düşünebilirsiniz

kardeşinize nice mutlu yıllar size kolaylıklar

Bugun benimde mercimek corbasi ve manti var menude. Ramazanda sevaba girelim diyoruz bi suru yemek yapip artinca icim kotu oluyo.
Sizinde ellerinize sağlıkCanım benim misafirim olmuyor kendi çekirdek ailemiz içinde 2 çeşit yaparsam yetiyor.O bile yenmiyor kalıyor
heeee annemde yenmiyo diye uğraşmak istemiyor

sende yap çökertmeden
Uğraşmak değilde kalınca ziyan oluyor
Ben yapıyorum çökertme ama tavukla hiç denemedim

Ellerinize sağlık
Hayırlı iftarlar

oo tavukla da süper oluyo

öyle evet az az yapıcan
denemedim canım tutmuyorumm..
bebişin suyu falan azalır diye korktukkk

anladım canım allah yardım ediyo aslında benim yengem de 7-8 aylık falan tutuyor ama daha rahat oluyo midem diyo tutmayınca iftarda yiyince birden rahatsızlanıyorum diyo , bir de sonradan borcu tutmak zor geldiği için herhalde

Resim yukledim ama cikmamiş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla canım şimdiki bebekler nazlı ya suları az oluyor ya düşük tehlikesi..
biz 2 defa tehlike atlattık o yüzden riske atamadım

Tamam denerim
Resim yukledim ama cikmamiş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Şimdi görünüyor
gerçekten mi çok sevindim şimdi h.sonu düşünüyorum canım

atma zor geliyo dimi

Elektrik alamadım kategoriden.Hem de o kadar uğraşamam oruç oruç.Yenilere yer açmak lazım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…