Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Canım yeni eviniz hayırlı olsun.Güzel,huzurlu günler geçirirsiniz inşaallah:KK16:
Haklısın telefondan yazmak işkence:KK5:Ben takip edip,okumaktan başka birşey yapamıyorum:KK9:
Hayırlısı olsun canım çok değilmiş birkaç gün içinde bağlatırsan görüşürüz.:KK19:
Ben de özledim canım pek sohbet edemiyoruz herkes dağıldı:KK31:

Sağol canım benim, İnşaAllah:KK16:
Wifiden bağlanınca böyle yavaş değildi, telefon net paketinin hızı çok düşük sanırım:26:
Ben gelince sabah akşam çene yapar toplarız herkesi yine:KK9:
Ben sahur hazırlığına başlayım canım:KK55:
Çok öptüm, hayırlı sahurlar canım:KK19:

Sağol canım benim, İnşaAllah:KK16:
Wifiden bağlanınca böyle yavaş değildi, telefon net paketinin hızı çok düşük sanırım:26:
Ben gelince sabah akşam çene yapar toplarız herkesi yine:KK9:
Ben sahur hazırlığına başlayım canım:KK55:
Çok öptüm, hayırlı sahurlar canım:KK19:

İnşaallah canım:KK16:
Hayırlı Sahurlar kolay gelsin canım:KK56::KK16:

dünkü iftar

mercimek çorbası
zeytinyağlı börülce
tavuk şiş
çoban salata
ayran
kavun

sahur,

Kahvaltılık
çay,
1,5 bardak su

su içemiyorum susamıyorumda ama kötü bir durum benim gibi olan var mı acaba

merhabalar

akşama yoğurt çorbası, taze fasulye yemeğim var, ancak yanına bir ana yemek daha eklemek istiyorum, ne olabilir fikrinizi almak istedim.

sahur,

Kahvaltılık
çay,
1,5 bardak su

su içemiyorum susamıyorumda ama kötü bir durum benim gibi olan var mı acaba

ben varım canım
normalde terleyemeyen biri olmamdan kaynaklanıyor sanırım ama gene de kendimi zorlar su içmeye çalışırım :KK34:

ben varım canım
normalde terleyemeyen biri olmamdan kaynaklanıyor sanırım ama gene de kendimi zorlar su içmeye çalışırım :KK34:

Bende çok terlemiyorum yani. birde iftarda bile o bardağı doldurduğum için sadece 1 bardak su içerim çay içerim sonra . içemiyorum ben midem bulanıyor şişiriyor beni fazla içince.

Yani sahur ve iftarda toplam 2,5 bardak su içmişim oluyorum :KK50:

merhabalar

akşama yoğurt çorbası, taze fasulye yemeğim var, ancak yanına bir ana yemek daha eklemek istiyorum, ne olabilir fikrinizi almak istedim.

altenatifler ;

fırında patatesli tavuk

köfte patates kızartması
ya da izmir köfte

çorba pirinçli bir çorba olmasaydı sadece bir pilav bile olabilirdi .

kızlar yarın iftarda yaklaşık 15 kişiyiz kardeşimin doğumgününü kutlayacağız genelde 20 yaş civarı olacak arkadaşlarını davet ettim açıkcası yemek olayına girmeyeyim diyorum; ıslak kek,börek,mercimek köftesi,poğaça,minik köfte topları,kurabiye,amerikan salatası ve tabi ki pasta yeterli olur mu sizce ?
yapması kolay ekleyebileceğim neler olabilir başka? :26::26:

aksama arnavut ciğeri düşünüyorum yanina patates kizartmasi ile. Onun yanina çorba yapmama gerek varmi ki çok kararsız kaldim malum oruçlu iken çorba iyi oluyor icimizi yumuşatmak adina ama ciğerin yanina gerek var mi ki:26:

aksama arnavut ciğeri düşünüyorum yanina patates kizartmasi ile. Onun yanina çorba yapmama gerek varmi ki çok kararsız kaldim malum oruçlu iken çorba iyi oluyor icimizi yumuşatmak adina ama ciğerin yanina gerek var mi ki:26:

Bence çorba yapın az da olsa. Aranıyor yaptığınız yemek kuru sonuçta sulu bişeyin olması şart .

kızlar yarın iftarda yaklaşık 15 kişiyiz kardeşimin doğumgününü kutlayacağız genelde 20 yaş civarı olacak arkadaşlarını davet ettim açıkcası yemek olayına girmeyeyim diyorum; ıslak kek,börek,mercimek köftesi,poğaça,minik köfte topları,kurabiye,amerikan salatası ve tabi ki pasta yeterli olur mu sizce ?
yapması kolay ekleyebileceğim neler olabilir başka? :26::26:

Peki oruç tutuyorlar mı ?

hee kararlısın bizmutun önerisini denemeeyeee:KK9::KK9:

aslaaaa "asla " demiyecegim yemeeekkkkkkk kara lahana sarmasıı offfffff annem sarsa da yeseydim şimdiiiiiiiiiiiiiii:KK14::KK14:
afyet olsun sizeee:KK16::KK16:

yapacaktım ama malesef bugün de kv de çağırdı mecbur gidicez haftaya kaldı malesef bu menü :KK43: yarın akşam misafirlerim var paylaşıcam soframı burada :KK16:

X