Yöresel Tarif Ramazan sofrası - Etli Yaprak Sarması - İpek Salça Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Deynep'cim datlum :KK60:Bu HAbibte HAbibte hep bana yaşlı diyor,çirkin diyor,beceriksiz diyor:63:Kimse beni korumuyor:KK45:Sen beni korur musun:KK45:
Ben seni korurum, nuryolu nuryolu 'nu da yanıma alırım,kimse sana beceriksiz,çikin diyemez,hele yaşlı hiç diyemez(çünkü benden küçüksün:KK53:) HAbibte HAbibte :KK67: bu ,beceriksiz dediğin için,:KK67:bu,çirkin dediğin için,:KK67:bu da yaşlı dediğin için:KK67:bu da benim içimden geldi:KK45:

Ben seni korurum, nuryolu nuryolu 'nu da yanıma alırım,kimse sana beceriksiz,çikin diyemez,hele yaşlı hiç diyemez(çünkü benden küçüksün:KK53:) HAbibte HAbibte :KK67: bu ,beceriksiz dediğin için,:KK67:bu,çirkin dediğin için,:KK67:bu da yaşlı dediğin için:KK67:bu da benim içimden geldi:KK45:
Çok teşekkür ederim deynep'cim:KK74::KK60::KK19::KK68::KK200::KK200::KK200:
HAbibte HAbibte kendinden genç olduğum için beni kıskanıyor :63::lülülü::KK45:

Sarmayla birincilik olaydı,ben tatlının yanına sarma koyduydum 6.olmazdım:KK45:,gerçi sarmamı kalın bulan olmuştu ama , aeben aeben nasıl buldun sarmaları:kk77:

Ama bak benim sarma yapma niyetim kimse sarmaya hayır diyemez . Birincilik olmasada guzel bir sonuç bekliyorum . Klasik şeyleri seviyor bizim halkimiz

Habibtem e nasıl vurursun . Ben kimim bilin mi sen ?

Heyttt sen bana nasil el.kaldirirsinnnnnnnnnnnnn Nevreste Nevreste tum kk topla.gel yavrummm y:sinirli::sinirli:

X